Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie šį vardą- Elektra?

smile.gif Bedele...man nesamone, pravardziuos vaika ir viskas, o vyras kliedi, sako, kad jei gims mergaite tai labai nori, kad tokiu vardu pavadintume...Nezinau ir ka galvoti...
Atsakyti
kai knygų mugėje 2005 m. nusipirkau vardų žodyną ir a.a. Kuzavinis man autografą rašė, tai sakė, kad į šį žodyną naujai įdėtas senas graikiškas vardas Elektra. jis atitinka liet. Gintarė.
vėliau šį vardą aptarėme su drauge. mums, baigusioms filologijos studijas, vardas geras, bet plačiajai visuomenei gal ir sukeltų šoką.
Atsakyti
ta pati ka ir apie Snaige, Saule,Meile, Azuola, Giriu,Pieva ir kitus ne zmogaus o daiktu reiskiniu ir t.t. pavadinimus. ne ne ne ir dar karta ne
Atsakyti
bet, Puikute, visi vardai reiškia kažkokią realiją, ypatybę, būdo bruožą ar veiksmą.
Atsakyti
o pati ar norėtum ,kad tokiu vardu vadintumeis
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 03 05, 12:28)
bet, Puikute, visi vardai reiškia kažkokią realiją, ypatybę, būdo bruožą ar veiksmą.


todel ir esu pries tokius vardus kaip Naglis, ar Azuolas, nes realiai Naglis gali buti, ramus letas ir bailus vaikas bei zmogus,o Azuolas, silpnavalis lieknas ir t.t.
Atsakyti
biggrin.gif šiaip juokinga blush2.gif bandau įsivaizduot-ateina į klasę mergaitė - mokytoja sako -vaikai čia Ekeltra biggrin.gif nu ne...
Puikute,o kuo tau Saulė neįtinka g.gif man kažkaip normalus vardas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 05 kovo 2007 - 11:55
Lietuviški vardai, įvardinantys daiktus ar reiškinius - labai nieko, visos Saulės, Eglės, Džiugai ir pan.. bet eElektra - nežinau, schmoll.gif turbūt ne. juokingai skamba...


Puikute - dauguma vardų įvardina arba daiktus, arba savybes, pvz. Marija - atkaklioji, Pijus - mažasis, Liucija - šviesa, Sofija - išmintis .. bet kai kurie neskamba lietuviškai.. na, kad ir retų vardų temoje skambėje - Ipolitas - arklių kinkytojas, arba Adadona - kažkokia pragaro dvasia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 03 05, 12:54)
Puikute,o kuo tau Saulė neįtinka  g.gif  man kažkaip normalus vardas  mirksiukas.gif


kazkam ir Elekta normalus

QUOTE(Azalija @ 2007 03 05, 13:01)
Puikute - dauguma vardų įvardina arba daiktus, arba savybes, pvz. Marija - atkaklioji, Pijus - mažasis, Liucija - šviesa, Sofija - išmintis .. bet kai kurie neskamba lietuviškai.. na, kad ir retų vardų temoje skambėje - Ipolitas - arklių kinkytojas, arba Adadona  - kažkokia pragaro dvasia tongue.gif


ko nezinai del to sirdies neskauda rolleyes.gif
bet jau geriau kai vardas ivardina isminti, sviesa, nei medziu,dangaus kunu ar kokiu buities prietaisu pavadinimus
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2007 03 05, 10:30)
smile.gif Bedele...man nesamone, pravardziuos vaika ir viskas, o vyras kliedi, sako, kad jei gims mergaite tai labai nori, kad tokiu vardu pavadintume...Nezinau ir ka galvoti...

sakyk, ok, bet jei sūnus, pavadinkim Amperu arba Princu. gal susitarsit mirksiukas.gif
Atsakyti
schmoll.gif schmoll.gif jei nebūtų tokio dalyko kaip elektra mūsų gyvenime,tai gal tada atrodytų retas ir keistas vardas..bet ne dabar.nepatinka 4u.gif

ir žiūriu autorės pirmos dukters vardas retokas,ir keistas.... Tai Petra ir ELektra.. nežinau, man asmeniškai neskamba gražiai.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 03 05, 13:10)
sakyk, ok, bet jei sūnus, pavadinkim Amperu arba Princu. gal susitarsit  mirksiukas.gif

Princas sakyčiau ne iš tos operos schmoll.gif OMAS,, sakyčiau labiau nail.gif
Atsakyti