Įkraunama...
Įkraunama...

Ar lyginate vaikučių drabužėlius,patalus?

Apklausa: Ar lyginate drabuzelius? (225 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
ar lyginate leliu patalyne ishskalbusios? kazkada girdejau, kad lyginti negerai g.gif

ir kas ka girdejote ..

aciu uz info
Atsakyti
Aš lyginu, nes pati labai nemėgstu nelygintų drabužių ir patalynės, nes jie būna šiurkštūs. rolleyes.gif MAnau vaikiukui daug maloniau miegot išlygintoj.O kad negalima lygint pirmą kart girdžiu.Ir net neįsivaizduoju kodėl gali būt negalima g.gif
Atsakyti
Aš tik išskalbiu su skalbianke bet nelyginu. Nei sau nei vaikui. Nebent pamatau,kad drabužėlis labai susisukęs.

Pirmą kart girdžiu,kad kažko negalima. Išskalbiu ir kvit. Vaiko pataliukai pas mane trikotažiniai,tai minkšti ir nelyginti.
Atsakyti
Lyginu ir vaikui, ir sau. Vaiko lyginu ir rubelius, ir patalyne. Klinikose, po gimdymo, vaiku gydytoja sake, kad pirma menesi reiketu lyginti visus 2.gif rubelius ir patalyne, o veliau jau kaip mama nori ir kaip jai iseina. Lyginti reikia ne tik del to, kad butu svelnu ir grazu, bet ir del to , kad karstis dezinfekuoja.
Nors as pazystu ne viena mamyte, kuri nuo kudikio gimimo nieko nelygino g.gif
Manau, kad išskalbus su skalbimo masina pakankamai dideliam karstyje visos zarazos ir taip žuna biggrin.gif
Bet man išlyginti rubeliai ir patalyne, todel lyginau ir lyginsiu, nepriklausomai nuo to tai butina ar ne tongue.gif
O tiesa prisiminiau man viena pazistama irgi sake, kad lyginti negerai, nes tada rubai/patalyne isielektrina ir vaikas gauna daug elektros ohmy.gif laugh.gif
Tai matyt siulais kaip laidais elektra teketi pradeda biggrin.gif Is tiesu tai cia ji taip save pateisinti bande wink.gif
O tu daryk taip, kaip tau atrodys teisinga ir bus gerai smile.gif
Atsakyti
As lyginu visada.Ir savo ir vaiku patalyne.O leliukui-tuo labiau,kaip ji guldyti i siurkscia ir suglamzyta wink.gif
Atsakyti
lyginau tik pirma men kudikeliu patalyne ir drabuziukus wink.gif
o man paciai lyginta patalyne nepatinka ( fe fe fe tongue.gif) kai kam nelyginta siurksti atrodo o man atvirksciai blink.gif
Atsakyti
Būtinai lyginu, nes ir tvarkingiau atrodo ir visokios bacilos "užsimuša".
Atsakyti
Anksčaiu labai daug lygindavau, o dabar su mažu kūdikiu išmokau greitai apsisukti. Kuriuos būtina lyginti, tuos išlyginu, o trikotažinius, frotinius tik gražiai sulankstau.
Atsakyti
nelyginau nei vaikų nei savo.. tongue.gif tiesiog ištraukusi iš skalbyklės gerai išpurtau, gražiai sulenkusi pakabinu džiūti ir lyginti nieko nereikia.. o dar dėl lyginimo ir nelyginimo esu girdėjusi per Tv kažkokią laidą, kad sveikiau miegoti nelygintoje, nes išlyginta mažiau pralaidi orui-ta prasme kūnas negali laisvai kvėpuoti... rolleyes.gif kiek tame tiesos nežinau wink.gif bet man iš esmės gaila laiko lyginimui-atsiguli į tą lovą, apsižergi ir to lyginimo nelieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 09 28, 10:28)
o dar dėl lyginimo ir nelyginimo esu girdėjusi per Tv kažkokią laidą, kad sveikiau miegoti nelygintoje, nes išlyginta mažiau pralaidi orui-ta prasme kūnas negali laisvai kvėpuoti... rolleyes.gif kiek tame tiesos nežinau wink.gif

Kazkur skaiciau , lyg ir rusu mokslininkai nustate , kad nelygintoje patalyneje miegoti sveikiau , del oro pralaidumo smile.gif , o krakmolintoje (is skalbyklos) dar blogiau negu paprastai islygintoj , reiskia mes miegam sveikai biggrin.gif
Atsakyti
Sau patalynes niekad nelyginu sutinku kad tai tik laiko gaisimas o gal tingejimas biggrin.gif bet 2.gif manau bent pradzioje kelis menesius tiesiog butina
Atsakyti
Lyginu ir savo ir tuo labiau 2.gif , nes man kazkaip negrazu
ir nesmagu susiglamziusioj miegot
Atsakyti