Įkraunama...
Įkraunama...

kas slepiasi po mamos palaidine?

Mano 9 mėnesių burbuliukas pradėjo "tampyti" mano palaidines (įdomu kas ten yra) ir pamatęs krūtis prašo žindymo (nors kartais tikrai būna sotus). Man asmeniškai tai juokinga (geraja prasme), bet bijau, kad nebūtų taip, kad jis tai pradės daryti viešose vietose, arba domėtis, kas po močiutės ar tetos palaidinėmis dedasi blush2.gif. Aš neleidžiu jam to daryti ir nepuolu iškarto žindyti, paaiškinu, kad taip daryti negalima.
Galvoju, gal dabar tas metas, kai reikėtų mokyti, kaip krūties paprašyti kitaip, turiu omeny "mamos ir vaiko susitarimą" (teko girdėti, kad mamos sugalvoja įvairių gudrybių).
Pasidalinkite savo patirtimi, nes nenoriu, kad apie mus pradėtų kalbėti, kad "bjauru, kai tampo mamą ir prašos krūties".
Atsakyti
QUOTE(Lulka @ 2007 03 18, 12:20)
Mano 9 mėnesių burbuliukas pradėjo "tampyti" mano palaidines (įdomu kas ten yra) ir pamatęs krūtis prašo žindymo (nors kartais tikrai būna sotus). Man asmeniškai tai juokinga (geraja prasme), bet bijau, kad nebūtų taip, kad jis tai pradės daryti viešose vietose, arba domėtis, kas po močiutės ar tetos palaidinėmis  dedasi blush2.gif. Aš neleidžiu jam to daryti ir nepuolu iškarto žindyti, paaiškinu, kad taip daryti negalima.
Galvoju, gal dabar tas metas, kai reikėtų mokyti, kaip krūties paprašyti kitaip, turiu omeny "mamos ir vaiko susitarimą" (teko girdėti, kad mamos sugalvoja įvairių gudrybių).
Pasidalinkite savo patirtimi, nes nenoriu, kad apie mus pradėtų kalbėti, kad "bjauru, kai tampo mamą ir prašos krūties".

vargu ar įmanoma tokį mažiuką jau išmokyt kažkaip specialiai paprašyt. ir visai nebjauru, kad tamo palaidinę. normalus dalykas - jis gi mažutis, žindymas jam malonumas, tai ir ieško. ūgtels ir išmokysi paprašyt. manau elgiesi teisingai jam neleisdama ir paaiškindama, o laikui bėgant mažylis supras kame reikalas.
Atsakyti
Maniškė prašo tiesiai šviesiai - noju papo biggrin.gif Ir puola kuistis ieškodama doh.gif Šiaip nieko, bet erzina, kai pradeda reikalaut viešoj vietoj schmoll.gif Bandom po truputį atsipratint, bet sunkiai unsure.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus aciuks.gif .
Gal ir mažas kažkaip specialiai prašyti, bet tokio amžiaus vaikai jau moka suprasdami prasmę pasakyti "duok", "ne" ir pan., gal galima būtų sugalvoti kažką panašaus, ką žinotų tik artimiausi topsecret.gif, kad galėtų laisvai prašyti "neerzindamas" nesupratingų žmonių blink.gif .
Atsakyti
Buvau dekinga savo mazei, kad ji niekada netrauke nuo manes rubu, nors maitinau iki 1,4 men. 4u.gif Kazkaip pabande pora syk mazesne budama, pasakiua, kad taip negalima ir daugiau niekada neklilnojo marskiniu... thumbup.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu, gal daugiau mamyciu patirtimi pasidalins 4u.gif
Atsakyti