Įkraunama...
Įkraunama...

Dievo dovana

As su savo vyru susipazinau uzsienyje. Jau pirmas bucinys nuleme musu ateiti. Po 8 men. susituokeme ir vaikuti planavome is karto nelaukeme nieko nes tik to mus tetruko iki pilnos laimes.
Dar nezinodama kad esu nescia nei is sio nei isto (nes nebuvo jokios kalbos apie tai) pasakiau kad vaikelio vardas bus anna.
nestumas buvo sklandus as buvau judri niekada neatsisakiau darbo, viskas vyko sklandziai.Taciau nei viena ekoskopija neparode lyties ,et sirdyje zinojau kad tai mergaite. vyras labai nervinosi sake kad as nesakau bet ka jau padarysi gydytoje temete uzpakaliuka arba veiduka biggrin.gif
budama 37 nuejau ir pasidariau dar viena tyrima ultra garsu gal dabar isaiskes lytis taciau...
Na kitos dienos rytas kaip nepavargstanti nusprendziau pakeisti uzuolaidas, visdelto dauguma sake nekilok aukstai ranku. O nakty stai tau ir rezultatas, kas minute i tualeta o dar po pusvalandzio i ligonine 00.30 as jau prie ligonines duru sypsodamasi stoviu ir sakau nubego vandenys. Budinti akusere nepatikejo ejo kelti gydytojo.
Rezultatas nubege vandenys ir jokiu saremiu po apziuros gavau saremius issaukianciu ir kieta gimdyves lova.
6.30 rytas ,o as neissimiegojus prasidejo skausmai, atejo ginek.. apziurai. Vandenys nubege,saremei issaukti, taciau kaklelis nei kiek nesutrumpejas ir nei milimetra neatsiveres.
Nuo sios minutes prasidejo tikras palatos gyvenimas, jauciausi kaip kokioje parodoje jau net nebeatsimenu kiek gydytoju ir akuseriu buvo, ir jauciausi kaip vaistinele, nes kas pusvalandy vis kitokie vaistai ir nuskausminamieji.
vakare apie17.00 valanda jau as prasiau kad man darytu operacija nes jau man jauskaudejo ne nuo saremiu o nuo vaistu. inkstaai nebetoliaravo.
Oi verkiau ir burnojau ant vyro, jo tai nebuvo salia kai man reikejo mat bilieto negavo ir gimdymas isejo anksciau negu planavom.
20 val vaisius be vandenu ir kaklelis nepasikeite tik viena iseitis beliko tik operuoti.
20.00 h buvo nuspresta operuoti ir aciu dievuj, nes as jau nebegalejau kenteti.
Buvo atliktos reikiamos procedudos ir pasirasyti reikiami popieriai issiusta zinute vyrui ir zinot ka nepamirsau paskambinti tel.112 neklauskit kaip tai atsitiko nes nezinau. g.gif
Na as jau operacinei salta ir stai nieko neatsimenu, tik viena zodi mergaite. smile.gif
Po 2 h as atsitokejau ir paprasiau kad atnestu man kudiki, nepatikejau savo akimis tik skausmo, bet visa tai atpirko mazyte smulki mergyte. Tada as jau verkiau ne is skausmo o is laimes, nes gavau tokia dievo dovana kad kitu net nereiketu.
Po 3h as jau pati ,kad ir jausdama skausma ejau iki 't' taip man greiciau padejo pasijusti pilnaverciu zmogumi.
Mergaite gavo 10 balu ivertinima taciau gavo ir mazakraujyste,bet dabar jau viskas praeityje, jau 2m 6men ir 14d. guvi laiminga, linksma mergaite tikra dievo dovana beja gavo varduka anna, kuris reiskia kai suzinojau dievo palaima.

Na o visoms mamytems ir busimoms mamytems linkiu kad ir kas atsitiktu pakentekime juk tai del musu grazios ateities del musu brangiausio turto, smile.gif
Atsakyti
labai grazu wub.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija. Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
AUKIT DIDELĖS, STIPRIOS IR GRAZIOS....... 4u.gif
Atsakyti
Linkiu augti Annai graziai ir protingai mirksiukas.gif
Atsakyti
Gražus pasakojimas. 4u.gif Būkit stiprios ir laimingos. smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif tai tu KIETA moteris,siaip sau neimi ir neatsilapoji lotuliukas.gif (anglishkas humoras),tegul mergyte ir toliau sauniai auga 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija wub.gif wub.gif Linkime sekmes wub.gif
Atsakyti
Tikra tiesa, tas skausmas pasimirsta, o padetas kudikis ant krutines graziausias gyvenimo ivykis 4u.gif
Atsakyti
teisingai sakai,tas dziaugsmas aterka skausma wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
saunuole! sveikinu su Dievo dovana smile.gif wub.gif
Atsakyti