Laba diena 4u.gif

Mano mergytei 9 men. jau beveik 2,5 savaites užsitese sloga...Viskas prasidėjo nuo nekaltos slogytes, po to sustiprejo ji. Tada iskvietem gydytoja - paskyre Humer, Vibrocil ir . kadangi vaikas nežymiai koste, tai Hedelix.

Taciau kosulys dar sustiprejo, sloga irgi...Sunerime, iškvietem kita gydytoja (po mazdaug savaites nuo slogos pradzios)...Prirase kruva vaistų:

Paxeladin liepe gerti 1-2 k/d ypac vakare, kad palengvintu kosuli
Hedelix- is pradziu sake negert, po to pagalvojo, sako, gerkit ryte
Aflubin - trys kartus i diena
Otrivin- lasus i nosi, sake tik kai uzgulta nosyte (nors vaistinei pasake, kad sis vaistas tik nuo 2 metu)
Dar prie to Vitamina C

Trys dienas ta visa kruva davem, bet jokio pagerejimo, sloga, kosulys bei + kvepuojant tokie uzesiukai girdisi

Nuvezem dukra dar pas viena gydytoja, tai jis paskyre:
Hiconcil - 5 dienas gerti po 1 arb. s 3k/d
Ventolin (Salbutamol) po 1 arb. s. 3k/d...Nepasake kiek dienu reikia ji gerti g.gif
Otrivin lašus (nu aisku po to kai isplauta HUmer)

Du gydytojai paskire lasus, kuiuos reikia gert tik nuo 2 metu ir dar antras gydytojas pasake, kad 2-3 kartus i diena ne daugiau nei 5 d. g.gif

Taigi man kyla tokie klausimai;

1. Otrivin Kiek as suprantu tik kai stipriai užgulta nosyte, o musiskei dabar lyg ir pagerejimas g.gif
2. Ar tikslinga tokiu atveju skirti antibiotika?
3. Ventoli - kiek dienu ji galima gerti ir apskritai galima ji gertitokio amziaus vaikui?
4. Ka reiketu vartoti po antibiotiku kurso tokio amžiaus vaikui? Gal kokias bifido bakterijas?
5. Kai man gydyti ta nelemta sloga...Jinai dabar pas mus jau ne tokia baisi, aisku reikia valyti kokius 3-5 kartus per diena, bet neteka nosyte... Gal tinktu kiti lasai, euforbium pavz?

Aciu JUMS