Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas

sveikos, neseniai į rankas papuolė organizmą valanti arbata .Ji susideda iš kažkokių žolelių, žinoma ne lietuviškų. poveikis lyg būtų pridėta senos lapų.Pažįstamos vartoja, sako labai nebloga savijauta jau po kelių dienų.Gal kas vartoja ilgesnį laiką? gal yra kokių neigiamų savybių?
Atsakyti
QUOTE (entera @ 2004 10 03, 18:37)
sveikos, neseniai į rankas papuolė organizmą valanti arbata .Ji susideda iš kažkokių žolelių, žinoma ne lietuviškų. poveikis lyg būtų pridėta senos lapų.Pažįstamos vartoja, sako labai nebloga savijauta jau po kelių dienų.Gal kas vartoja ilgesnį laiką? gal yra kokių neigiamų savybių?

megstu visokias valancias stebuklingas arbatas bet tokios dar nesu girdejusi g.gif
is tavo pasisakymo supratau kad lietuva nedaro jokiu valanciu arbatu , ar ka? g.gif daro daro, kaip tik einu uzsiplikysiu balvociutes arbatele biggrin.gif
Atsakyti
kazkur namie voliojasi ta arbata pas mane (mama is maskvos atveze) bet jau skonis tos arbatos blink.gif wacko.gif pora vakaru bandziau gerti, bet po to kazkur nukisau. valo organizma tai tikrai, ryte tik spek i tulika varyti laugh.gif gal vel reiks kuri vakara pabandyti pagerti, bet kai prisimenu skoni, tai brrrr visa burna is karto sutraukia kazkoks kartumas ir dar nzn koks slykstus skonis huh.gif
Atsakyti
Sako visi kartumynai labai naudingi organizmui.Mano sesuo kzkokia arbata su senos lapais kai pagere,tai vos nenusividuriavo laugh.gif
Atsakyti
nu *****, taigi sena ir yra vidurius laisvinantis augalas, be to jo nerekomenduojama dažnai vartoti, nes organizmas pripranta ir paskui gali atsirasti natūralaus šalinimo sutrikimų. wink.gif
Atsakyti
nu nenoreciau tiket, kad viduriuot yra labai naudinga. reikia valgyt daugiau dzvio slyvu ir abrikosu, tai nereikes ir senos. ypac gerai juos pries tai pamirkyt vandeny.
Atsakyti
Ka manote apie NEW NORDIC preparata BIO DRAIN? Gal kas ji vartojote ar vartojate siuo metu? Kaip pasikeite jusu savijauta?
Atsakyti
sveikute, girdejusi as apie si preparata ir pati norejau ji pirkti, bet mane pertare pati vaistininke, kad neapsimoka, nes rezultatai ne koki.
bet gal kas naudojo ir buvo gerai, as nezinau, bet ir man butu idomu suzinoti. g.gif
Atsakyti
Tai va - pabandyt norisi, bet kai pinigeliai nemazi,tai ir to efekto tikiesi atitinkamo.
NAUDOJANTYS ATSILIEPKIT g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2004 12 05, 22:36)
NA NEGI NIEKS NEATSILIEPSITE?  huh.gif

As siuo produktu nusivyliau,nes vartodama taip ir nepajutau kokiu ypatingu pakitimu.O tikejausi,nes kaina isties nemenka.Man didesni poveiki turedavo obuoliu sidro tabletes.
Atsakyti
QUOTE(megana @ 2004 12 26, 04:19)
As siuo produktu nusivyliau,nes vartodama taip ir nepajutau kokiu ypatingu pakitimu.O tikejausi,nes kaina isties nemenka.Man didesni poveiki turedavo obuoliu sidro tabletes.


Na pagaliau kazkas parase biggrin.gif
Bet obuoliu sidro tabletes berods skirtos lieknejimui? o BioDrain organizmo valymui.
O ar paskaistejo oda? pagerejo virskinimas? panaudojus BioDrain.
Kaina tai tikrai labai jau didele blink.gif
Atsakyti
naudojau biodrain - paleido ziauriai vidurius ir tiek
nesamone
Atsakyti