Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas iškylaujant

Sveikos mamytės,
Artėjant šiltam sezonui vis daugiau laiko norėsi praleisti už namo ribų, gryname ore. Bet kol kas neįsivaizduoju kuo maitinsiu savo 1,5 m. vaiką, jeigu mes pavyzdžiui išsiruošim iš namų visai dienai.
Praeitą vasarą nesukau dėl to galvos, nes sūnui visai dienai užtekdavo mano pieno, kurio aišku nei specialiai ruošti, nei šildyti nereikia. Kol kas gaminu jam maistą atskirai, tai yra nuo "bendro stalo" jis valgyti dar neįpratęs ir sumuštiniai kelionei šitų atveju netiks.
Prašau pasidalinkit patirtimi, kaip sprendžiat "maisto klausimą".
Atsakyti
Galim pasidalint smile.gif
Mes i iskylas isidedam Hipp darzovieniu ar siaip tyreliu kur,bet kuriam prekybos centre yra,mazu stiklaineliu.Dar pyrageliu ar siaip,kokiu sausainiuku susipakuojam.Po to laabai daug sulciu ir arbatos atsargu prisiruosiam,na ir viskas wink.gif
Atsakyti
Su vaisių tyrelėmis tai viskas puiku, bet daržovių ir mėsos gi šildyti reikia. Be to Hipp su mėsa dar nebuvo ragavęs, pabandysim, o jeigu nepatiks...
Aš kažkaip įsivaizduoju, kad gali pagelbėti pvz. termosas, šilumą išlaikantys indai arba specialus krepšys maistui gabenti ( t.y. galima įsidėti name paruošta ir dar karšto maisto). Bet ar tokiais daiktais prekiaujama ir kaip jie gali atrodyti neturiu žalio supratimo.
Atsakyti
Mes dažnai visur keliaujame ir aš jau esu pripratusi prie maisto mažei į kelionę pasiruošimo. Kadangi mazgė geria tik tai kas šilta, tad arbatytę ar vandenuką susipilu į termosą. O dėl maisto, ji pas mane viską valgo, tad susidedu paruoštą maistelį į karštį išlaikančius indus (yra tokie specialūs vaiko maistui termosai, nors nelabai padeda doh.gif, bet maistelis tikrai nebūna šaltas) bei dar įvynioju į rankšluostį. Taip pat prisidedu vaisių, kukūruzų, duoniukų, trapučių, sausainiukų...Tačiau daugiau nei pusė maisto visada grįžta namolio lotuliukas.gif Nežinau, bet jokių didelių problemų mes neturėjome dėl maisto...Svarbiausia iškylos, geros nuotaikos, o gal mano mergina tokia, kad kelionėje ar iškyloje jai svarbiausia ne maistas...
Atsakyti
QUOTE(ingere @ 2007 03 21, 00:48)
Mes dažnai visur keliaujame ir aš jau esu pripratusi prie maisto mažei į kelionę pasiruošimo. Kadangi mazgė geria tik tai kas šilta, tad arbatytę ar vandenuką susipilu į termosą. O dėl maisto, ji pas mane viską valgo, tad susidedu paruoštą maistelį į karštį išlaikančius indus (yra tokie specialūs vaiko maistui termosai, nors nelabai padeda doh.gif, bet maistelis tikrai nebūna šaltas) bei dar įvynioju į rankšluostį. Taip pat prisidedu vaisių, kukūruzų, duoniukų, trapučių, sausainiukų...Tačiau daugiau nei pusė maisto visada grįžta namolio lotuliukas.gif Nežinau, bet jokių didelių problemų mes neturėjome dėl maisto...Svarbiausia iškylos, geros nuotaikos, o gal mano mergina tokia, kad kelionėje ar iškyloje jai svarbiausia ne maistas...


O kaip atrodo tas termosas (indelis), t.y. koks pavadinimas ir kur pirkai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olialiu @ 2007 03 23, 04:02)
O kaip atrodo tas termosas (indelis), t.y. koks pavadinimas ir kur pirkai? g.gif


Turim Tuperwarre firmos kelis (šie neblogi), bei Disney firmos specialiai vaikams. O atrodo, tai tokie maži plastmasiniai lagaminėliai (Disney firmos su ryškiais paveiksliukais) užrašyta THERMOS. Dar ten kažkokia speciali medžiaga įdėta karščiui išlaikyti, bet visumoje nelabai kuo skiriasi nuo paprastų plastmasinių indelių maistui laikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingere @ 2007 03 23, 13:32)
Turim Tuperwarre firmos kelis (šie neblogi), bei Disney firmos specialiai vaikams. O atrodo, tai tokie maži plastmasiniai lagaminėliai (Disney firmos su ryškiais paveiksliukais) užrašyta THERMOS. Dar ten kažkokia speciali medžiaga įdėta karščiui išlaikyti, bet visumoje nelabai kuo skiriasi nuo paprastų plastmasinių indelių maistui laikyti smile.gif


Domina būtent Tuperwarre, gal žinai kur Vilniuje įsigyti? g.gif
Atsakyti
Tuperware atstovybė Vilniuje yra Šiaurės miestelyje tai tikrai, netoli Domo galerijos. Aš pati pirkau per platintojus, bet manau, kad galima įsigyti ir atstovybėje, nes ten yra ir parduotuvė. Dar berods čia forume kažkas pardavinėja gaminiais iš Tuperware g.gif
Atsakyti
Jau matau cia sitoj tomelej kaip ir problema isspresta, bet mes irgi ruosiames vasarai tai as galvojau kad reiks paprasta termosa pirkt (suaugusiu).
Norejau paklaust ar nieks nenaudojat?
Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Labukas smile.gif

Maniškė dabar jau dviejų metų, bet pernai kai važiavom į išvykas tai aš prisidėdavau kruopų, daržovių, puodą , turim tokią puikią mažą duinukę ir parašau.... valgis gatavas. O šiaip tai įsidedu sūrelių, sausainių, vaisių, o dar jeigu lašinių tai mažė tikrai nebadauja. Turbūt svarbiausia, kad būtų daug geriamo vandens.
Smagių išvykų mirksiukas.gif
Atsakyti
Kadangi manoji baisiai mėgsta makaronus, tai išsiverdu puodą makarų su sviestu ir sūriu, susivynioju į rankšluostį ir turim visai dienai maisto biggrin.gif, valgo net visai atšalusius... Dar pasiimam bananų, labai gerai lauke kerta duoniukus. Pernai, kai buvo mažesnė, pirkdavom Semper mėsiškas tyreles nuo 1 m, pasiimdavom termosą su karštu vandeniu ir indą, kuriame būtų galima pašildyti.
Atsakyti
mums irgi labai aktuali temele ax.gif siaip tai i kelione pasiimu paprasta termosa ir prisipilu sriubytes, verdu is mesytes gabaliuko ir darzoviu,paskui viska blenderiu sutrinu ir i termosa thumbup.gif na ir zinoma,sureliai,jogurtas,bananai,ir skysciu nemazai smile.gif pagalvojau,kad galima ir siaip tiesiog sultinuka su kokiais makaroniukais isvirt,manau irgi gerai ax.gif
Atsakyti