Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė dvynukams

Gal kas turit patirties kur kaip ir už kiek galima rasti auklę dvynukams?
Reikėtų nuo birželio mėnesio...
Atsakyti
Nejaugi tikai niekas nesusidurete ir neturite dvynuku ? smile.gif
Maniau bus lengviau rasti patarimu i si klausimeli .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZivileAudrius: 04 kovo 2007 - 11:41
turim turim dvynuku mirksiukas.gif
bet kaip rasti jiems aukle? g.gif man sis klausimas taip pat laaaabai aktualus.Mums irgi nuo birzelio reikia ax.gif As jau pora menesiu ieskau, aisku neintensyviai, bet..... doh.gif
Atsakyti
Nežinau, ar man tik taip sekėsi, buvau pradedanti mąstyti, kad susirasti auklę dvynukam beviltiška. Yra vienas bet - aš ieškojau neintesyviai - t.y. nesikreipiau į auklių agentūras, alio ir pan.Tačiau ir mano darbo diena trumpa - kartais 6 val, kartais 4 -5. Pradėjau nuo pažįstamų - surado, tačiau kandidatei pasirodė per sunku, kitos giminaitė iš forumo net neatvyko į pokalbį. Jaunai merginai pasirodė per anksti keltis. Dabar Turiu auklę ne kiekvienai dienai, moku 7 litus už valandą. Ji daugiau auklė nei guvernantė - būna ne visą darbo dieną, aš derinuosi prie jos kito darbo, nagamina ir nesitvarko ir neveda į lauką. Pasak jos, jai nėra čia ką veikti ir visai nesunku. mano patarimas - geriausia ieškoti per pažįstamus. Galima rasti, bet tai nėra pigu.
Atsakyti
na 7 lt uz val. man labai daug atrodo ir dar nevedant i lauka ir negaminant g.gif
Na bet Vln gal ir normalu g.gif
As kiek is kitu dvynuku mamu girdejau, kad 5-5,50 lt uz valanda moka,bet Kaune.
Atsakyti
Sveikos,

Mums irgi reiks aukles dvynukams nuo liepos men. Kol kas dar neiskom, bet turbut reik pradet? As esu pasiruosusi moketi iki 1500 lt, bet uz pilna darbo diena, su vedimu i lauka ir vaikams maisto ruosimu.
Kazin, realu surasti? CIa Vilniuje...
Atsakyti
Na o kur daugiau mamyciu dvynukams aukliu ieskanciu ? huh.gif Nejaugi visos auginasi pacios g.gif ?
Atsakyti
ax.gif as savo mazylius nuo rugpjucio vesiu pas mamyte kuri turi toki mini 5-6 vaikuciu darzeli, tai pas ja vienas vaikutis 800Lt, o su maitinimu jeigu ji ir produktus perka tai 1000Lt is viso rolleyes.gif Imsiu su maitinimu tai man kainuos 2000Lt menesiui , tai cia gaunasi nuo 7h iki 18h, i lauka tai tikrai jie veda mirksiukas.gif , neisivaizduoju jeigu mazyliu nevestu i lauka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IEVA2007 @ 2007 03 21, 20:03)
ax.gif as savo mazylius nuo rugpjucio vesiu pas mamyte kuri turi toki mini 5-6 vaikuciu  darzeli, tai pas ja vienas vaikutis 800Lt, o su maitinimu jeigu ji ir produktus perka tai 1000Lt is viso  rolleyes.gif Imsiu su maitinimu tai man kainuos 2000Lt menesiui , tai cia gaunasi nuo 7h iki 18h, i lauka tai tikrai jie veda  mirksiukas.gif , neisivaizduoju jeigu mazyliu nevestu i lauka  doh.gif

vat ir idomu pasidare, tuomet ar negeriau jau i namus samdyt aukle? g.gif gal dar ir maziau iseitu ir veziot niekur nereiktu, nes jei tam darzeli susirgs vienas vaikutis, tai susirgs visi, tai sakyciau beveik tas pats kaip paprastas darzelis tai ar verta tokius pinigus moket? unsure.gif
Atsakyti
Man geriau i toki darzeli keliais aspektais. Pirmiausia vaikutis bendraus su savo bendraamziais, beto nerasiu namuose girtos aukles (prisiskaiciau is juodojo saraso, kaip apsigauti galima), taip pat nepatiktu jei svetimas zmogus, man nesant landziotu po mano daiktus blush2.gif , tai pat noriu kazkokios atsakomybes, o ne ryte atsikeliu ir nezinau ar ateis ta auklyte ar jau persigalvojo, beto nereikes man sukti galvos kuo dar ir aukle pamaitinti (siuo atveju ir vaikutis bus pavalges) ir kaip rasiau vienoje temoje kur aukle tarsi ir gera, o kieme giresi, kad savo aukletine metuku amziaus sriuba su Vegeta valgdyna ir t.t..... O del valstybinio hm...manau mano zirniukai dar per mazi, beto nenoriu kur 20 vaiku, geriau kur 5-6 vaikai ir dvi aukles. O beto tai ir legalus kiek maciau dokumentus... Del sirgimo, visi anksciau ar veliau suserga unsure.gif tai nepriklauso ar sedes su aukle (bijau as ju kazkodel prisiskaicius mamyciu pasakojimu) ar mini ar valstybiniame darzelyje bus. Beto dvynukam nelabai pigiau ta aukle ir gauti gali (cia Vilniuje mes esam).
Atsakyti
logiska, tik ne visos aukles tokios baisios doh.gif tongue.gif reikia tik gerai paieskot, daznai matau skelbimus mamyciu kurios perleidzia savo auklytes, tai tokiomis manau galima pasitiket mirksiukas.gif na, bet cia jau jusu asmeninis reikalas, jei baime yra tai nieko su ja ir nepadarysi tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aziza: 22 kovo 2007 - 11:40
Oi taip irgi galima apsigauti....kur tipo mama perleidzia puikia auklyte, turejau tokios patirties doh.gif pasirodo poto, kad ten buvo jos giminaite, o ta auklyte is vis paaiskejo doh.gif , gerai kad internetines kameros buvo, tai is vis ...palaikem mes ja tik 1diena tiksliau kazkur 4h kol spejau iki darbo nuvaziuoti ir atgal po valandos darbo grizti..... tai va taip ir atsibaidziau... schmoll.gif Netikiu tokiom "rekomendacijom", nebent jau giminaite ar tikra drauge savo kazka rekomenduotu.....o tokiu nera, beto noriu kad berniukai kolektyve pradetu augti, o ne vienas tik su kitu, turi buti ir kiti vaikuciai....
Atsakyti