Įkraunama...
Įkraunama...

sloga

na va, mums dygsta dantys ir sloga dėl to užpuolė. į laukutį norisi, kadangi nešalta kieme, tai einame. O kaip jūs? g.gif
Atsakyti
Mums gydytoja sakė, kad, jei nėra temperatūros at kitų negalavimų, tik sloga - į lauką eiti galima. Bet kai mus sloga užpuolusi buvo nėjome blush2.gif Oras buvo nekoks. Jei taip atsitiktų dabar, manau, eitume, nes taip skaniai saulytė šviečia. ax.gif
Atsakyti
mums irgi darkare sake :,,jai nera temperaturos, tai i lauka eiti galima,, net gi reikia , nes grinam ore greiciau ir sloga praena ir apskritai vaikutis greiciau sveiksta. svarbu kad kvepotu per nosite, kad nebutu atidaryta burnyte. tokiu ayveju as prie einant i laika visada isvalau nosite, ilasinu kelis lasus juros vandenuko ir isvalau su pompite arba su vata.
Atsakyti
QUOTE(maziausia @ 2007 03 09, 00:15)
na va, mums dygsta dantys ir sloga dėl to užpuolė. į laukutį norisi, kadangi nešalta kieme, tai einame. O kaip jūs?  g.gif

Eikit butinai, lauke net sloga sumazeja, nes namuose dazniausiai (ypač šildymo sezonu) buna sausa, o tai irgi nosytei ne i nauda. Ir kiek aš pastebejau, tai pradeda lauke kvepuoti geriau mirksiukas.gif
O lauke jau įilta ir tikras pavasaris atejo wub.gif , su tuo visus ir sveikinu 4u.gif
tik nesirkit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽUKA @ 2007 03 09, 00:52)
grinam ore greiciau ir sloga praena ir apskritai vaikutis greiciau sveiksta

Mes irgi tokiu principu vadovaujamės. Ir dabar jau tikrai žinau, kad būdami lauke greičiau slogos atsikratome smartass.gif
Atsakyti
super thumbup.gif greičiau tie dantukai prasikaltų ir slogos pabėgtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei vaikas nekarsciuoja su slogyte i lauka netgi reikia eiti - lengviau kvepuoti ir slogyte greiciau gyja mirksiukas.gif aisku jei oras tragiskas, tai tada tikrai neiname schmoll.gif
Atsakyti
Aišku,sloga slogai nelygu,kaip ir oras.O šiaip tai einam-nosiukas prasivalo smile.gif
Linkim greičiau dantukų sulaukt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teresiukas: 16 kovo 2007 - 18:51
QUOTE(maziausia @ 2007 03 08, 23:15)
na va, mums dygsta dantys ir sloga dėl to užpuolė. į laukutį norisi, kadangi nešalta kieme, tai einame. O kaip jūs?  g.gif

as esu girdejus, kad dygstant dantukams, atsiranda daznai slogyte. mano subjektyvia nuomone, slogyte gi ne del kazkokio persalimo atsirado, todel mes eitumem i lauka ax.gif
Atsakyti
Į lauką eidavom kai buvo šilta ir sausa ax.gif
dabar manau per didelė drėgmė ir gali dar labiau slogą paskatint user posted image
Atsakyti
Jei vaikučiui nėra temperatūros,oras sausas tikrai,drąsiai galit eit į lauką mirksiukas.gif .Manau lauke greičiau slogytė dings,nei sėdėsit kambaryje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(supermamytukas @ 2007 03 17, 12:33)
Jei vaikučiui nėra temperatūros,oras sausas tikrai,drąsiai galit eit į lauką mirksiukas.gif .Manau lauke greičiau slogytė dings,nei sėdėsit kambaryje smile.gif

aš ir palaikau šia nuomonę ir šiap grynam ore lengviau kvėpuot, mano mažius geriau išsimiega , svarbu temperatūros nebūtų ax.gif
Atsakyti