Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! Klaviatūroje dingo kai kurios raidės

Labas, mamytės kompiuteristės 4u.gif
Turiu laptopą Asus, kuriuo naudojasi visa familija, kiekvienas turim atskirą įėjimą ar kaip tai pavadint. Mažoji "skaipinosi" mano darbastalyje ar kaip tai pavadinti ir kažką paspaudė. Ten dešinėje virš klaviatūros, kur po įjungimo - išjungimo ir kitais mygtukais yra tokia permatoma linija, kur paspaudus Caps Lock užsidega spynelė su A raide - pas mane dega spynelė su skaičiumi 1 ir vietoje d, k, l, dar kai kurių raidžių rašo skaičius. Bandžiau keisti kalbas iš EN į LT, bandžiau visur landžioti, perkroviau kompą, kai įeina MB ar dukra į savo - pas juos viskas gerai, o pas mane - ne.
Gal žinote, kame čia problema?
Būčiau baisiai dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Nzn ar as busiu teisi, bet paprastame kome yra knopke "Num Lock", paieskok ja ir laptope smile.gif jei ja nuimsi raides vel atsiras ax.gif bent man taip buvo, ir pasimeciau, gerai kad maniskis parode ka ir kur tame laptope spaudineti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 03 14, 11:03)
Nzn ar as busiu teisi, bet paprastame kome yra knopke "Num Lock", paieskok ja ir laptope smile.gif jei ja nuimsi raides vel atsiras  ax.gif bent man taip buvo, ir pasimeciau, gerai kad maniskis parode ka ir kur tame laptope spaudineti  blush2.gif

Ačiū, ieškosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 14, 14:28)
Ačiū, ieškosiu 4u.gif

jei neatsiras tai papaisyk cia, tada saviski apklausinesiu, jis tai tikrai patars lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 03 14, 15:23)
jei neatsiras tai papaisyk cia, tada saviski apklausinesiu, jis tai tikrai patars  lotuliukas.gif

Įtariu - neatsiras, nes jau taip sąžiningai viską n kartų spaudinėjau. Db negaliu pažiūrėt, nes darbe esu, bet būčiau labai dėkinga, jei paklaustum... blush2.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 14, 15:27)
Įtariu - neatsiras, nes jau taip sąžiningai viską n kartų spaudinėjau. Db negaliu pažiūrėt, nes darbe esu, bet būčiau labai dėkinga, jei paklaustum... blush2.gif  bigsmile.gif  4u.gif


Pamėgink paspausti kairiam kampe esantį klavišą su užrašu Fn, ir neatleidus jo kartu paspausti dešinėj viršuj esantį antrą klavišą su užrašu Ins (Num Lk), tada turėtų užgesti ta lemputė ir vėl rašyti raidėmis, o ne skaičiais mirksiukas.gif . O jei tai nepadės - tada nežinau jau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 03 15, 19:08)
Pamėgink paspausti kairiam kampe esantį klavišą su užrašu Fn, ir neatleidus jo kartu paspausti dešinėj viršuj esantį antrą klavišą su užrašu Ins (Num Lk), tada turėtų užgesti ta lemputė ir vėl rašyti raidėmis, o ne skaičiais  mirksiukas.gif . O jei tai nepadės - tada nežinau jau  blush2.gif

Cia ir galimybe su ta dviguba kombinacija smile.gif namie kur senesnis laptopas butent taip kaikurios knopkes ir spaudinejamos smile.gif pas mano broli ziuriu ir tas pats smile.gif (db jo laptopa pries akis turiu) fn kaireje apacioje prie ctrl ivestas i tokius remelius ir num lk desinej virsule ir tokiose pat remeliuose smile.gif kartu jos nuspaudus turetu veikti tikrai biggrin.gif jei neveiks tai galiu net i skola ilysti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 03 15, 18:20)
Cia ir galimybe su ta dviguba kombinacija smile.gif namie kur senesnis laptopas butent taip kaikurios knopkes ir spaudinejamos smile.gif pas mano broli ziuriu ir tas pats smile.gif (db jo laptopa pries akis turiu) fn kaireje apacioje prie ctrl ivestas i tokius remelius ir num lk desinej virsule ir tokiose pat remeliuose smile.gif kartu jos nuspaudus turetu veikti tikrai  biggrin.gif jei neveiks tai galiu net i skola ilysti  lotuliukas.gif



Ratatankė rašė, kad jos laptopas Asus - pas mane irgi toks pat, tai tikiuosi kad suveiks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 03 15, 19:29)
Ratatankė rašė, kad jos laptopas Asus - pas mane irgi toks pat, tai tikiuosi kad suveiks  thumbup.gif

Manau kad turetu mirksiukas.gif nes kitokios iseities net nezinau g.gif nes namie pas mane stovi didelis stacionarus mazi retai istraukiu nes senukas jau blush2.gif tai nelabai tenka man laptopais naudotis ax.gif
Atsakyti
Valio 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Aš ir mano kompas išgelbėti ir tik jūsų dėka. Ačiū ačiū ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nors sena tema, bet valio išgelbėjot ir mano kompą 4u.gif lotuliukas.gif Jau dvi savaitęs rašiau su savo laptopu asus'u su prikabinta klaviatūra lotuliukas.gif 4u.gif kart valio bigsmile.gif
Atsakyti
laba diena,as su tokia problemele,gal netyia zinot kaip kas 4u.gif
mazasis mano kazka prispaudinejo tai isvis klaviatura nieko neberase,nusipirkom nauja tai mygtukai rasos tik tada jaigu paspaui ir ilgai palaikai tada raide pasiraso.nusipirkom dar viena brangesne,bet vel ta pati problema...tai naudojuos kompe ta klaviatura,bet kol parasau su ta pele tai sakes..
gal netycia zinot kaip ka reiketu cia padaryt..
labai aciu isanksto 4u.gif
Atsakyti