Įkraunama...
Įkraunama...

Knygynai

Gal gas zinote, kur Kaune yra senu arba naudotu knygu knygynai? Busiu dekinga jei koki adresiuka mestelsit  ;)
Atsakyti
O man būtų smalsu kur tokie knygynai Vilniuje. Labai ieškau vienos, anksčiau išleistos knygos ir niekur nerandu. Gal būtų tarp jau kažkieno skaitytų knygų.
Atsakyti
Esu senu geru knygu (groziniu) pirkusi Didziojoje gatvej, mazas knygynelis beveik prie rotuses, bet tai jau buvo taip seniai, galbut jo jau neber...
Rasma, ziurint ko tu ieskai. Paskelbk, gal kas turi savo bibliotekose ta 'iskasena'.
Atsakyti
Skelbiu, kad labai ieškau H.Hessės "Narcizas ir Auksaburnis" / labai neblogai būtų ir pagauti sėkmės paukštę už uodegos ir su knyga"Kurortininkas" wink.gif/. Buvau davusi begalės skelbimų, bet niekas nepasiūlė :'( Jei kas turit ir neįdomi jums ta knyga, ar nereikalinga, tai būčiau labai dėkinga. Dėl kainos stengsimės susitarti wink.gif
Atsakyti
Kai man prisireikia kokios nors "iskasenos", pirmiausiai apziuriu Laisves al. pries Merkuriju isitaisiusius "bukinistus". Paskui netycia aptikau "skyle" bazeje. Tiesiog ant rampos, ne sandelyje zmogelis issidestes pardavineje visokias senienas. Vienakart net nepatikejau savo akimis, kai siaip, nieko nesitikedama, "ant duros" paklausiau, ar kartais neturi Baltusio "Sakmes apie Juza". Prasom, sako vyriokas ir paduoda naujutelaite tarybine seniena. Sumokejau kokius 3-5 Lt. Nepamenu, buvau apakusi  ;D ;D ;D
Rasma, jei manes atmintis neapgauna, neseniai maciau nauja "Narcizo ir Auksaburnio" leidima. Kiek tas neseniai  ??? Gal metai-du, gal dar maziau... Kazkaip man dekretinese laikas sustojes  >:(
Atsakyti
QUOTE
Esu senu geru knygu (groziniu) pirkusi Didziojoje gatvej, mazas knygynelis beveik prie rotuses, bet tai jau buvo taip seniai, galbut jo jau neber...
Rasma, ziurint ko tu ieskai. Paskelbk, gal kas turi savo bibliotekose ta 'iskasena'.


tiksliai negaliu pasakyti ar ten tas pats isliko, bet buti tai kazkoks yra
Atsakyti
QUOTE

Kai man prisireikia kokios nors "iskasenos", Rasma, jei manes atmintis neapgauna, neseniai maciau nauja "Narcizo ir Auksaburnio" leidima. Kiek tas neseniai  ??? Gal metai-du, gal dar maziau... Kazkaip man dekretinese laikas sustojes  >:(


Man atrodo alma litera buvo isleidus 1995 ar 1996 m.
Atsakyti
QUOTE
Kai man prisireikia kokios nors "iskasenos", pirmiausiai apziuriu Laisves al. pries Merkuriju isitaisiusius "bukinistus". Paskui netycia aptikau "skyle" bazeje.


O tas bazej knygininkas visa laika buna ant rampos, ar tik netycia uztaikei? Ar seniai? Gal mazdaug atsimeni ties kuriuo sandeliu?Matai, man reikia knygu mokslui, ne groziniu.
Atsakyti
Kadangi bazeje bunu kokius 3-4 k. i metus, tai visus tuos 3-4 k. per pastaruosius metus ta "knygineli" maciau. Tiksliai nepasakysiu, bet man rodos, kad jis isikures arciau i bazes prieki (Pramones pr.) ir ant tos rampos, kuri yra salia Krafto fabriko. Gal ka rasi naudingo, nors , itariu, ten daugiau grozines "senienos".
Atsakyti
Aciu, reiks paziuret  ;)
Atsakyti
Prie Kalnieciu prekybos centro iejimo buna keli staliukai naudotu knygu. Viduj prie bariuko stovi vyras su naujom knygom, bet visos zymiai pigiau nei knygyne, dar galima rast zurnalu senesniu numeriu pigiau. Uzlipus laiptais irgi yra dar viena vietele, kurioje salia nauju knygu visada ir senu buna, taip pat ir zurnalu senu nr. Taigi siulyciau Kalnieciuose paieskot  ;)
Tiesa, dar prie Sauletekio parduotuves visada nevienas toks prekiautojas stovi, dazniausiai is galo parduotuves, kur iejimas i vaistine yra.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2003 08 27, 23:04)
O man būtų smalsu kur tokie knygynai Vilniuje. Labai ieškau vienos, anksčiau išleistos knygos ir niekur nerandu. Gal būtų tarp jau kažkieno skaitytų knygų.



Ir as ieskau, kur butu galima nenauju knygu Vilniuje nusipirkt 4u.gif
Atsakyti