Įkraunama...
Įkraunama...

Labai mažai geria skysčių

Sveikos mielosios ax.gif ...Dukrai 11 mėn, taigi dar į jūsų ratelį kaip ir nepriskirtos blush2.gif ...Bet.....Sakau, vis dėlto juk jūs jau daugiau visko mačiusios, tad kreipsiuos būtent į Jus mirksiukas.gif Taigi, yra tokia situacija, kad dukra jau 4 diena atsisako skysčių(negeria nei iš puodelio, nei iš buteliuko).... g.gif Per parą išgeria nedaugiau 400 ml(seniau išgerdavo apie 1000 ml) ir tai prievartos būdu... unsure.gif Valgio neatsisako, bet va pienelio(pieno mišinio), sulčių, vandenuko niekaip neįsiūlau g.gif Taigi prašau visų mamų patarimo, gal tiesiog bereikalo pergyvenu...........Ačiū už atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu isgeria apie 400ml, tai dar nera taip blogai. Juk su maistu dar gauna skysciu - vaisiai, sriubyte ir t.t. Jeigu vaikas gerai jauciasi, tai gal jam ir uztenka tu skysciu. va, jei pradetu viduriuot ar vemt, gal ir vertetu sunerimt, bet jei vaikas sveikas, tai nemanau, kad reikia jaudintis 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikas iki 1 metuku ir 2 menesiu nepripazino jokiu puodeliu ir buteliuku. Bet as maitinau pati, irgi pergyvenau del skysciu stokos. Bet atrodo slapinosi ir tustinosi normaliai. Skysciu vaikui tikrai reikia kuo daugiau. As tai siulyciau sauksteliu pabandyti pagirdyti, o gal net per siaudeli pasiulyti jei sugebes.
Atsakyti
Mas mus ta pati problema. Mazasis negeria nei is buteliuko, nei is puoduko. Paragauja o po to suka galva i sona schmoll.gif . Zaidziant pasiseka sauksteliu sugirdyti siek tiek sulciu doh.gif Pati dar maitinu papuliu, tai beveik visada po kiekvieno maitinimo gauna mano pienuko. Bet visai nesenai skaiciau zurnale, kad pienukas - tai maistas, o ne gerimas doh.gif Net nezinau ka daryti verysad.gif
Atsakyti

Maniškė irgi ne per daugiausiai geria skysčių, bet kai gulėjome ligoninėje dėl žarnyno infekcijos, tai gydytoja patarė: būtinai duoti daugiau skysčių gerti. Jei vaikutis jaučiasi gerai, tai nėra, ko pergyventi, bet jeigu pastebėsi tik kažką įtartina: viduriavimą, vėmimą, vaiko vangumą, girdyk per prievartą, nors ir po nedaug.
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2007 03 06, 01:09)
Bet visai nesenai skaiciau zurnale, kad pienukas - tai maistas, o ne gerimas doh.gif Net nezinau ka daryti verysad.gif

Drisciau papriestaraut. MP-ne tik maistas, bet ir gerimas. Pacioj pradzioj bega daug skystesnis ir liesesnis pienukas,kuris yra kaip gerimas, o veliau jis tirsteja ir tampa maistu.
Atsakyti
vaikams patinka gerti per siaudeli thumbup.gif , pabandykit taip
Atsakyti
rasei kad anksciau isgerdavo apie litra.tai kazkas nutiko ? g.gif ar nei is sio ,nei is to nebegeria?pabandykite pagirdyti sauksteliu RASOS mineralinio vandens negazuoto,jis truputeli surokas,bet po biski isgers.gal jau sultys ar pienas yra nusibodes,gal pora dienu duokite pailseti jo organizmui.ir viskas susitvarkys.daugaiu arbatyciu ir mineralinio.ir viskas bus ok. thumbup.gif
maniskei irgi taip buvo,nuo pieno tiesiog pykindavo.,o dabar vel viskas ok.
----------------------------------
user posted imageuser posted image
Atsakyti
na o mano mazius isviso negerio jokio vandenuko,sulciu,arbatu ar dar ko nors. verysad.gif geria tik mp.,bet problema ,kad jis man jau sumazejo ir jis jau nepasisotina,antra naktis nemiega.,istisai verkia,o duodu misinuka is buteliuko dar labiau pradeda klykti ir net neragauna. schmoll.gif nezinau kaip pripratinti ir ka daryti..... g.gif
Atsakyti
galima daugiau sriubyčių duoti, ar sultis pakeisti...pavz.: morkų, obuolių ar kitų šviežiai išspaustų...mes davėm visokių...paskui pamėgo su šiaudeliu arba iš pakelio, arba iš puodelio ar tiesiai iš buteliuko (kubuš)...šiaudelis iki dabar naudojamas nors moka pati iš puodelio gerti... smile.gif
stresuot nereikia, vis viena kai jau užsimanys suprasi...užplaukia tiems vaikams...manau, visiems lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad maniškė išgertų 400 ml, man būtų labai gerai. Ji iš vis gal tik 200 ml išgeria. verysad.gif Mišinio atsisako, sulčių tik per prievartą - šaukšteliu, arbatos irgi - vos vos. Gydytojos klausiau kiek turėtų išgerti per parą skysčių, tai atsakė, kad normos nėra, kiekvienam individualiai. Jei gerai jaučiasi, tai ir nepergyvent. Bet man vis tiek neramu. g.gif
Atsakyti
Visos, kurios rašot, kad per mažai geria, pabrėžiat , kad išgeria skysčių tiek, bet ir tai per prievartą. Manau, visų pirma reikia atsisakyti būdo girdyti ar maitinti vaiką per prievartą. Jei dienelę ir gaus mažiau skysčių ar maisto, tikrai nieko nenutiks (jei vaikas sveikas). O kai ištrokš ar išalks - patys parodys norą. Dar siūlyčiau duot patiems bandyti atsigert. Aišku bus aplink šlapia..., bet gal vaikas gers 4u.gif
Atsakyti