QUOTE(Braun @ 2010 08 05, 18:42)
Teisingai.
Bet aš turėjau omeny ne patį žmogaus elgesį būnant dviese, bet manieras apskritai, kurios vieniems žmonės tinka, o kitiems - ne itin.
O tai "apsprendžia" išvaizda, netik subjektyvus santykis ar asmeninis požiūris.
Pavyzdžiui, gražus žmogus gali sau leisti kalbėdamas paflirtuoti ar mirktelt, bet jei tai darys fiziškai negražus žmogus, nei toks jo gestas, nei maivymasis neatrodys patraukliai.
Arba, pavyzdžiui, tokia moteriška "murkianti" kalbėsena.. Na, nė už ką nesiderina su neplauta galva ir senoviškais, netinkančiais prie veido akiniais..
Puikiai suprantu, apie ką jūs kalbate, bet vis tiek pasilieku prie savo nuomonės, kad viską lemia simpatijos tam žmogui

Na, žinoma, aš galiu kalbėti tik apie save ar apie savo artimas drauges, o ne apie visas moteris.
QUOTE(Sunkissed @ 2010 08 05, 18:51)
Manau jei prasidejo kazkoks bendravimas tai nepulti rodyti perdeto demesio,
nerasyti neskambinti kol jis nepasireiks.
Nerodyti ,kad apie ji galvojat.
Nesigulti pirma ar 2 ar 3 ar 4 ar5 pasimatyma
pataupyt 
O jei zmogui nepatinki visiskai tai jokie stebuklai nepades,nebent su ginklu privers

beje kai buvau jauna 18 m, vaikinai lipdavo it muses,patinkanti vaikina suvyliot pakakdavo tik zvilksnio,"kad musu akys susitiktu"

o dabar kai esu mamka 23 m niekas nebeziuri....

Iš kur ištraukėt tokias taisykles? Kuo jos jums gyvenime padėjo? Ir, įdomiausia, ką ten taupėt? Nejaugi save laikot preke/pinigine/daiktu, kad reikia taupyti?
O dėl amžiaus, man kaip tik atvirkščiai, kuo toliau, tuo daugiau dėmesio gaunu

Limpa ne tik solidūs dėdės, bet ir jaunikliai grupiokai