Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos "Versmės" vidurinė mokykla

Ruošiamės eiti užsirašyti i šią mokyką, į pirmą klasę. Gal kieno nors vaikučiai mokosi ten, kokie atsiliepimai. Kokia geresnė pradinukų mokytoja.? Ir nuo kada reikia eiti užsirašyti. Labai ačiū už bet kokią informaciją.
Atsakyti
labas,
as dirbu mokytoja sitoj mokykloj
kiek zinau pirmos klases siuo metu isvis nekomplektuojamos ir tik balandzio gale galit eit pradet dometis. antras aukstas. pavaduotoja Andrekiene. ant duru bus lentele su pavarde uzkabinta:)
Atsakyti
"versmės"? tai čia kelinta buvusi?
Atsakyti
QUOTE(sima123 @ 2004 12 02, 17:46)
Ruošiamės eiti užsirašyti i šią mokyką, į pirmą klasę. Gal kieno nors vaikučiai mokosi ten, kokie atsiliepimai. Kokia geresnė pradinukų mokytoja.? Ir nuo kada reikia eiti užsirašyti. Labai ačiū už bet kokią informaciją.


Mano sunus mokosi sioje mokykloje. Siulau atidziai pasidometi ir gerai pagalvoti pries renkantis busima mokytoja. Nes labai jau nekooooookios tos pradinuku mokytojos. O pas ponia Andrekiene jau dabar laikas eiti. Nes nueisi veliau gali pasakyti, kad neber vietos, klases sukomplektuotos, reikejo anksciau ateiti ir t.t., ir pan. O dar jeigu ne tame rajone gyvenat...
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 01 25, 21:30)
"versmės"? tai čia kelinta buvusi?


Buvusi 6-a
Atsakyti
Aš pati lankiau šią mokyklą, savo vaiko tikrai nevesčiau schmoll.gif . Nebent pasikeitė tvarka, mokytojai...
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2005 01 25, 16:16)
O pas ponia Andrekiene jau dabar laikas eiti. Nes nueisi veliau gali pasakyti, kad neber vietos, klases sukomplektuotos, reikejo anksciau ateiti ir t.t., ir pan. O dar jeigu ne tame rajone gyvenat...

O su šita ponia, aš oooi kiek nemalonumų turėjau doh.gif norėdama užrašyti savo vaikus. Tiesa, ne į pirmą klasę. Irgi sakė: klasės sukomplektuotos, vietų nėr (gergužės vidury ), o po mūsų atėjusius naujokus kažkaip priėmė g.gif Tai tokį triukšmą pakėliau rugsėjy atėjus blink.gif , kad vietų iš kart atsirado mirksiukas.gif Bet užsirašėm į "Aukuro". Nesigailiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2005 05 05, 18:55)
O su šita ponia, aš oooi kiek nemalonumų turėjau doh.gif norėdama užrašyti savo vaikus. Tiesa, ne į pirmą klasę. Irgi sakė: klasės sukomplektuotos, vietų nėr (gergužės vidury ), o po mūsų atėjusius naujokus kažkaip priėmė g.gif Tai tokį triukšmą pakėliau rugsėjy atėjus blink.gif , kad vietų iš kart atsirado mirksiukas.gif  Bet užsirašėm į "Aukuro". Nesigailiu schmoll.gif


Uzjauciu Jega. Mes irgi pradejom ne nuo pirmos. I kisene Andrekiene nori - uz tai ir klases sukomplektuotos buna. As nedaviau ir neduosiu. Pora kart pasnekejom grieztai, tai dabar "silkine". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2005 05 13, 12:40)
Uzjauciu Jega. Mes irgi pradejom ne nuo pirmos. I kisene Andrekiene nori - uz tai ir klases sukomplektuotos buna. As nedaviau ir neduosiu. Pora kart pasnekejom grieztai, tai dabar "silkine". biggrin.gif

Taip ir supratau, kad nori... O kai rugsėjo pradžioj atėjau pas direktorių, taip ir pareiškiau - susimažinkit kišenes mirksiukas.gif Ai, vienžo, kai išsirėkiau, dar ministerija pagarasinau, tai vietų jau sekančią dieną atsirado, pati Andrėkienė į namus skambino. Bet jau buvau su Aukuriečiais sutarusi, o be to , bijojau, kad vėliau neužsisėstų vaikams ant galvos. Nors ir tai sutvarkoma biggrin.gif Uch, dėl savo vaikų, bet ką sudrąskyčiau ax.gif
Atsakyti
Įdomu ar toj mokykloj dirba matematikė Stasė Kukulskienė? Oi oi oi kokia isterikė mad.gif . Iki šiol prisimenu fear.gif . Būdavo valandėta, įeina i klasę blogos nuotaikos aggressive.gif (žinoma gerų dienų pasitaikydavo kaip kalėdų per metus), piktai nužvelgia ir "Stok! Sakyk tiesės teoremą!" (arba kokią kitą, bet ne iš tos dienos kurso, o prieš kelias savaites mokytą). Vargšas vaikelis atsistodavo, pasimesdavo, vien nuo jos žvilgsnio, sakydavo "tai, kai..." Sėsk kuolas bash.gif , joks sakinys nuo Tai ,kai neprasideda!!!" Tikrai vaikus psichologiškai žaloja visam gyvenimui gun_bandana.gif !
Taigi, mielos mamytės, jei vaikas mokosi vien labai gerais pažymiais ir nė iš šio nė iš to atsiranda nepatenkinamas pažymys, tai ne tik jis kaltas, pasidomėkit g.gif ar mokytojai Kukulskienei neužėjo DAŽNAS ISTERIJOS PRIEPOLIS!!!
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2005 05 25, 00:17)
Taip ir supratau, kad nori... O kai rugsėjo pradžioj atėjau pas direktorių, taip ir pareiškiau - susimažinkit kišenes mirksiukas.gif Ai, vienžo, kai išsirėkiau, dar ministerija pagarasinau, tai vietų jau sekančią dieną atsirado, pati Andrėkienė į namus skambino. Bet jau buvau su Aukuriečiais sutarusi, o be to , bijojau, kad vėliau neužsisėstų vaikams ant galvos. Nors ir tai sutvarkoma biggrin.gif  Uch, dėl savo vaikų, bet ką sudrąskyčiau ax.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Mums irgi - viens prie vieno buvo. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Noriu padaryti savo mokyklai "reklamą". Jei gyvenat arti Statybininkų prospekto, ir vaikas turi polinkių muzikai, Leiskit į Eduardo Balsio menų gimnaziją. Vaikai mokosi muzikos nuo pirmos klasės user posted image user posted image user posted image user posted image . Yra parengiamoji klasė.
Tikrai puiki atmosfera, graži mokykla ir puokūs mokytojai. Mano visi trys berniukai joje mokėsi thumbup.gif .
Atsakyti