Įkraunama...
Įkraunama...

Persimiegojimas

gal juokingai nuskambės, bet turiu problemų su miegu. priešingai nei nemiga -- miegu gal net per daug.
miegot užsinoriu pakankamai anksti -- 10-11 vakaro. keliuosi apie 9 iš ryto, arba vėliau. bet atsikeliu pavargus, lygtai būčiau visiškai nemiegojus.
ko griebtis? (kavos negeriu)
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 03 07, 13:43)
gal juokingai nuskambės, bet turiu problemų su miegu. priešingai nei nemiga -- miegu gal net per daug.
miegot užsinoriu pakankamai anksti -- 10-11 vakaro. keliuosi apie 9 iš ryto, arba vėliau. bet atsikeliu pavargus, lygtai būčiau visiškai nemiegojus.
ko griebtis? (kavos negeriu)

Pasitikrink sveikatą. Gal yra kokių sutrikimų. Pvz aš irgi norėdavau miego visada, ryte, grįžus iš darbo, vakare. Vis kaltindavau save, kad ne laiku nuėjau gulti, o ryte atsikeldavau kaip sudaužyta. dabar, nors vis dar sunku rytais keltis, bet bent jau atsikeliu pailsėjus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2007 03 07, 16:28)
Pasitikrink sveikatą. Gal yra kokių sutrikimų. Pvz aš irgi norėdavau miego visada, ryte, grįžus iš darbo, vakare. Vis kaltindavau save, kad ne laiku nuėjau gulti, o ryte atsikeldavau kaip sudaužyta. dabar, nors vis dar sunku rytais keltis, bet bent jau atsikeliu pailsėjus 4u.gif


o kas tau padejo?

nes mane irgi sita problema kankina doh.gif o atsikeliu dar irzlesne ir piktesne nei eidama miegoti
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 03 07, 19:46)
o kas tau padejo?

nes mane irgi sita problema kankina  doh.gif  o atsikeliu dar irzlesne ir piktesne nei eidama miegoti
  doh.gif



Kiek reikia miegoti labai individuyalus dalykas. Man padeda dar ir tai, kad diena numiegu kai būnu pavargusi. Kartais užtenka 15-20 min. ir jaučiuosi puikiai. O šiaip....patogi lova, tas patas laikas gulti ir kelti, išvedintas kambarys, nei per karštas nei per šaltas...O gal lova ne į ta pusę atsukta?
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 03 07, 17:46)
o kas tau padejo?

nes mane irgi sita problema kankina  doh.gif  o atsikeliu dar irzlesne ir piktesne nei eidama miegoti
  doh.gif

Na, pas mane buvo problemos su skydliauke. Išsprendžiau problemą - pagerėjo miego kokybė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 07 kovo 2007 - 20:45
na va, tik 9 vakaro, o man jau norisi eiti miegoti. miegu pakankamai ramiai. naktimis kartais prabundu, bet uzmiegu greitai, beveik nereaguoju i trukdzius (garsia muzika pas kaimynus, tv gretimama kambary ir pan.)
bet va keltis is ryto yra kankyne. nors visai nereikia keltis anksti, apie 9 val.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 03 07, 21:55)
na va, tik 9 vakaro, o man jau norisi eiti miegoti. miegu pakankamai ramiai. naktimis kartais prabundu, bet uzmiegu greitai, beveik nereaguoju i trukdzius (garsia muzika pas kaimynus, tv gretimama kambary ir pan.)
bet va keltis is ryto yra kankyne. nors visai nereikia keltis anksti, apie 9 val.


va va ir man tas pats .....miego noriu , bet istempiu iki 11.30.....gaila laiko anksti gult.....ryte niekaip negaliu pramerkt akiu , nors keliuosi apie 9.00
Kai pagalvoji kad kiti 6-7 val keliasi, tai man plaukai pasisiausia schmoll.gif schmoll.gif
Turbut vistik peleda busiu (mieganti) diena jei tik sansas tai pokaitukas.......vasara bus geriau , tikiuosi blink.gif
Atsakyti
Esu girdėjus, kad yra tokia kaip ir liga - "Lėtinis nuovargio sindromas" blush2.gif
Čia nedaug info, bet gal kam padės Lėtinis nuovargio sindromas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leonel: 07 kovo 2007 - 21:43
QUOTE(leonel @ 2007 03 07, 22:43)
Esu girdėjus, kad yra tokia kaip ir liga - "Lėtinis nuovargio sindromas"  blush2.gif
Čia nedaug info, bet gal kam padės Lėtinis nuovargio sindromas


swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
Krauja nepakenktu pasitikrinti. Taip gali ir del cukraliges buti ir del per mazo hemoglobino. Man kai mazakraujyste buvo, tai irgi daug miego noredavau. O siaip tai stengis saulytej daugiau pabuti. Ziema mum visiem saulytes truksta. Siaip zmonem su zemu spaudimu naturalu sunkus rytai. Gal tau spaudimas zemas?
Atsakyti
Manau terapeutas turetu reikiamus vitaminus paskirti, padares keleta tyrimu ir matys ko organizme truksta mirksiukas.gif
Kad ir paemus toki magni-del jo trukumo irgi gali nebuti energijos 4u.gif
Atsakyti
man tas pats...
Atsakyti