Įkraunama...
Įkraunama...

Blogos emocijos išliejamos namuose

ooooooo čia mano brungenybės savybė, jį ne tik darbas gali sunervint iki iškrovos, bet ir stovėjimas kamštyje ar dar kas nors

iš pradžių reagavau asmeniškai malonu nebuvo, bet paskui.......... supratau, kad tas pyktis, tai ne man skirtas ir ne dėl manęs, bet vistiek kartais užknisa, tadu jau kai trūksta kantrybė liepiu eit galvą į sieną padaužyt, bet man beveik pavyko iššaiškint, kad jo bloga nuotaika veikia ir manę.

o iš serijos, kad darbo rūpesščius reik palikt už namų durų, tai nesutinku schmoll.gif žmogui reik išsipasakot ir pasiguost, jei reikia išklausyt ir kitos nuomonės, o tai kam dar pasipasakot, jei žmona neklauso, eit pas mamą ar pas draugų į alaus barą bigsmile.gif
Atsakyti
Na nėra smagu, kai grįžęs vyras apšaukia ar kitaip gadina nuotaiką. Aš susidūriau su atvirkščia problema, grįžus po darbo laukia tik priekaištų kalnas, viskas žmonai negerai, kiekvieną mielą dieną tas pats per tą patį...pinigų mažai, kitų drabužiai brangesni, automobilis naujesnis, vyras šaunesnis... Apie išsikalbėjimą net kalbos negali būti, visi argumenta atsimuša kaip į sieną...Jau net nežinau ko imtis, gal kokį gydymo būdą pasiūlysit?
Atsakyti
QUOTE(Keistas @ 2007 05 10, 14:35)
Na nėra smagu, kai grįžęs vyras apšaukia ar kitaip gadina nuotaiką. Aš susidūriau su atvirkščia problema, grįžus po darbo laukia tik priekaištų kalnas, viskas žmonai negerai, kiekvieną mielą dieną tas pats per tą patį...pinigų mažai, kitų drabužiai brangesni, automobilis naujesnis, vyras šaunesnis...  Apie išsikalbėjimą net kalbos negali būti, visi argumenta atsimuša kaip į sieną...Jau net nežinau ko imtis, gal kokį gydymo būdą pasiūlysit?



laisvai galiu pasiūlyt, jei vaiko neaugina, tegul eina ir užsidirba kiek nori ir kiek reikia, o dėl blogo vyro, tai kas trukdė geresnį išsirinkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(sicilija @ 2007 05 10, 18:49)
laisvai galiu pasiūlyt, jei vaiko neaugina, tegul eina ir užsidirba kiek nori ir kiek reikia, o dėl blogo vyro, tai kas trukdė geresnį išsirinkt  g.gif


Na vaikui jau aštuoneri, kaip ir nėra reikalo sėdėt namie... bet nedirba, jau ir nesuprantu priežasčių kodėl. Ankstesniame darbe kolektyvas buvo siaubingas, nesutarė, apkalbų nepakėlė.. O dabar jau praėjo vos ne pusė metų, o darbo net neiško... Biški ir man sunku daros... finansai iš visų pusių spaudžia, paskolos, vaiko poreikiai, žmonos išlaidos ir t.t. Prisiklausė dragių postringavimų, kad šeimą privalo išlaikyti vyras, bet po visom šiom kalbom slepiasi daug kompleksų...
Atsakyti
QUOTE(Keistas @ 2007 05 10, 19:12)
Na vaikui jau aštuoneri, kaip ir nėra reikalo sėdėt namie... bet nedirba, jau ir nesuprantu priežasčių kodėl. Ankstesniame darbe kolektyvas buvo siaubingas, nesutarė, apkalbų nepakėlė.. O dabar jau praėjo vos ne pusė metų, o darbo net neiško... Biški ir man sunku daros... finansai iš visų pusių spaudžia, paskolos, vaiko poreikiai, žmonos išlaidos ir t.t. Prisiklausė dragių  postringavimų, kad šeimą privalo išlaikyti vyras, bet po visom šiom kalbom slepiasi daug kompleksų...



imčiau tokiai žmonai šluotą ir pakėlęs sijoną per rūrą, per rūrą

aš manau, taip jei kuriam nors pinigų per mažai, tai eina ir užsidirba bent jau savo poreikiams tenkinti, mano vienas pažystamas panašią problemą turėjo, tai baigėsi tuo, kad draugės buvo išprašytos lauk, žmonai baigėsi pinigų davimas, net nesakė kiek uždirba, duodavo tik vaikams ir jų poreikiams, baigėsi tuo, kad žmona pradėjo megzt pagal užsakymus ir taip užsidirbdavo kosmetikai, reikėjo tik į nagą taip sakant suimt, nors galvojau, kad jam nepasiseks, nes žmonelė tokias liaudyje fyfom vadina rolleyes.gif bet pasisekė

aš turbūt kiekvieną dieną klausčiau irklausčiau kaip sekės darbo ieškot, kur ieškojo, tai kodėl nesurado ir taip be galo ir krašto bigsmile.gif

ir pinigų, neduok pinigų topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(sicilija @ 2007 05 10, 20:32)
imčiau tokiai žmonai šluotą ir pakėlęs sijoną per rūrą, per rūrą
aš manau, taip jei kuriam nors pinigų per mažai, tai eina ir užsidirba bent jau savo poreikiams tenkinti,
aš turbūt kiekvieną dieną klausčiau irklausčiau kaip sekės darbo ieškot, kur ieškojo, tai kodėl nesurado ir taip be galo ir krašto  bigsmile.gif
ir pinigų, neduok pinigų  topsecret.gif

fizinis smurtas pries moteri blink.gif
ai, nu bet psichologinio smurto irgi negalima pries vyra, ane? biggrin.gif
aisku, siust ja dirbt, vaikas juk jau didelis
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 05 10, 19:41)
fizinis smurtas pries moteri  blink.gif
ai, nu bet psichologinio smurto irgi negalima pries vyra, ane?  biggrin.gif
aisku, siust ja dirbt, vaikas juk jau didelis



nu tas per rūrą, tai sakyč, labiau švelnus prisilietimas, nei lupimas, lotuliukas.gif
siūsk dirbt ir draugių dirbančių tegul pasieiško bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sicilija @ 2007 05 10, 22:19)
siūsk dirbt ir draugių dirbančių tegul pasieiško  bigsmile.gif

ir aš taip manau.. kai paskolas butui ėmėm, tai buvom lygiaverčiai partneriai, o dabar... nesakau , kad vyras neturi daugiau šeimai suteigt, bet kad viską.., kai moteris sveika, išsilavinusi, turinti patirties - tiesiog sėdi namie ir nieko neveikia... na nemoku apsakyt...
Atsakyti
QUOTE(Keistas @ 2007 05 10, 23:34)
ir aš taip manau.. kai paskolas butui ėmėm, tai buvom lygiaverčiai partneriai, o dabar... nesakau , kad vyras neturi daugiau šeimai suteigt,  bet kad viską.., kai moteris sveika, išsilavinusi, turinti patirties - tiesiog sėdi namie ir nieko neveikia... na nemoku apsakyt...

jei emet paskolas kartu, tai tu ja pasisodink ir pasakyk -kartu emem, kartu ir atidavinesim...taip, as irgi manau kad vyras seimai daugiau turi duoti ... taciu daugiau, o ne VISKA...
vyk tu ja i darba kuo greiciau..siais laikais su darbais ne problema
Atsakyti
jei ant manes pradeda lietis, tai kertu atgal, kad jam chia nedarbas ir kad darbe ishsikrioktu protest.gif ..
tada arba susipykstam. arba jis atsliukina taikytis uodega pabrukes. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2007 05 11, 14:31)
vyk tu ja i darba kuo greiciau..siais laikais su darbais ne problema


O kokiu būdu vyti..? Moralai, kad man plyta ant galvos nukris ir turės mano brangioji pas tėvus kaiman grįžti , nepadeda...
Atsakyti
QUOTE(Keistas @ 2007 05 11, 15:28)
O kokiu būdu vyti..? Moralai, kad man plyta ant galvos nukris ir turės mano brangioji pas tėvus kaiman grįžti , nepadeda...

Nepyk ,bet turbūt žmpnai po padu sėdi ,jeigu jai negėda šitaip tave spausti g.gif
Atsakyti