Įkraunama...
Įkraunama...

Filmų konvertavimas

labai prasau, jei kas zinot padekit, tik ne bandomasias versijas, arba tada is karto vaistuku nuoroda imeskit. Nes kiek cia skaitineju, taj daug kas sulaukia pagalbos, ir pati esu sulaukusi jau, todel dar karteli prasau.

ACIU
Atsakyti
O gal yra programele, kuri verstu *.WMV failus nebitinai i DVD, o tarkim i *.avi failo formata? g.gif

O siaip as tai dazniausiai irasineju SU NERo programa, tenai rasydama pasirenku kompakto tipa, tarkim DVD VIDEO ir man NERO iskepa kompakta, kuri galima ziureti per bet kuri DVD leistuva thumbup.gif
Atsakyti
nu as kazkaip nerandu tokio nero, pas mane turbut sena versija ir DVD video nera, o seip dar ir del to labai gerai, kad tada galima i paprastus kompaktus irasineti.
Atsakyti
Na galima tai pat ir paprasta CD padaryti VIDEO ir SUPERVIDEO.
Pas Mane NERO 7, gali per burning rom, ar per nero express tas pats, pasirenki kompakto tipa, tarkim yra gi duomenu diskai (data cd), copy cd ir pan, tik cia video.
Tik man nepatinka tas dalykas,kad reikia ilgai laukti pakol jis ten uzkoduoja ta faila schmoll.gif o geras dalykas, kad galima sutalpinti daugiau video failu, nes juos ten kazkaip suspaudzia ax.gif

Tik man labai idomu del kitokiu papildomu programu, tipo kenverteriu kokiu nors nera? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivetaa @ 2006 04 13, 22:02)
labai prasau, jei kas zinot padekit, tik ne bandomasias versijas, arba tada is karto vaistuku nuoroda imeskit. Nes kiek cia skaitineju, taj daug kas sulaukia pagalbos, ir pati esu sulaukusi jau, todel dar karteli prasau.

ACIU


WMV to AVI MPEG VCD SVCD DVD Converter 3.0 konvertuosi, kur tik nori .

nueik čia:
http://softex.megane...p?readmore=1805

Taip pat tame pačiame puslapyje skyrelyje Video Editors rasi ir daugiau tokių programų.
Sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gute1: 14 balandžio 2006 - 07:33
Prasau pagalbos 4u.gif Parsisiunciau filma 6 serijos, kaip jas suspausti i viena kompakta, irasyti taip , kad butu galima ziureti per namu kina 4u.gif zinau, kad reikia kazkokios programos, gal kas turite sos help.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2006 11 19, 10:51)
Prasau pagalbos  4u.gif Parsisiunciau filma 6 serijos, kaip jas suspausti i viena kompakta, irasyti taip , kad butu galima ziureti per namu kina  4u.gif zinau, kad reikia kazkokios programos, gal kas turite sos  help.gif


Bandyk rasyti i dvd diską, Jei netelpa- į du. Filmų kaip ir dainų suspausti tikrai nepavyks Ps neparasei kiek užima kiekviena serija, gal jos labai trumpos ir tilps i viena kompakta rasant juos i diską?
Atsakyti
bet kazkaip suspaudzia, juk nuomoja ir pardavineja dvd kuriame 12 seriju, pati toki nusipirkus turiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2006 11 19, 13:39)
bet kazkaip suspaudzia, juk nuomoja ir pardavineja dvd kuriame 12 seriju, pati toki nusipirkus turiu  4u.gif

jei namu kinas neskaito (kompiuterini formata avi ir t.t. ) tai daryti dvd gali su nero 7 bet jei skaito tai surashyk 6 y viena dvd (data) ir nesuk galvos
Atsakyti
gal pasakytumet is kur atsisiusti ta nero 7 ? 4u.gif namu kinas kompiuterinio varianto neskaito g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2006 11 19, 14:19)
gal pasakytumet is kur atsisiusti ta nero 7 ? 4u.gif namu kinas kompiuterinio varianto neskaito  g.gif

hmm g.gif sheip paieskok savo ineterneto tiekejo ftp serveryje ten visokio gerio daznai buna biggrin.gif na o jei nerasi parashyk privacia zinute paieshkosiu kitu shaltiniu
arba galiu pasiulyti paprastesni varianta - nusipirkti s-video laida kuris susjungia kompa ir TV (TV turi tureti s-video lizda) kaina apie 20 LT bet daugiau nereikia sukt galvos del jokiu CD ar DVD tuo labiau kad ju "ishkepimas" uzima nemazai laiko (apie 2 h. kazkur) o cia tik paukst laida i TV is kompo paleidi ir jokiu problemu. Jei TV neturi s-video jungties gali pasidomet gal but dvd grotuvas ja turi.
Jungtis apvali, labai panashi i pelytes jungti, TV buna dazniausiai nugaroje arba shone, o kompe nugaroje ant vaizdo plokstes.
Sekmes, kils problemu kreipiames nesivarzom jei galesim tai padesim smile.gif
Atsakyti
paprastai įrašytų filmų namų kinas neskaitys. Reikia daryti DVD formatu. Galima bandyti konvertuoti filmą su kokia nors iš šių programų. Nė vienos nebandžiau, bet gal veiks kokia nors smile.gif Rezultatas turi būti du katalogai, pavadinti AUDIO_TS ir VIDEO_TS. Juos reikia surašyti į DVD diską. Ir tada skaitys diską namų kinas ar DVD leistuvas smile.gif
Atsakyti