Įkraunama...
Įkraunama...

meiles sau kaina 106kg

Pasiskaiciau cia jusu istorijas nutariau aprasyti viena istorija kuri neturi dar pabaigos....


mano kuno sudejimas yra toks, jog klubai platus ir slaunys storos, nors sveriau nedaug 19-58kg, visada atrodziau apkuni ir beje del to turejau siokiu tokiu kompleksu.

jau nuo 17 visuomet smarkiai sportavau ir stengiausi prisilaikyti, deja kai tik pasikeite mano civilinis statutas ir mane pradejo myleti bet kokia "vadzias paleidau" visiskai, ypac kai mano artimas zmogus irgi diiidelis megejas pavalgyti to pasekoje jau 26 metu sveriau 106kg
pasiteisimnima sau rasdavau, nes tegu kiti pasiziuri save, o ne i mane
na ir viskas taip ir testusi su mintimi"na jau nuo kito pirmadienio....."
tik vat vienas toks susitikimas ivele man azarto ir nutariau ai pasibandysiu, neiseis tai neiseis, kada gi daryti kvailystes jei ne jaunysteje
taigi truputi apie ta atsitikima
susitikau syki pas pazistama su moteriske, kuri papasakojao apie savo istorija pas dietologe, kai jai per 3men 20kg nukrito
nu galvoju-neimanoma, kazkas cia ne taip.
jai galvoju visi varo pas ta dietologes davai ir as nuvarysiu, jei ka tai nieks nevers to gi daryt per prievarta.
Nuejau blink.gif
na ka prirase ji manvalgiarasti ir liepe 5 svaites taip valgyti plius dviratuka paminti
I savaite - "dar truputi ir ta brieda mesiu"
II savaite- "nu sia savaite dar iskesiu ir viskas daugiau ne dienos"
III savaite-" taip ka valgom siandien"
IV savaite- "eiline savaite"
V savaite- "koks valgiarastis? kas parase? o ka as turiu valgyti? man atrodo as ir turiu taip valgyti"

uzlipu ant svarstykliu po 5 svaiciu ogi jau 96- negali buti blink.gif
paskui buvo stagnacija 2 svaites svorias nekrenta ir nekrenta, vos ne depresija prasidejo, bet ziuriu viena ryta- NE! Vel pirmyn i minusa jau po 2 menesiu turiu -12kg
tikiuosi jog tai ne pabaiga, ir jog man uzteks proto vel nepradet esti o lavainti jau igytus igudziu -VALGYTI!

Atsakyti
saunuole, taip ir toliau. jei pats negali sau padeti, gerai, kad kas padeda is sono, bet aisku viskas priklauso nuo taves pacios
Atsakyti
Šaunuolė 4u.gif
Laikykis, nes rezultatai pukus!! 4u.gif
Turbut dabar esi grazuole, tai netas zodis thumbup.gif
Atsakyti
kaip matau,ledai jau pralaužti,tai nepasiduok ir pirmyn į kovą wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yyla: 25 kovo 2007 - 09:18
Kaip aš tau pavydžiu valios ax.gif .Aš tai vis pasvajoju apie dietologo konsultaciją. Nežinau kur Klaipėdoje būtų galima kreiptis g.gif . Kiek suprantu pačiai padėjo sudarytas meniu. Laikykis ir neprarask stiprybės 4u.gif .
Atsakyti
Šaunu!!!!!!!!!!!!! Ir aš labai noriu numesti svorio, nes dabar 85kg, cray.gif bliaut norisi. Todėl gal tą dietologė Vilniuje, ir gal galėtum jos kontaktus duoti. Nes viskas ko ėmiausi, viskas per niek. Laikiausi kraujo dietos, nevalgiau po 18val. ir dar ne vienas milijonas visokiausių dietų, Padėkit help.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguolyte @ 2007 03 28, 20:24)
Šaunu!!!!!!!!!!!!! Ir aš labai noriu numesti svorio, nes dabar 85kg,  cray.gif bliaut norisi. Todėl gal tą dietologė Vilniuje, ir gal galėtum jos kontaktus duoti. Nes viskas ko ėmiausi, viskas per niek. Laikiausi kraujo dietos, nevalgiau po 18val. ir dar ne vienas milijonas visokiausių dietų, Padėkit help.gif



turi padeti pati sau.... o ko imiesi tai turi tapti tavo gyvenimo budu, ir rezultatas ateis ne uz menesio ar dvieju wink.gif ...... stok i kluba minus 10 ..... daug patarimu, regstracija kg vyksta (stimulas liekneti didesnis, negi ateisi su gedingu pliusu ar nuliu)
Atsakyti
Sveikos mielosios, labai labai aciu del palaikymo, tikrai jauciuosi pamaloninta, kai mane palaiko o nesmerkia, ir nepavydi, yipo anksciau reikejo galvoti, arba nieko nezinantys zmones dar ir uzuojauta man pareiksti sugeba kad badauju ir esu nelaiminga-kategoriskai pareiskiu NETESA!!!!!!!!!!!!!!!!!
esu visada soti labai laiminga, ir tikrai nesigrauziu del pirago gabaliuko ar saldainio, tikrai tai nepakenkia ir nenuzodo
dabar as jau nebeturiu 16 kg. nors 3 menesiu riba dar nepasiekta biggrin.gif (cia ne kilogramais o dienom vertinu) kai per toki laika tikrai netekiau ispudingo kiekio (cia mano pasitenkinias savimi, kitu gal tikslai ir poreikiai kiti)

Dietologe Edita Gavelienė

uzsirasoma uzejus i www.KMI.lt

paspaudus ant jos pavardes.
Papildyta:
QUOTE(Saga @ 2007 03 29, 12:36)
turi padeti pati sau.... o ko imiesi tai turi tapti tavo gyvenimo budu, ir rezultatas ateis ne uz menesio ar dvieju wink.gif ...... stok i kluba minus 10 ..... daug patarimu, regstracija kg vyksta (stimulas liekneti didesnis, negi ateisi su gedingu pliusu ar nuliu)




Zmogui taip save nustatyti labai labai sunkiai seksis, zinau pagal save, bet jei turi noro nueik pas dietologe
labai puikus zmogus ji, ir psichologiskai palaiko, man po pokalbio su ja tiek optimizmo prisidejo ir pasitikejimo, tikrai gyventi norisi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 04 balandžio 2007 - 09:40
šaunuolė, tiek valios ne kiekviena turi thumbup.gif
taip ir toliau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai labai aciuks visoms, dabar numetusi jau 17kg, taigi kai pasieksiu savo tiksla 80kg tuomet butinai pasigirsiu su nuotraukom savo pasiekimais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 31 gegužės 2007 - 15:25
Nu tu ir šaunuolė 4u.gif
Sėkmės ir toliau siekiant savo tikslo, jau nedaug liko mirksiukas.gif
Atsakyti
bis.gif aciu aciu aciu 4u.gif
Atsakyti