Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima mažinti žiedus po vestuvių?

Negirdejau tokiu prietaru. Ir manau, kad cia nesamone schmoll.gif
Atsakyti
nesamone prietaras, jeigu reik tai ir mazinu - geriau jau sumazinti, nei pamesti ar ant nykscio nesioti. Bet vat juvelyras jau visa menesi kaip "mazina" verysad.gif
Atsakyti
O gal kuri žinot kokiu būdu juos mažina?
Atsakyti
Velniop tuos prietarus, žiedai turi tikti. Ir ne prietarai lemia šeimos gerovė, o sutuoktinių santykiai bei jų noras juos puoselėti.
Atsakyti
Oj netikiu tom nesąmonėm, ir praplatinau savo žieda ir ištempiau paskui nes vos vos per mažas buvo, išvis žiedas tai tik simbolis smile.gif
Atsakyti
Tikrai netikiu tokiais prietarais ax.gif Mano ziedas tiek vestuviu, tiek suzadetuviu buvo perdaryti, nes nestumo metu, istinus pirstams teko juos abu nupjauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NiuniaX @ 2008 11 29, 14:09)
O gal kuri žinot kokiu būdu juos mažina?


mazina preso principo aparaciuku,karta teko matyti,nors gal dar kokiu budu yra,nezinau,bet tik tradicinius,paprastus vestuvinius ziedelius taip gali sumazint,beje ir padidint jokiu problemu,tuo jie ir yra praktiskiausi,jog gali tampyt i bet kuria pusia,esant reikalui,o vat originaliu,rastuotu jau nepatampysi,sumazint lengviau,padidint sunkiau,kainuos brangiau,o pas zmones gana daznai keiciasi pirstu apimtys.Atnaujint ir nupoliruot tokius tradicinius ziedelius vieni juokai,todel as UZ juos,gal kam ir negrazu,bet uztat praktiska,gyveni ne vien del grozio,o kas liecia prietarus,tai as asmeniskai absoliuciai jokiais netikiu ir gaila tu zmoniu kurie baiminasi visko,taip baisu ir i galve iseiti lotuliukas.gif kuo maziau imi i galva-tuo gyvenimas spalvingesnis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hexa @ 2008 10 31, 14:02)
Negirdejau tokiu prietaru. Ir manau, kad cia nesamone  schmoll.gif

pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Jokių prietarų negirdėjau, manau galima drąsiai mažinti ar didinti žiedus po vestuvių smile.gif
Atsakyti
Prietarai, mano galva, toks keistas dalykas. Jei tikėsi, kad žiedo sumažinimas turi kokios įtakos santuokai, tai vos susipykus iškart tai prisiminsi ir kaltinsi, kad sumažinai. Jei netikėsi ir galvosi, kad tai tėra daikto pritaikymas sau, nieko ir nebus:) Aš, asmeniškai, tokio tipo prietarais netikiu:)
Atsakyti
Tėvai darėsi žiedus pagal užsakymą ir neužilgo po vestuvių mamos žiedas pertrūko. Sąntuokinis gyvenimas - taip pat po 14 metų nutrūko. Tėvai išsiskyrė verysad.gif
Tačiau aš vistik linkus manyti, kad ne žiede problema. Iš kalbų žinau, kad jau tuokiantis visi žinojo, kad mano tėvas stikliuką mėgsta. Kuo baigiasi tokių mėgėjų sąntuokos - nesunku nuspėti. O jei dar žmogus į agresują linkęs verysad.gif Ir kas per naivuolės moterys, manančios, kad galės sutuoktinį pakeisti doh.gif
Taigi. Bet gal vistik tai buvo ženklas... g.gif Ką gali žinoti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 16 gegužės 2010 - 11:34
as manau tik po kiek laiko viskas susiejama, bet pirma kart grdziu, kad is ziedu galima spresti apie vestuvini gyvenima g.gif mano uosviai pamete vestuvinius ziedus, o sidabriniu vestuvu proga isigytus ziedus irgi teko vienam padinti, kitam sumazinti ir nieko pernai trisdesimtmeti atsvente 4u.gif ir tikrai nezada skirtis biggrin.gif
Atsakyti