Įkraunama...
Įkraunama...

Labai lėtai krauna visus forumo puslapius

galvoju ar man cia vienai taip g.gif kiti interneto puslapiai greit isijungia,o vat cia kazko labai letai
Atsakyti
Kai vienu metu prisijungia daug narių, perkraunamas serveris, todėl ir sulėtėja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 03 13, 22:05)
galvoju ar man cia vienai taip g.gif kiti interneto puslapiai greit isijungia,o vat cia kazko labai letai

jo jo man irgi taip pat buna,ypac vakarais doh.gif
Atsakyti
Ištikrųjų nerealiai ilgai kraunasi.Kartais kantrybės neužtenka visai.
Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2007 03 20, 20:45)
Ištikrųjų nerealiai ilgai kraunasi.Kartais kantrybės neužtenka visai.

Gal tuo pačiu metu siunties dar ką iš interneto? g.gif

Puslapio užkrovimą taip pat stabdo antivirusinės, pokalbių (kaip msn, skype ir t.t.) progamos, ugniasienės rolleyes.gif
Atsakyti
Anksčiau budavo daug greičiau versdavo puslapius bigsmile.gif
Atsakyti
pas mane irgi jau tapati problema,anksciau viskas greiciau buvo,o kad dabar atverst puslapi vos ne 5kart kartot turiu kad ji pakrautu,jau kartais irgi nervai neatlaiko.interneta turiu is greituju ir kitus puslapius varto labai greit,manau cia SM problema,musu mamu tiek daug kad jau neatlaiko tongue.gif ,turbut reikia kazka keist paciam SM g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAIIVA: 07 gegužės 2007 - 12:21
o dar įtariu ir visi dideli sm parašai ir avatarai irgi įtakos turi, nes ne visada rodo paveiksliukus, kieno intikas lėtas kol atidaro unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 07 gegužės 2007 - 13:13
Man labai greit atverčia bet kurį puslapį smile.gif, piko metu aišku šiek tiek lėčiau, bet vis tiek pakankamai greitai smile.gif
Atsakyti
Be galo lėtai varto supermamą... Turbūt grožis reikalauja aukų - visokie paveikslėliai, animacijos...
Užknisa gerokai, nei internetas pakankamai greitas - kitus puslapius akimirksniu atverčia, o čia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Riva @ 2007 05 07, 15:23)
Turbūt grožis reikalauja aukų - visokie paveikslėliai, animacijos...

Būtent - kiekviena spalva, kiekvienas šriftas, paveiksliukas ir kt. "grožiai" lėtina šitą procesą. Aišku, spartos dar neprideda ir antivirusinės, užkardos ir kt.
Atsakyti
Man taip pat labai lėtai krauna... verysad.gif
Esu naujokė, tad einu, ko gero, ten, kur greičiau... Nes tiek laiko ir kantrybės laukti neturiu. Ir ar verta? mirksiukas.gif Sėkmės. smile.gif
Atsakyti