Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko- mamos radio ryšys

sveikos mamytes. turiu 3men. leliuka ir nors ji auginu ne nuosavame name, taciau jauciu poreiki isigyti radio rysi. kadangi daug vazinejame, mazoji pasilieka miegoti masinoje, o as turiu kur nors turmpam uzlekti.....gal kas turite toki irengimeli, gal galite parduoti ar tikrai jis yra butinas ir kok reiketu pirkti.
Atsakyti
Mums palikti vaiką vieną mašinoje, jei ji nestovi nuosavo namo kieme, buvo (ir tebėra) tabu. Jei užmigdavo, arba nešdavom miegantį, arba kantriai laukdavom mašinoje, kol pabus. Pakakdavo tik įsivaizduoti, kad kažkas, nepastėbęjęs miegančio vaiko, daužia langą... unsure.gif

O radijo ryšys ir bute - visai neblogas daiktas wink.gif
Atsakyti
Mes turime nusipirke Hauck firmos radio ryšį.Tikrai nepamainomas daiktas ypač tada,kada sūnelis miega,o šuniukas labai jau prašosi į lauką. Jei esi kauniete,radio ryšį gali isigyti Jonelio kiemelio parduotuveje,ten tikrai gan pigu(mazdaug iki 150lt). Nes kt.parduotuvese kainos tikrai ziaurios.Patarciau pirkti abu "galus"be laido ,tik ant pakrovejo,nes kitaip turesit vargt su prailgintojais jei vezimuka noresit palikt lauke ar balkone.Taip pat butina issiaiskint atstumus kiek "traukia",maziausiai turi buti 500m.
Sekmes perkant ir naudojantis.
Atsakyti
QUOTE(Arnika @ 2004 12 14, 17:35)
Kaip manot mamytės ar reikalingas radijo ryšys  beveik metų vaikui? Nes dabar jo žiemą nereikia bute, o vasarą jei kur važiuosiu  tai manau neblogai?? Tik man kažkas paaiškino, kad metų vaikas dieną jau beveik nemiega, taigi bet kokiu atveju negalėsiu jo vieno palikt....


Mes naudojom iki tol, kol vaikas pradejo imti pats daiktus, nes jei pribusdavo ir paimdavo ta aparata, tai kartais is karto jam "pavykdavo" isjungti ir mes tik po kiek laiko nueje patikrint del itartinai ilgo miego, isgirsdavom ji "kalbant" (siaip pribudes jis neverkia) wink_3.gif Todel sis daikciukas pasidare nebenaudingas daugiau smile.gif O kad metinukas beveik nemiega nesutinku, maniskis iki siol miega 2 kartus per diena po 2 val wink_3.gif O dar pries pora men miegojo net 3 kart, tai vos atpratinau biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif Turim, ir buvau isitikinusi, kad jis bus labai labai reikalingas. vasara - taip, nes gyvenam name, o dabar ir taip viskas girdisi smile.gif i lauka nelakstau, nes salta. Nors kartais buna tokiu progu, kad racija labai pravercia.bet tai ne pirmo butinumo reikalas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gima: 07 sausio 2005 - 23:57
mes turim, labai geras daiktas, ypac vaziuojant atostogaiti thumbup.gif pritariu, kad reikia pirkti, kad abu galai butu ir su laidais, ir su batarkem, tai tada naudoti galima pagal situacija smile.gif
pvz., mes pries metus kai atostogavom Kanaruose, palikdavom mieganti viesbucio namelyje, patys tuo metu pas kokius kaimynus sededavom, ar prie baseino kokteiliukus gurgsnodavom smile.gif ne tik per pietu miegeli, bet ir vakarais, labai praverte smile.gif ir namie naudojam.
pirkom gariunuose, Hauck firmos, mokejom 100 lt. Beje, labai patiko aptarnavimas gariunu biggrin.gif nusipirkom, parsivezem namo, paveike savaite, paskui trasketi pradejo, tai mes nuvezem atgal - mums pakeite thumbup.gif
Atsakyti
Mes ir bute naudojam. Ir labai gerai ypač kai vaikas sirguliuoja. Aš tai noriu girdėt, ypač jei prasideda laringitiniai kosuliukai, kaip vaikelis kvėpuoja ir panašiai...
Ir šiaip, girdžiu, kai vaikas pradeda nerimaut, ar čiulptuko neranda. Tai iškart nueinu ir paduodu, kad zuikis neišsibudintų...
Ir per Naujuosius, palikom miegantį sūnelį namie, o patys ėjom į lauką su didžiaisiais šaudyt petardas. Raciją nešėmės kartu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta: 21 sausio 2005 - 11:27
Ieškau mobilios auklės, kad ir atstumu normaliu veiktu (na bent jau keli šimtai metrų) ir kad būtų galimybė abu galus padaryti be laido, tai yra su batareikom. Gal kas žino kur Vilniuje galima tokią nusipirkti, nes aš kažkaip niekur nemačiau. Tik i Gariūnus nesiūlykit važiuot, nes jau nebenuvažiuosiu biggrin.gif
Atsakyti
na manu kad siuo metu tikrai turi buti visose parduotuvese toks dalykas nes viskas gaminama 2in1
laidas plius batareikos,bet batarkes labai greit seda nespesi keist doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Andryte @ 2005 06 20, 19:05)
Ieškau mobilios auklės, kad ir atstumu normaliu veiktu (na bent jau keli šimtai metrų) ir kad būtų galimybė abu galus padaryti be laido, tai yra su batareikom. Gal kas žino kur Vilniuje galima tokią nusipirkti, nes aš kažkaip niekur nemačiau. Tik i Gariūnus nesiūlykit važiuot, nes jau nebenuvažiuosiu biggrin.gif



Kai man jos labai prireikė,tai vyras grįždamas iš darbo "Maximoje"nupirko.Vokiška prekė,gerai veikia ,o ir kaina thumbup.gif 90 lt.abu galai mobilūs arba su laidais
Atsakyti
As turiu ta daikciuka nuo pat vaiko gimimo.Nors ir gyvenu triju kambariu bute,bet jis man pastovei ijungtas.Kai vaikas miega kitame kambaryje nebijau,kad neisgirsiu jo verkiant.Ar jei ir kur i svecius isvaziuoji.Patariu visoms mamytems nusipirkti ir nesvarbu kiek vaikui laiko,juk vaikai net iki triju metuku eina pietu miegoti.
Atsakyti
Turėjome ir mes mamos-vaiko Hauck radio ryšį. Na mums tai jis tikrai nebuvo labai reikalingas, todėl, kai sukako metukai, atidavėme kitam leliukui. Dabar jau tikrai nebepirkčiau to ryšio. Gyvename 3 kambarių bute, kur, kai vaikas pravirksta savo kambary ir tai viskas girdisi. Lauke mes jos vienos nepalikdavome, tik vasarą kartą kitą pas senelius miegančią, bet vis tiek bėgiodavome žiūrėti ar nepabudo, nes nelabai gal pasitikėjome tos auklės patikimumu g.gif , arba pastatydavome vežimą po langu rolleyes.gif
Atsakyti