Įkraunama...
Įkraunama...

Kuršėnų darželiai

sveikos mamos,na mum dar nera ne metu,bet jau is anksto norim isirasyt i darzelinuku gretas 4u.gif juo labiau kad girdejau- i darzeli butina uzsirasyt bent pries 2 metus g.gif ar cia istikruju?nemazai geru atsiliepimu girdejau apie darzeli Daugeliuose,tik kad va padinimo nepamenu blush2.gif atseit aukletojos tikrai fainos,zodziu ir vaiki laimingi ir tevai patenkinti thumbup.gif kur jus vedat savo maziukus?
Atsakyti
labukas

mes lankom darzeli Kursenuose 'EGLUTE", abi merginas uzrasiau irgi labai anksti neturejom nei metuku dar... vyresnioji lanko ikimokykline grupe labai sauni akletoja ir auklytes patinka... thumbup.gif mazike lanko lopseli.... aukletoja irgi atrodo visai nebloga... na bent manoji mergina be asaru eina... rolleyes.gif
Atsakyti
sveikute, o nuo kokio amziaus priima i lopseli?
Atsakyti
QUOTE(inguliux @ 2007 03 12, 23:10)
sveikos mamos,na mum dar nera ne metu,bet jau is anksto norim isirasyt i darzelinuku gretas  4u.gif juo labiau kad girdejau- i darzeli butina uzsirasyt bent pries 2 metus g.gif ar cia istikruju?nemazai geru atsiliepimu girdejau apie darzeli Daugeliuose,tik kad va padinimo nepamenu blush2.gif atseit aukletojos tikrai fainos,zodziu ir vaiki laimingi ir tevai patenkinti thumbup.gif kur jus vedat savo maziukus?

aš užrašiau į Daugėlių darželį, esantį prie kultūros namų wub.gif pati jį lankiau, auklėtojos beveik nepasikeitusios, tai daugumą pažįstu... man jis fainesnis nei BURATINAS Daugėliuose... BURATINAS tai žingsnis nuo mano namų, bet nepatinka man jis... matau pro langą kaip auklėtojos grubiai su vaikais elgiasi, bet dar kas labai nepatinka, kad pro darželį vaikšto pašaliniai žmonės blink.gif norėdami kelią sutrumpinti eina per darželį schmoll.gif ir dar laikrašty apie buratiną rašė labai negerai doh.gif
užrašiau, kai dukrytei buvo 2 mėn... prašyme rašiau, kad vesiu nuo 2009 m rugsėjo 1d. mirksiukas.gif bet va, nesenai skambino auklėtoja ir klausė, ar nenoriu vesti nuo 1,5 metukų, nes jau sudarinėjamos grupės... aišku geriau užrašyti kuo anksčiau 4u.gif o tu gal iš Daugėlių?
QUOTE(inguliux @ 2007 03 21, 21:01)
sveikute, o nuo kokio amziaus priima i lopseli?

jei neklystu į BURATINĄ priima nuo 1 metukų, o į darželį, esantį prie kultūros namų priima nuo 1,5 metukų 4u.gif
Atsakyti
sveika mirksiukas.gif na mes ne Daugeliuos gyvenam,tad is Kursenu per toli bus vedzioti i pati Daugeliu gala,nors apie ta darzeli vien gerus atsiliepimus girdejau smile.gif as pati lankiau NYKSTUKA, tai prisiminimai ne kokie liko unsure.gif taigi tikriausiai beliks EGLUTE.Pasirodo kalbos,kad vaikiuka reikia uzrasyt labai anksti, ne is pirsto lauztos.Reiks pasiskubint.Norejau paklaust,o kiek uz darzeli i menesi reikia moket? smile.gif
Atsakyti
As irgi kazkada lankiau Daugeliu lopseli darzeli, tai tikrai geri prisiminimai apie ji isliko lyg siol smile.gif Man ten patiko thumbup.gif
Beje Levander mano tevam irgi buvo lygiai taip pat kaip tau vienas zingsnis nuo Buratino, bet del kazkokiu priezasciu pasirinko mane vesti i tenai smile.gif
Atsakyti
LA mes 2 savaites ejom i Buratina, na ir manau, kad daugiau ten neisim verysad.gif
nes susidare ispudis kad ten visokiais budais siekia susargdinti maziukus, kda maziau vaiku grupeje butu vat blink.gif tai manau kad nuo rugsejo leisim i ta senaji darzeli daugeliuose
Atsakyti
QUOTE(donatele9 @ 2007 05 21, 13:03)
LA mes 2 savaites ejom i Buratina, na ir manau, kad daugiau ten neisim verysad.gif
nes susidare ispudis kad ten visokiais budais siekia susargdinti maziukus, kda maziau vaiku grupeje butu vat blink.gif  tai manau kad nuo rugsejo leisim i ta senaji darzeli daugeliuose


Nu cia tai sakes g.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele9 @ 2007 05 21, 11:03)
LA mes 2 savaites ejom i Buratina, na ir manau, kad daugiau ten neisim verysad.gif
nes susidare ispudis kad ten visokiais budais siekia susargdinti maziukus, kda maziau vaiku grupeje butu vat blink.gif  tai manau kad nuo rugsejo leisim i ta senaji darzeli daugeliuose

uoj kad kaista ausys BURATINO aukletojoms.... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inqusiux: 21 gegužės 2007 - 21:40
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 21, 22:39)
uoj  kad kaista ausys BURATINO aukletojoms.... tongue.gif


Aha ir tokia geda kad taip negraziai apie juos kalbam biggrin.gif Gadinam cia Buratino gera ivaizdi biggrin.gif Nors siaip as nesu pries ji nieko pries nes nezinau tiksliau kaip ten kas yra schmoll.gif bet siuo metu kalbu jau uztenka smile.gif
Atsakyti
Aš pati savo mažių vežiuoju į Buratiną, nors mes gyvenam ne Daugėliuose.Iš pradžių man labai nepatiko, bet paskui pripratom.

O dėl ligų buvo ,tai savaitę einam 2 savaites sergam verysad.gif

Mes einam į pačių mažiausių grupę. Ten tik tas pliusas , kad auklėtojos nesikeičia iki pat galo.

Mums ištikrūjų būtų priklausę eiti į Nykštuką, bet ten priima tik nuo 2 metų.
Atsakyti
Jolkiux, O KUR JŪS GYVENAT ,KAD VEDAT Į eGLUTĘ?
Atsakyti