Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gali gydytojas taip suklysti?

[SIZE=1]Sveikos neštukės.Rašau pirma kartą todėl nepykit jei ka netaip užgrybausiu. smile.gif Mane kamuoja vienas klausimelis,nesuprantu ar aš čia žiopliukė ir nesusigaudau dėl gimdymo datos.gal galit man padėt verysad.gif kiek suprantu nėštumas yra skaičiuojamas nuo paskutiniu mėnesiniu pirmos dienos,jos buvo man 2006-07-11.tai pastojimo pirma savaitė turetu buti 07-18?paskaičiavus pagal neštumo kalendorių man dabar turetu buti 34savaites ir dvi dienos.o gydytojas paskaičiavo kad man tik32savaites tai kaip suprast g.gif kiek dabar man savaičių?kada gimdyti?gal jus žinot kanors apie tuos paskaičiavimus nes as dabar pasimetusi ir nesuprantu doh.gif iš anksto ačių.
Atsakyti
Kadangi menesines beveik sutapo, bandau tau padėti:mano pirma diena buvo liepos 10, o štai čia mūsų juostelė, kurioje matosi savaitės. sėkmės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolanta_Š @ 2007 03 10, 13:18)
Kadangi menesines beveik sutapo, bandau tau padėti:mano pirma diena buvo liepos 10, o štai čia mūsų juostelė, kurioje matosi savaitės. sėkmės  4u.gif

tiesa, ir mano gydytoja kartą bandė nusukti porą savaičių", bet tai juk netyčia, per skubėjimą, bent jau taip sakė, nors manęs daktarės skubėjimas visai nepaguodė... ax.gif
Atsakyti
Nu gali būti kad daktaras suklydo,o aš ir nepersiskaičevau kaškaip pasitikėjau jo paskaičevimais bet daugiau jau niekada neklausysiu pati viska skaičiuosiu schmoll.gif bet jeigu taip apsiriko tai man tada suleido vaistus per velai verysad.gif nes mano vyro +,o mano -.tai dabar ir nežinau ar nieko blogo nes jie leidžiami nuo28iki 30savaites.man suleido 30savaite pagal ju paskaičevima,o is tikrūjų taigi man 32jau buvo : g.gif .tai nezinau ar nieko nenutiks.o pas daktara tik kovo22reik eit nu gal islauksiu,paskui eisiu tiesos jieškot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyte20 @ 2007 03 10, 12:12)
[SIZE=1]Sveikos neštukės.Rašau pirma kartą todėl nepykit jei ka netaip užgrybausiu. smile.gif Mane kamuoja vienas klausimelis,nesuprantu ar aš čia žiopliukė ir nesusigaudau dėl gimdymo datos.gal galit man padėt  verysad.gif kiek suprantu nėštumas yra skaičiuojamas nuo paskutiniu mėnesiniu pirmos dienos,jos buvo man 2006-07-11.tai pastojimo pirma savaitė turetu buti 07-18?paskaičiavus pagal neštumo kalendorių man dabar turetu buti 34savaites ir dvi dienos.o gydytojas paskaičiavo kad man tik32savaites tai kaip suprast  g.gif kiek dabar man savaičių?kada gimdyti?gal jus žinot kanors apie tuos paskaičiavimus nes as dabar pasimetusi ir nesuprantu doh.gif   iš anksto ačių.

taip nestumas yra skaiciuojamas nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos tikriausiai gydytojas tave echoskopu tyre jei tyre ar nesake kiek laiko jis rodo g.gif
nes man paskutines menesines buvo 08-14 ir tuoj bus 31sav.tad tau negali buti 32 sav g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimav: 11 kovo 2007 - 22:25
Sveika,

Gimdymo terminas nustatomas is paskutiniu menesiniu pirmos dienos atimant 3 menesius ir prie gautos datos pridedant 7 d(taip gaunamos 38 sav.). Nuo sios datos gali sutarti kad vyras imtu atpstogas ir namuose kelis kart per diena kasdiena:) butu pasirenges myletis iki jegu netekimo:)) Mat jo džentelmenuose yra daug vertingų prostaglandinų, kurie natūraliai minkština gimdos kaklelį ir skatina gimdymo veiklą. Kai sių hormonų mes pakankamai nesukaupiam, gimdymo veikla gali užsitęsti..o skatinamieji ligoninėje yra tie patys prostaglandinai, tik sintetiniai.. tai gal geriau laiku daugiau natūralių..+ malonumas dar.. jei tik noro turėsi..
Tai va, nuo 38 sav. pasistenki pagimdyti per 14 d. Vadinas tas 14 dienų gali imtis visokiu triukųsmile.gif bet labiausiai veikiantis yra nusiteikimas - užsirašyki gimdymo datą užrašų knygutėj, ant kalendoriaus..dar kur nors..Taip busi pasirengusi:)

sėkmės!! drinks_cheers.gif
Papildyta:
Dar dėl ultragarsinio tyrimo (echoskopu),- normos - vidutiniai duomenys, o juk mes ir kaulų struktūra ir svoriu skiriamės..kūdikis gi pagal mūsų mitybos įpročius formuojasi, taigi nustatyti tikslią datą ultargarsu sunku..jis naudojamas nėstumo datos patikslinimui, kai moters ciklas visai nereguliarus arba kai ji nežino kada (kurį mėnesį) galėjo pastoti..
Papildyta:
nėštumas yra skaičiuojamas nuo paskutiniu mėnesiniu pirmos dienos,jos buvo man 2006-07-11.tai pastojimo pirma savaitė turetu buti 07-18.

Tu visiskai teisi. Pirmoji nėštumo savaitė yra 07,11-07,18. Būna gi kad gydytojai apsirinka.... Kitavertus gydytoja gali skaiciuoti ne nėštumo, bet vaisiaus savaites, tada jų būna 2 sav mažiau.
Atsakyti
Seip gimdymo terminai skaiciuojami pagal kelis metodus. Vienas is ju yra pagal paskutines menesines, kitas pagal pastojimo data, dar vienas pagal UG tyrimo rezultatus ziurint ar vaisius atitinka subrendimo laipsni pagal savaites, dar kitas pagal pajuntamus vaisiaus judesius, jei moteris nezino kada buvo paskutine men. Taip kad cia nieko nuostabaus, kad tie terminai svyruoja net ir keletu saviciu netikslumu.
Atsakyti
QUOTE(Jureja @ 2007 08 23, 17:04)
Seip gimdymo terminai skaiciuojami pagal kelis metodus. Vienas is ju yra pagal paskutines menesines, kitas pagal pastojimo data, dar vienas pagal UG tyrimo rezultatus ziurint ar vaisius atitinka subrendimo laipsni pagal savaites, dar kitas pagal pajuntamus vaisiaus judesius, jei moteris nezino kada buvo paskutine men.  Taip kad cia nieko nuostabaus, kad tie terminai svyruoja net ir keletu saviciu netikslumu.

Jeigu viskas taip netiksliai, tai maziuka gali sugalvot krapstyt (skatinti) per anksti, nes bijos, kad bus pernesiotas. Arba atvirksciai... g.gif
Atsakyti
user posted image
na pvz man pgl menesines gimdyti balandzio 21, pgl UG balandzio 30, o pgl pati pirma UG tyrima buvo nugrybauta isvis menesiu - geguzes 25 blink.gif tai nesuprasi cia, sakau, gal is pradziu lelius leciau vystesi, nes as negalejau beveik iki 4 men nieko valgyt, labai vemiau g.gif , tai db gyvenu su dviem datom 21 ir 30 balandzio g.gif
Atsakyti
Sveikutes tas pats ir man!!!! Gydytoja mano nustate man su ekoskopu ir pagal netikslias mano men. gymdyt balandzio 26, nes mano men. visiskai neleguliarios atejau pasitikrinti ir mane priverte pasakyti mazdauk kada jos buvo, o as nezinau tai taip stume, kad teko pasakyt ta ka nezinau. Paskui kai atejau pasitiklinti ar niescia ji niestuma skaiciavo pagal tas lempos men. bet ir jai ta pati rode ekoskopas, bet kai nuejau pas kita gyd. ji nustate 2 sav maziau. Tai nuejus tartis pas dymdymo daktara jis nieko nesusigaude ir iki siol dar taip, o kadangi mano pirmas vaikiukas gime didelis tai gali buti, kad dabar nors man ir butu 35 sav. ekoskopas gali parodyt 39 man taip sake. Nezinau merginos pati nieko nesuprantu ir nieks aplinkui. Na tikiuosi, kad gimdymo gyd. man pades.
Atsakyti
sveikos, merginos. mano situacija taip pat panasi.. pagal menesiniu data, gimdymo laikas buvo nustatytas 0415d, na o pagal echo 0422d. kaip zinia, cia gydytojai teigia, jog 12sav echo tyrimas yra tikslesnis nei pastojimo ar paskutiniuju menesiniu pirmosios d. data, nors atsizvelgia i visus gautus duomenis gimdymo atzvilgiu.. na, beliks tik laukti kada mazylis pats panores isvysti si pasauli..
Atsakyti
mergaiciukes pas mane tokia pati situacija unsure.gif siaip jau pradedu nekreip i tai jokio demesio, mano data tai pat neaiski paklaida 2 savaitem. jauciuosi kaip man nustate gyd. pirma kart ekoskopu, bent labai dideli panasumai su niescios kalendorium, kad jau man 36sav. bet kitos gyd. ekoskopas parode dvien savaitem maziau blink.gif nuejau pas gyd. pas kuri gimdysiu sake, kad mano vaikiuks 35 savaiciu gali atrodyti kaip 39 nes pirmas gime virs keturiu kilu tai as is vis nezinau kaip cia kas, o jai didesnis uz pirma man reiks cezario tai bandysim sulaukt tos datos kur nustate mano gyd. nu o pilvas!!!!! didelis nesveikia jau atrodo laikas dabar butu gimdyt dustu labai jauciuos tragiskai, bet jai man dar tik 34 savaites tai dar pusantro men taip iki gimdymo blink.gif sakes nezinau manau kai vaikiuks nores ateit i sy pasauli tai ir bus ta tikra data!!!!!!!!! thumbup.gif zodziu nesamone kazkokia, bet gerai, kad gymdymo gyd. sake sulauksim nustatyto pirmo ankstesnio gyd. termino ir cezariuks!! nelauksim dar tu dvieju savaiciu na zinoma jai dar anksciau mazylis nesugalvos pareit rolleyes.gif nes jau paruosemieji nejuokingi daros rolleyes.gif ryt einu ekoskopu pasiziuret pasisvert meskiuko, ziuresim kokio jis dydzio. Laikykites mamytes zinau ,kaip nervina tos paklaidos rolleyes.gif
Atsakyti
as kai pirma karta gimdziau ,tai pagal gines kalendoriu isejo 15 diena,kai nepagimdziau 15,padare echoskopija ir pasake kad vaisius atitinka 39 savaites. ir lygiai po savaites pagimdziau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nestuke.gif
Atsakyti