Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodos dovanos mokykloje:

aš tai nemėgstu, kai mokyklose vaikams organizuojamos vienodos dovanos, nes mano vaikai turi namie viską, ko jiems reikia, o man ten tėvus įtikinėt, kad pirktume visiems būtent tai, ko maniškei labiausiai reikia ar ji nori, irgi nesąmonė dry.gif , šiemet visiems bus vienodos, o man dzin, aš iš anksto turėjau saviškėms nupirkus, tai kam man ten dar dėl simbolikos mėtyt pinigus ir parsinešt namo dar 1 šlamštą dry.gif
Kokia jūsų nuomonė, ar geriau vienodos, ar ne?
Atsakyti
Aš už vienodas dovanėles. Mes mokykloje jau antri metai sutarėm dovanoti po saldainių maišelį. Simboliškai. JUk tėvų galimybės nevienodos, tėvų norėjimas "pasirodyti"- taip pat. Be to, vaikai ir šiaip būna persisotinę tų dovanų- nuo tėvų, dėdžių, tetų, senelių... huh.gif

Iš vis, man tas dovanų akcentavimas per Kalėdas ar Naujus labai ne prie širdies. Svarbu, kad būtų smagi šventė.

Dar svarstom dvi idėjas. Viena- apsikeisti dovanėlėmis. Bet dovanėlė turi būti rankų darbo- koks mielas niekutis, atvirutė, piešinys. Nes kai vaikas turi KAŽKĄ nupirkti už 5 litus- tai man nekvepia nei švente, nei nuoširdžia dovana. blink.gif

Antra idėja - angelų savaitė. Savaitė iki Kalėdu vaikai ištrauks vienas kito vardus- ištrauks vardą to bendraklasio, kurio "angelu-sargu" privalės būti visą savaitę. Tačiau savo globotinių vardus visi laikys paslaptyje. Visą savaitę reikės stengtis daryti nepastebimus gerus darbus- gal sudėti išbarstytus flomasterius, gal parašyti gražų palinkėjimą, gal kokią bombonkę palikti ant stalo, kai tas nematys, gal padėti sportuojant ar mokantis, bet neprisipažinti "angelu". O savaitės pabaigoje atskleisti šitą paslaptį smile.gif - vat, galbūt tada ir apsikeisti tomis rankų darbo dovanėlėmis. rolleyes.gif
Atsakyti
As tik uz vienodas dovanas vaikams (gali skirtis dovaneles berniukams ir mergaitems). nebrangios, simbolines(knygos, puodeliai, saldainiai, remeliai , uzrasu knygeles, piestukines, zenkliukai, kalendoriai...

Pernai klaseje vaikai patys buvo "kaledu nykstukai". Vaidino puikiame spektaklyje, veliau padovanojo tevams savo rankomis daryta suvenyra, dekodami uz rupesti, meile, uz tai, kad teveliai yra salia t.t.
Kaledine nuotaika nera kruva prabangiu dovanu.


Atsakyti
As ir manau, kad mokykloje ir darzelyje geriau vienodos dovaneles , kad ir kokios knygutes wink.gif koks skausmas vaikui bus, jei jo teveliai isgali padovanot koki menknieki, o kiti darzelyje gauna Baby Bornus sad.gif Vaikai juk nesupranta to...
Atsakyti
as irgi tik uz vienodas dovanas wub.gif
Atsakyti
mes darželyje pirksim dvejopas dovanas-vienodas mergaitėms, ir kitokias vienodas berniukams rolleyes.gif už 10lt Negali būti skirtingų dovanų, kad nebūtų skriaudos.
Lengvute, nejaugi tavo vaikai jau taip ir turi visus pasaulio žaislus? wink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 12 04, 11:14)
Antra idėja - angelų savaitė. Savaitė iki Kalėdu vaikai ištrauks vienas kito vardus- ištrauks vardą to bendraklasio, kurio "angelu-sargu" privalės būti visą savaitę. Tačiau savo globotinių vardus visi laikys paslaptyje. Visą savaitę reikės stengtis daryti nepastebimus gerus darbus- gal sudėti išbarstytus flomasterius, gal parašyti gražų palinkėjimą, gal kokią bombonkę palikti ant stalo, kai tas nematys, gal padėti sportuojant ar mokantis, bet neprisipažinti "angelu". O savaitės pabaigoje atskleisti šitą paslaptį smile.gif - vat, galbūt tada ir apsikeisti tomis rankų darbo dovanėlėmis.  rolleyes.gif

Seses mokykloj (Jezuitu gimnazija) buna angelu sargu menuo ar tai 3 savaites. nors jie jau astuntokai, mielai raso savo globotiniams laiskus, visaip globoja ir rupinasi. man tai labai grazi tradicija wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva-Pieva: 04 gruodžio 2004 - 15:23
As is savo prisiminimu galiu pasakyti - geriausia vienodos dovanos.
Atsimenu kai kokioj 3 klasej viena klasioke pati atsinese dovana - padave mokytojai, kad si padetu i spintele prie visu "senio salcio" dovanu. Mokytoja ta mergaite apreke, nes tevai turi atnesti dovanas, o ne patys vaikai jas atsinesti (dauguma dar tikejom tikru seneliu). O ka jai reikejo daryti - kai tevo niekad neturejo, o motina isgerianti buvo ir jokiose mokyklos sventese net nepasirodydavo....
Atsakyti
Mes savo pirmaklasiams pirksime po vienodas saldainių dėželes.Manau,kad mokykloj to užtenka.Ojei kas perka dovanas,tai jos turėtų būt vienodos,nes tie ,kurių bus prastesnės jausis labai nelaimingi
Atsakyti
As tik uz vienodas dovanas. Jeigu kokia mamyte va taip pareikstu kad jai dzin tas slapmstas ir t.t. oi uzpikciau stipriai stipriai mad.gif biggrin.gif nes cia liecia ir vaiku jausmus, nenoreciau mamtyti vaiku asaru sad.gif
Atsakyti
As irgi uz vienodas dovanas. Daugeliui vaikuciu ir taip sirdi suspaudzia, kai kieme kas nors pasigiria gaves brangesne dovana, o mokykloj tokia konkurencija tikrai Kaledines nuotaikos nepakels.
Atsakyti
Atsimenu, buvo dukros grupėje tokia baisi merga, žiauriai išlepinta, visus vaikus mušdavo, auklėtoja su ja nesusitvarkydavo. Kalėdų senelis atnešė visiems vaikams dovanėles už 10 litų, nes taip buvo sutarta tėvų, o vat, tai mergai Barbę ir jos namą.Visiems vaikams šventė buvo sugadinta, nes visi klausinėjo, kodėl senelis toks nesąžiningas, kad pačiai blogiausiai mergaitei atnešė geriausią dovaną. Gaila buvo vaikų, bet dar labiau gaila , kad yra tokių nepraustaburnių ir tuštybės pilnų žmonių. Beje, kai perkate dovaną pagalvokite ir apie senelį, kuris tas dovanas savo maiše turės vaikučiams atnešti, nes dažnai būna, jog iškyla problema, kad senelis turi nešti ne vieną, o du-tris maišus, kurių pakelti neįmanoma.
Atsakyti