Jau nuo Kalėdų kankinuosi dėl gausaus kraujavimo per mėnesines (per didžiausio piko dieną sunaudoju 7 paketus, keičiu kas pusantros-dvi valandas, miegoti normaliai dėl to irgi negaliu). Porąkart jau buvau pas gydytoją. Iš pradžių rado gimdos kaklelio žaizdelę, grybelį ir kažkokį uždegimą. Pastaruosius du išgydė, šimtus litų krūvoms vaistų išleidau, bet kraujavimas, atrodo, tik stiprėja. Pas gydytojus kas kelias savaites lakstyti ir vis pirkti vaistus finansai neleidžia - kad bent turėčiau vilčių, jog padės, nepagailėčiau. Cistų, sakė, lyg ir nėra. Žaizdelę esu turėjusi ir anksčiau, prieš keletą metų, bet užšaldė (ar kaip ten ta operacija vadinasi), ir nieko panašaus kaip toks kraujavimas, nėra buvę. Beje, anksčiau per mėnesines be nuskausminamųjų taip suriesdavo, kad į aplinką nereaguodavau. Prasidėjus tokiam kraujavimui - jokių skausmų. Kas man? Beje, man 27 -eri, vaikų neturiu, abortų irgi. Kontraceptinių tablečių 2-3 metus nebegeriu (prieš tai kokius dvejus metus gėriau). Nebeišmanau, kur kreiptis pagalbos, o gyventi, bent jau darbo dieną, šita bėda labai trukdo.