Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio draudimo žalia korta

nežinau ar čia įstojus į ES ar kaip tačiau teko susidurti, kad norint apdrausti mašiną, kad tas draudimas galiotų ir užsienyje, jau kokie antri metai draudimas yra padidėjęs.. ypatingai tiems kuriems nėra 25m. apdraudus mašiną išduoda žalią kortą kelioms dienoms, tačiau tik 45d. anksčiau už ta pačią kainą (draudimo) ir žalią kortą duodavo visam draudimo laikotarpiui, o dabar draudimo kaina (užsieny kad galiotų) auga dienom.. prieš metus 1000Lt, prieš 3 mėn apie 3000Lt metams.. ir dar net nesupratau, kai draudžiausi paprastam , tai pritaikę jie man nuolaidas už 600Lt davė metam ir žalią kortą, nors pažįstami mokėjo 6mėn 1500Lt. gal kas esate susidūrę ir žino visus niuansus, nes nesuprantu... smile.gif
Atsakyti
niuansu nezinau, bet teko ir man tuo dometis, kaina kosmine, bet yra budas apeiti visa sita reikala, esa jei gyveni uzsieny ir turi cia lietuvoj artimuju tai jie gali tau kas menesi atsiust pratesta draudima+zalia korta aisku, ta korta galioja 28 dienas. aisku nepatogu, bet pinigu sutaupytum kruva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visiskai_rami: 06 kovo 2007 - 21:25
QUOTE(visiskai_rami @ 2007 03 06, 22:24)
niuansu nezinau, bet teko ir man tuo dometis, kaina kosmine, bet yra budas apeiti visa sita reikala, esa jei gyveni uzsieny ir turi cia lietuvoj artimuju tai jie gali tau kas menesi atsiust pratesta draudima+zalia korta aisku, ta korta galioja 28 dienas. aisku nepatogu, bet pinigu sutaupytum kruva

taciau ar tokiu budu, tarkim as padarau avarija uzsieny ir draudimas uz ja sumoka, taciau jei tarkim mano mama vis siuncia tuos draudimus ar neturetu po ji atvykt pas mane kad viska sutvarkyt.. taciau kilo man kita mintis. juk patiems dar bunant lietuvoje galima pacioj bendrovej sudaryt kelias vienas po kitos einancias draudimo sutartis, kurios truktu kas 28d. tiesiog kiekviena menesi daryt kasmenesine sutarti, o kita pradet keliom dienom anksciau smile.gif
reiks apsvarstyt, jei Lt, tada ir draudime galesiu ilgiau pasedet biggrin.gif
Atsakyti
biski nesupratau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2007 03 08, 23:12)
biski nesupratau  unsure.gif


na tu rasiai, kad artimieji gali atsiut i uzsieni vis pratesta draudima + zalia korta.. tai galvoji kam vargint kitus, jei dar gali lietuvoj pats apsidraust is karto keliems menesiems.. man tai sake kad draudimo zalia korta galioja 48d., tada nueini i draudima prasai draudimo 48d., po to prasai kito kuris prasides po 48d. ir taip kokiam laikotarpiui reikia, tiek draudimu ir pasidarai.. na aisku jei taip i manoma...
nu nzn ar aiskiai parasiau, taciau tai ta pati tavo mintis, tik siuo atvejus pats pasidarai sau pratestus draudimus smile.gif
Atsakyti
aha supratau tik klausimas ar tai imanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2007 03 10, 15:33)
aha supratau tik klausimas ar tai imanoma  g.gif

tai va.. nu as nezinau, jei tarkim mano mama apdraustu masina, o as uzsieni ivaziuociau kam nors, tada ar netektu mano mamai skrist pas mane. ar nebutinas asmuo, kuris sudare draudima.
o as kai draudziausi paprastu draudimu, tai kai reikejo registruot masina, tai ergo 1men., o poto metams variau i LD, tai sakau drauskit metams, taciau nuo tokios ir tokios datos (tiesiog tarkim ne nuo kovo 20d, o nuo balandzio 20d., nes jau turejau is ergo 1men.). nu man jie taip ir padare (ir dar dave kartu ir zalia korta tam paciam laikotarpiui, tai nesupratau, nes pries tai draugas draudesi tai 1500Lt pusmeciui. )
Viska apskvarcius galima teigti, kad galimas toks variantas, aisku tik laiko uzimtu, na bet jei sutaipai 1000 ar daugiau, tai verta drinks_cheers.gif
Atsakyti