Įkraunama...
Įkraunama...

Kiniečių kavinės

Artėja mano gimtadienis, tad noriu saviskius nusivesti i kokia kinieciu kavinuke. Gal zinote, kur nebrangu ir jauku butu pasedeti?
Atsakyti
Sunku pasakyti, kas yra nebrangu smile.gif
Man skaniausiai Pekino antyje ir svetaineje. essen.gif
Algirdo g.
Kainas mazdaug gali pasiziureti internetiniame ju puslapyje.
www.kinuvirtuve.lt
Atsakyti
man skaniausia "Cili Kinijoj", esancioj "Akropoly". Tenkina viskas - ir aptarnavimas, ir kainos, ir skoniai. thumbup.gif thumbup.gif
Esu buvusi kazkokiam Konstitucijos pr., antram aukste, pries "Europa", bet ten labai nepatiko, ir aptarnavimas siaubingas buvo, ir neskanu. dry.gif
Taip pat ne karta teko buvoti Savanoriu pr., prie "Hansabanko", atrodo "Kinu smukle" vadinasi. ten aptarnavimas puse velnio, aplinka nebloga, patiekalai irgi skanus g.gif
Atsakyti
"Rytai" Naugarduko g. thumbup.gif thumbup.gif Maistas thumbup.gif Jaukumas thumbup.gif Aptarnavimas thumbup.gif Kainos labai normalios.
Atsakyti
Kinų restoranas savanorių prospekte thumbup.gif pekino svetainė, ar kaip ten g.gif
Pasikeitė šeimininkas ir meniu. Viskas laaaabai skanu, tik kainų nežinau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Tutsi @ 2004 12 01, 15:45)
man skaniausia "Cili Kinijoj", esancioj "Akropoly". Tenkina viskas - ir aptarnavimas, ir kainos, ir skoniai. thumbup.gif thumbup.gif

O man kaip tik "Akropolio" Cili Kinijoj, tragedija... blink.gif
Gal tik as taip uztaikau, bet padavejos visada susirauke, maisto porcijos nepalyginsi kaip Cili Kinijoj Zirmunuose, o ir skonis maisto ne toks pats to pacio patiekalo kaip Zirmunuose g.gif
As jau galiu pavadint save zinove kinieciu virtuves, nes esu isragavus visur Vilniuje, daug kur Europoje ir uz Atlanto.. Musu Lietuveleje aisku, kad ne kas su kitu tautu virtuvem.. sad.gif
Bet man principe kazkaip geriausia ispudi paliko Zirmunu , Cili Kinija.
Aptarnauja labai malonus padavejai, aplinka jauki, yra atskiras kambarelis jei nori pvz. gimtadieni svest. Meniu toks kaip ir visur, negaliu pasakyt, kad taip kaip pacioj auksciausio lygio kinieciu kavinej amerikoj rolleyes.gif , bet maistas tikrai skanus, o ir kainos normaliausios ko gero is visu Vilniuj esanciu, kurie atitinka kavines-restorano ivaizdi.. wink.gif
Mes daznai ten valgom su visa seima:)
Net ir mazoji atejus sako, man to pacio thumbup.gif Tipo tokia vistiena su medaus padazu ir darzovem biggrin.gif
Atsakyti
O ten tie patiekalai tikriausiai dviem zmonem skirti (porcija)?
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 12 01, 17:24)
O ten tie patiekalai tikriausiai dviem zmonem skirti (porcija)?

Siaip tai jo , nes as pati nesuvalgau tiek kiek ten buna ideta biggrin.gif Man visai dar nieko prie liet kino teatro gatvelej tokioj, aplinka gal ir nelabai, ale virtuve ir kainos visai neblogos
Atsakyti
QUOTE (Tutsi @ 2004 12 01, 15:45)
man skaniausia "Cili Kinijoj", esancioj "Akropoly". Tenkina viskas - ir aptarnavimas, ir kainos, ir skoniai. thumbup.gif thumbup.gif
Esu buvusi kazkokiam Konstitucijos pr., antram aukste, pries "Europa", bet ten labai nepatiko, ir aptarnavimas siaubingas buvo, ir neskanu. dry.gif
Taip pat ne karta teko buvoti Savanoriu pr., prie "Hansabanko", atrodo "Kinu smukle" vadinasi. ten aptarnavimas puse velnio, aplinka nebloga, patiekalai irgi skanus g.gif

As noreciau issakyti visai priesinga nuomone, bet juk del skonio nesigincijama ir tikiuosi, niekas neisizeis.
Man kaip tik labai skanu tame Konstitucijos pr.antram aukste, t.y.kavinej Ju Binlou.
Jei pavyks, tai idedu nuoroda:
http://www.meniu.lt/...id=1079&id=3680
Del aptarnavimo nesigincysiu, gal tau taip pasitaike, bet mes ten daznai lankomes-neturiu jokiu nusiskundimu. Ir kas svarbiausia, kad mano nuomone ten pigiausia, ten porcija (2 zmonems) kainuoja 12-15 lt, kai tuo tarpu visur kitur 23-30. Manau skirtumas yra. Tik teko girdeti kad jie uzsidaro (gal remontui, o gal ir visam laikui).
Na o del Savanoriu pr.esancios Pekino svetaines tai net prisiminus bloga daros, na nebent kaip cia kazkas rase pasikeite savininkai. Vasara buvom, tai prisiekiau gyvenime ten daugiau neiti. Vyras uzsisake vistiena, tai man vien nuo vaizdo bloga pasidare-pagrinde vistos skuros(odeles) ir dar tokiam slyksciam balzganam padaze plaukiojo (kaip pamazgos-fui).
Bet dar karta sakau, kad cia tik mano nuomone, kitiems gal tai pats geriausias restoranas.
Atsakyti
Mano gomuriui didziausia ispudi paliko restorano "rytai", Naugarduko g. patiekalai. Buvau ten pries daug metu, bet geriau niekur neteko ragauti. Esu girdejusi geru atsiliepimu apie "Pekino anti", bet pati ten nebuvau.
Kinu maista megstu, bet ju restoranu aplinka baisiai nejauki. Gal nezinau geru vieteliu ? Cili Kinijoje buvau praeita ziema, tai uzkniso skersvejai ir eilė. Maistas neypatingas. Akropolio Kinijoje valgau, kai reikia pavalgyti greitai. Maistas pusė velnio.
Atsakyti
O as tik uz "Pekino Anti" thumbup.gif MAn ten skaniausia ir jaukiausia. Tiesa, kainos nera labai jau mazos. Bet astriarugste kalmaru sriubyte, tai tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na jei kalba eina apie tikrą kinų maistą, tai pasak, mano draugės, metus gyvenusios Kinijoje, pats artimiausias to maisto variantas yra "Aromatiniame rūke" Kalvarijų gatvėj. Man ten patiko, bet meniu gana neįprastas ir skiriasi nuo kitų kinų restoranų meniu. O aš Vilniuje labiausiai mėgstu valgyti "Kinijoje", "Pekino antyje", "Rytuose" ir Algirdo gatvėje (nepamenu pavadinimo doh.gif ). O pietauju naujai atidarytame restoranėlyje "Hongkongas", ten skanu, bet gimtadieniui aplinka nelabai tiktų. O Čili Kinijos maistas man taip smarkiai sulietuvintas, kad negali vadintis kinų blink.gif
Atsakyti