Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalaus žmogučio gyvenimas

Pastebekim savo neigalaus vaikelio nors maza zingsneli i prieki zengenti, maza smulkmenele ir pasidziaukime kartu thumbup.gif

Mano dukryte sirgo, nuo lapkricio 12 nebeleidau i Goda.Gerklyte, bronhitas ir vandenys spaude smegenis. Jau gruodzio2d. isleidau, jei geriau liko smile.gif
Atsakyti
Noriu pasidziaugt smile.gif Vaidute duoda gara su koncertais po visa miesta, tik pradejo koset sad.gif . bet negali jin sirgt sitiek pramogu sitiek darbuku gruodzio men. turi eit i prieki nepasiduot bacilom tongue.gif tongue.gif tongue.gif Tik yra pikta reiks eit pas gydytoja, kad israsytu vaistuku, nes kencia netik su ja bendraujantys, bet ir jin pati. huh.gif dry.gif
Atsakyti
maxse nuo 14val iki 19val soko kartu duko koncertavo neigalus ir sveiki tai thumbup.gif Tik as nuvedus dukra ir pamacius sveikas grazias mergaites mano dukros vienmetes suskydau ir pradejau bliaut;( geda man didziule geda wub.gif wub.gif
Vaidute gryzo nuvargus ir tuoj uzmigo.
Noriu paklaust kodel kitos nesipasakoje savo skausmo ir dziaugsmo akimirku?
Nebukit usidariusios pirmyn, sypsokimes smile.gif nors per asaras;(
Atsakyti
Melodija, na nelabai aisku kuo serga tavo dukryte huh.gif Gal del to ir bendraminciu nerandi...
Atsakyti
Agne aciu uz gera minti smile.gif Degnoze turi buti, nes tai bus idomiau.
Sicia visos mamytes gali isisakyti dziaugsma clap_1.gif, skausma sad.gif , patarimu pasiulyt tongue.gif viena kitai savo neigaliaus vaikelio auginimu.

Mano dukrytes Vaidutes degnoze: hromosomu anomalija (47,xx+i) papildoma 47 hromosoma sudaryta is dvieju 9-tos hromosomu trumpuju peciu. Psichinis atsilikimas su emociju sutrikimu ir neofribomatoze.
Atsakyti
Augustas jau piešia taip, kad galima suprasti kas tai. Ant rutulio (žmogus) nupiešia daug brūkšnelių (plaukai) ir pridėlioja taškelių (akys). Visą puslapį prirašo kreivų raidžių "A". Tai vienintelė raidė kurią moka rašyti, bet prieš pusmetį nežinojo net kas tai yra. Su kėde nuvažiuoja prie lango ir pats atsistoja. Pažiūri ir pats atsisėda. Jis nelaiko pusiausvyros, todėl šitas veiksmas mane labai džiugina. Dabar jam užaugo miežis, todėl skundžiasi, kad "popa". Nieko, greitai išgis. Augustui CP ir hidrocefalija.
Atsakyti
kraegzdute, ar Augustas eina i mokyklele, jei ne butinai leisk, bus jam daug idomiau ir prasmingiau gyvent. Gal ir rasyti ismoks ir skaityti, skaiciuoti. Mano dukryte 7m. budama tik tieses linijas temokejo piest. Jin labai labai norejo eit i mokykla ir sendien paskaito paraso, nespeju pirkt sasiuvinius:) tik matematikoje 0 sad.gif

Papildyta @ [mergetime]1102527292[/mergetime]
papildymas Labai labai clap.gif kad tavo sunelis zengia po truputuka i prieki thumbup.gif
nesustokit zenkit ir toliau po truputuka, sekmes rolleyes.gif
Atsakyti
Vaidutei taip skauda spranduka,kad net istino jis:( Galvytei dar irgi negera, svaiksta reiks dar nupirkt diakarb, uij sendien gi jo nedaviau tongue.gif
As labai dziaugiuosi, kad as ja leidau i mokykla, jin dabar turi ka veikt raso ir raso smile.gif lapus pleso klijuoja truputi paspalvina vis turi usiemima ir pabuna viena, as jau galiu nuo jos nors kiek pailseti. Matomai tamsa labai veikia yra labai pikta zodzio negalima pasakyt cool.gif reiks eit pas daktarus prasyt vaistuku, kad mergaitei palengvintu gyvenima tongue.gif
Atsakyti
Augustas ėjo ir į darželį ir dabar eina į pirmą klasę spec. mokykloje. Namie nelaikau biggrin.gif Ir jam nauda ir man lengviau. Šiandien išėjo pas Kalėdų senį į reval hotel lietuva. Labai laukia to senio, nžn, gal bent saldainių padovanos? Nes "tikras" ateis tik per Kalėdas. wink.gif
Atsakyti
Mano dukryte vakar apstojo du bachurai gryztant is Godos ir ateme maiseli. Parejo visa slapia, vergdama. Duris pradejo draskyt, net isigandau. Su broliu ejo ieskot maisiuko, bet nerado, nesesi sokio tapkes ir visiokiu popieriu,plamasterius.
Sveikiems nesvarbu, kad tu esi jau likimo nuskriaustas, jie vistiek save liksmina cool.gif
Atsakyti
Koks clap.gif dukrytei buvo, kai gryzus rado laiskeli su sveikinimais newyear.gif, norejo tuoj rasyt atsakymus tik adresiuku nebuvo sad.gif , bet clap.gif buvo thumbup.gif uzsimirso ir greiciau ir nuotykis nutikes.jei gera biggrin.gif man taip pat biggrin.gif

Augusteliui senelis:kaledos laimes suteike?
Atsakyti
Sveokos mamytės,man skaitant net širdį skauda kad tokių vaikučių yra,jūs taip rašot jokio širdies skausmo jau turbūt susitaikę,aš labai džiaugiuosi kad tokie vaikučiai turi tokias mamas kaip jūs,o ne kokiuose globos namuose. Žemai lenkiu galvą prieš tokias mamas kaip jūs. Stiprybės jums brangiosios
Atsakyti