Įkraunama...
Įkraunama...

"Sigma"

Aciu uz nuomone! Pravers. Nebeisiu net ziureti.pati panasiam klube karta atsiradau ir nusivylusi po 1 treniruotes pasprukau... schmoll.gif
Atsakyti
Susidomėjau. Gal kas dabar eina ten sportuoti. Kokios kainos? Koks baseino ilgis??????
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 05 20, 11:22)
Susidomėjau. Gal kas dabar eina ten sportuoti. Kokios kainos? Koks baseino ilgis??????

Jei nori normalaus silto baseino paplaukiojimui rinkis koki OlympicGym ar Impuls. Man ten labai patiko (OG)...Dar pora pirteliu, sūkurinės vonios.. BodyGym ir baisiai mazas baseinukas ir saltas... O apie Sigma is vis patyliu... 4u.gif Impuls nebuvau, nes baisiai brangu verysad.gif
Atsakyti
busiu visiska tundra bet kur randasi sigmos klubas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Matea @ 2006 04 13, 16:11)
busiu visiska tundra bet kur randasi sigmos klubas?  blush2.gif


Prie Kuro aparaturos Luksio gatveje (cia gatvele nuo Kalvariju gatves link Zirmunu Hyper Rimi ir Banginio) 4u.gif
Atsakyti
Vaiksciuojau ir as pries metus. Siaip aerobika pas Jurga labai patiko-tik zmoniu budavo doh.gif (jauciu ne tik man Jurga patiko tongue.gif )ir dar velokai aerobika budavo pas geras treneres-18 arba 19..man budavo velu.
Aisku klubas visai nemodernus, trenerokliai seni..
Atsakyti
As ilgokai ten lankiau ir super thumbup.gif Zinoma, jei domina pats sportas, o ne aplinka ar inventorius (nes jie seni). Uztat treneres nerealios. Dabar sportuoju Bodygym'e. Ten zinoma inventorius bei sales yra modernios, taciau turiu pasakyti, kad aerobikos treneres man labiau patiko Sigmoj. Ypac Irena ir Jurga thumbup.gif Taciau Sigmos treniruokliu saleje treneriu praktiskai neisvysi, o saviveikla ne visada i nauda unsure.gif
Atsakyti
Panos, čia ne visai į temą, bet ar tame sporto klube yra soliariumas? Man sakė, kad yra labai naujoviškas, modernus ir pan. Nu jei jau pats klubas, kaip kai kurios rašot, senoviškas, tai ar tikrai ten gali būt labai modrenus soliariumas ir tik už 1 Lt/min?
Atsiprašau, jei kam nepatiko mano vartojami epitetai apie šį klubą.
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2006 04 20, 18:34)
Panos, čia ne visai į temą, bet ar tame sporto klube yra soliariumas? Man sakė, kad yra labai naujoviškas, modernus ir pan. Nu jei jau pats klubas, kaip kai kurios rašot, senoviškas, tai ar tikrai ten gali būt labai modrenus soliariumas ir tik už 1 Lt/min?
Atsiprašau, jei kam nepatiko mano vartojami epitetai apie šį klubą.

Klubas senokas, o vat soliariumas ne taip seniai pastatytas. Turbut nei metuku nera. Arba as laike nesiorientuoju. Jis yra tik vienas, bet eiliu prie jo nelabai buna (nebent vakare). O kainuoja 80ct uz minute. O lempos keistos berods pries 2men.
Atsakyti
kokia kaina toks ir komfortas..as nesitikiu kad uz 50lt bus modernu..tinka toms kurios turi savo programa ir zino kaip teisingai daryt pratimus..geriau toks negu ismetus lasinius sedet
Atsakyti
Pritariu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2006 11 30, 22:24)
kokia kaina toks ir komfortas..as nesitikiu kad uz 50lt bus modernu..tinka toms kurios turi savo programa ir zino kaip teisingai daryt pratimus..geriau toks negu ismetus lasinius sedet



Aš va irgi mastau apie ši klubiuka, nes visai arti namų 4u.gif
ir manau vaizdo neišsigasiu nes suprantu, kad už tokia kaina stebuklo nereikia noret...
tiesa jų tinklalapyje prisiskaičiau, kad kažkokios ten Thaiči treniruotės vedamos, gal kuri bandėt? gal žinot kaip kas ten?
tiesa ar galima abonementą išsipirkt tarkim kad būtų baseinas, treniruokliai ir tas taiči (aerobika sunkiai perneša mano keliai kažkaip vis iš pusės treniruotės turėdavau išeit dėl skausmo verysad.gif )
ir dar lankyčiau aš tik vakarais, na nuo kokios 19val, kaip ten žmonių kiekis tuo metu??? labai smarkiai užpildyta būna? ax.gif
ir dar šiaip tinklalapyje skelbia, kad sudaro ten individualią programą - ar tai tik reklaminis triukas? blush2.gif
Atsakyti