Įkraunama...
Įkraunama...

Henna Plus

Sveikos smile.gif noreciau paplepeti apie sias priemones.. gal kas naudojate ir pastebejote rezultatus? ar padeda sios priemones atstatyti plaukus?
Atsakyti
QUOTE(mini*me @ 2007 03 11, 09:35)
Sveikos smile.gif  noreciau paplepeti apie sias priemones.. gal kas naudojate ir pastebejote rezultatus? ar padeda sios priemones atstatyti plaukus?


As kazkada turejau sampuna ir kondicionieriu sviesiems plaukams. Labai issausino plaukus. Bet cia buvo pries kokius 7m, paskui nebepirkdavau
Atsakyti
Turiu Hennos raudonas kapsulytes su serumu, tai turbut tik jos man atgaivino plaukus, ypac galiukus, kai juos is beveik juodos spalvos tvarke i naturalia mano (tokia pilksva), t.y. visiskai nubalino ir dejo spalva. Man jos padejo.
Atsakyti
Turiu henna plus kremuka plaukams,kad galiukai neskilinetu,man jis plaukus riebalina,plaukai negraziai krinta
Atsakyti
QUOTE(WhiteMagic @ 2007 03 11, 17:59)
Turiu Hennos raudonas kapsulytes su serumu, tai turbut tik jos man atgaivino plaukus, ypac galiukus, kai juos is beveik juodos spalvos tvarke i naturalia mano (tokia pilksva), t.y. visiskai nubalino ir dejo spalva. Man jos padejo.

As irgi seniau jas naudojau, kad atgaivintu nusviesintus plaukus, labai labai padejo, nes drauge klause, ka cia naudoju, kad plaukai taip blizga smile.gif
Ir dabar tas kapsules kartas nuo karto panaudoju plauku galiukam, man jos labai patinka, neapsunkina plauku ir duoda gera rezultata ax.gif
Is sio serijos dar esu bandziusi sampuna, plaukam krema, kauke. Tai is siu daiktu kauke labiausiai patiko. Sampunas ir kremas plaukam nieko ypatingo. O kauke irgi gerai plaukucius veikdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 03 12, 12:40)
As irgi seniau jas naudojau, kad atgaivintu nusviesintus plaukus, labai labai padejo, nes drauge klause, ka cia naudoju, kad plaukai taip blizga smile.gif
Ir dabar tas kapsules kartas nuo karto panaudoju plauku galiukam, man jos labai patinka, neapsunkina plauku ir duoda gera rezultata  ax.gif
Is sio serijos dar esu bandziusi sampuna, plaukam krema, kauke. Tai is siu daiktu kauke labiausiai patiko. Sampunas ir kremas plaukam nieko ypatingo. O kauke irgi gerai plaukucius veikdavo smile.gif



as taipogi esu patenkinta kaukes rezultatu nors dedu ja tik 2 karta... ir tikriausiai reikes isbandyti tas kapsulytes ax.gif
Atsakyti
Sudomino mane tos kapsulytes ax.gif O kur ju buna pirkti? Kiek vnt buna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsyte: 18 kovo 2007 - 14:49
ten yra 14 kapsulyciu
user posted image
Atsakyti
Nu va, vis apziuriu as tas kapsulytes, bet pirkt kazkaip ir nesiryzdavau ax.gif Ot va imsiu ir nusipirksiu pabandymui, nes plaukai issausejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(birdie @ 2007 03 18, 18:11)
Nu va, vis apziuriu as tas kapsulytes, bet pirkt kazkaip ir nesiryzdavau  ax.gif Ot va imsiu ir nusipirksiu pabandymui, nes plaukai issausejo  doh.gif

Pabandyk, manau tikrai turetu patikti smile.gif plaukus labai minkstus ir svelnius padaro, ir neriebina ax.gif
Atsakyti
Turėjau kaukę ir kremą, tai labai nepatiko schmoll.gif ,
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 03 19, 14:36)
Turėjau kaukę ir kremą, tai labai nepatiko  schmoll.gif ,
drinks_cheers.gif tik spindesio suteikiancios kapsules buvo visai nieko wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Ramsyte @ 2007 03 18, 16:29)
Sudomino mane tos kapsulytes  ax.gif  O kur ju buna pirkti? Kiek vnt buna?
Sarmoje,Kosmadoj,Droge...
Atsakyti