Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

tikiuosi visos greit turesite savo gyvenimo dovaneles: user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvirbliukė: 04 kovo 2007 - 17:18
Nakviša, laikykis verysad.gif Nėr teisybės gun_bandana.gif
O ar Tau neliko šaldytų? (Bandau ieškoti virš 2 sav. senumo pokalbių, nerandu blush2.gif)
Atsakyti
console.gif NAKVIŠA verysad.gif Labai sunku patikėt, kad ir taip nutinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 03 04, 15:38)
Nakviša, o aš vis dar tikiu... Juk stebuklų būna  wub.gif

3čia dieną "plaukiu", abejoju ar dar yra stebuklų g.gif

Viskas man gerai, aš labai rami. Nieko čia jau nebepakeisi. pasidžiaugiau dvi dienas ir užtenka. Vadinasi taip lemta 4u.gif

Optimistiškiau mergaitės, optimistiškiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 03 04, 19:20)
3čia dieną "plaukiu", abejoju ar dar yra stebuklų  g.gif

Viskas man gerai, aš labai rami. Nieko čia jau nebepakeisi. pasidžiaugiau dvi dienas ir užtenka. Vadinasi taip lemta  4u.gif

Optimistiškiau mergaitės, optimistiškiau smile.gif

Na bet tu ir stipri. Šaunuolė. Laikykis.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 03 04, 18:20)
3čia dieną "plaukiu", abejoju ar dar yra stebuklų  g.gif

Viskas man gerai, aš labai rami. Nieko čia jau nebepakeisi. pasidžiaugiau dvi dienas ir užtenka. Vadinasi taip lemta  4u.gif

Optimistiškiau mergaitės, optimistiškiau smile.gif


as irgi norejau pasakyti, kad esi labai stipti moteryte - thumbup.gif tikra saunuole thumbup.gif


o dabar vel as su savo klausimais.....
skaitau savo popierius...
tai pirma abrazija - histologija: edeniski choriono gaureliai (su degeneraciniais pokyciais)
o antros - histologinis amzius 4,5 sav.

ka galite pakomentuoti?
Atsakyti
Nakviša, jetus, kokia tu stipri wub.gif Laikykis, baisiai gaila, kad taip atsitiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 03 04, 20:25)
Nakviša, jetus, kokia tu stipri wub.gif Laikykis, baisiai gaila, kad taip atsitiko  verysad.gif

nu nebeatlaikiau ir ikisiu trigrasi. jo majo....dar nespejo normaliai uzkibti, jau pliupsnis aplodismentu... dabar dar irgi neaisku kaip o jau laidotuves daro..........tai gal viskas dar berai!!! negi prima ir paskutine kuri kraujavo ir dar ne viena menesi. ir isnesiojo....as uz tai kad reik truputeli kantrybes dziaugsmo feerverkus daryti ir ir nelaidoti pirma laiko.jei daug kas gydytoju ir zmogaus valioje tai buten sis laukimas ir tikejimas jau nebe zmogais valioje. kaip ji pati sako- jau kaip bus taip. ka padarysi, nors as prisidedu prie linkejimo tik dziaugsmo. jei ne dabar tai viena diena...
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 03 04, 18:20)
3čia dieną "plaukiu", abejoju ar dar yra stebuklų  g.gif

Viskas man gerai, aš labai rami. Nieko čia jau nebepakeisi. pasidžiaugiau dvi dienas ir užtenka. Vadinasi taip lemta  4u.gif

Optimistiškiau mergaitės, optimistiškiau smile.gif

Nu ir stiprybes tu turi buti optimistiska...lenkiu galva...
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 03 05, 10:38)
Nu ir stiprybes tu turi buti optimistiska...lenkiu galva...

Labas, mergytes. Nesu labai aktyvi "rasytoja", bet aktyvi skaitytoja. Nepaprastai dziaugiuosi uz visas nestuke.gif , nes pati svajoju tokia tapti. Kiekviena istorija, pasibaigusi nestuke.gif ikvepia nenuleisti ranku. Juk skaitau, kad buna stebuklu. Ir labai pergyvenu uz tas, kam nepasiseka. Nes pati puikiai pazystu ta kosmara, trunkanti pora sav po IFV.
Pati svajoju apie 4 ICSI procedura birzeli ar liepa. Gal kas zinote kuri nors, ar tuo metu neatostogauja Tvarijonaviciene?
Atsakyti
jeigu eeglele pati nesi susidurusi su sia procedura tai geriau nei trigrasio savo nekisk 4u.gif mums cia palaikymo tarp savu uztenka..o maralu ir pamokymu, aciu, bet nereikia smile.gif

QUOTE(eeglele @ 2007 03 05, 01:19)
nu nebeatlaikiau ir ikisiu trigrasi. jo majo.................jei ne dabar tai viena diena...

Atsakyti
Imsiu ir isduosiu - ne viskas prarasta pas Nakvisa.
Varys hcg darytis.
Atsakyti