Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai - 2 tema

1 tema čia...


Rodom savo grozybes toliau bigsmile.gif
Atsakyti
Kadangi jau lyg ir pavasaris, tai dedu skiautinį su tulpėmis. Nors tai jau pernykštės tulpelės...


user posted image
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 03 21, 10:51)
Siemet ir as dalyvavau su savo kukluciu darbeliu tongue.gif

Na tai prašom ir parodyti. Ar mažu nuotraukos neturite, gal paskolinti mirksiukas.gif
O čia mano greitas, kuklus nail.gif ir aktualus šiam metų laikui darbelis. Velykinio kiaušinuko "slėptuvė"
user posted image
Atsakyti
CDA, ačiū tau, kad parodei. Iš karto pavasaris kvėptelėjo. Tos lenktos linijos netokios lengvos siūti. Įdomu ,kokio dydžio tas darbas ir kokia paskirtis?
Na, jetaitau , Tokom, rodyk ,prašau, greitai . bigsmile.gif Ir išduok , kokioje parodoje , kur kabėjo (ar gulėjo) darbas?

Einu vėl į sandėlį pasižiūrėti , ką čia atnešus g.gif tongue.gif

CDA, o tas '' greitaskuklusvelykinis''- iš paltinio audinio?Atrodo toks minkštutis.
Papildyta:
user posted image

Mano mylimiausia "Paukštė Aušrinė'' - tikrai ne naujausias darbas...

Neglaite, dar vis tiek spėjau užbėgti tavo gražumų pasižiūrėti. Ką galiu pasakyti ? Ach . Dar kartą . Ach. Tikrai žaviuosi. 4u.gif
Atsakyti
Tai prinoks tas katinas . Aš tai dažniausiai perku kokią nors poliesterio pagalvę papigiai prek. centruose, draskau ją ir įdarinėju katinus. Anksčiau kimšdavau sinteponą, bet labai nepatikdavo jo dulkės.Ir netolygiai prisikimšdavo.
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2007 03 21, 19:46)
CDA, ačiū tau, kad parodei. Iš karto pavasaris kvėptelėjo. Tos lenktos linijos netokios lengvos siūti. Įdomu ,kokio dydžio tas darbas ir kokia paskirtis?

Tai sieninis skiautinys, siūtas rankomis, nes nemoku mašina kreivų linijų nusiūti, o dydis iki 1m( tiek paritus, tiek pastačius
Atsakyti
na as cia kuriu tokius planus, tai turiu klausimuka labiau nei as patyrusiom skiautininkem, ar yra koks palengvintas budas, kaip apsiskaiciuoti kiek audinio reiks ax.gif , bet to kas zino kur galiu rasti kiek cm ar m yra 1 jardas, nes as tai amzinai skaiciuoju skaiciuoju, o finale turiu per daug arba per mazai audinio doh.gif , o tada vel lekiu i parduotuve, o ten nesibaigia tik to audinio pirkimu, tai prisiperku dar bigsmile.gif na vienu zodziu pasaka be pabaigos, tai kol MB is namu manes neisvare laukiu patarimu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 04 13, 09:35)
Buvau skiautinių parodoje Vilniuje, Mokytojų namuose.  Pamačiau labai labai gražių darbų  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Ačiū,Minesota, kad užsukai į parodą .Va, įdėsiu kokią nuotraukėlę iš ten . biggrin.gif
Padarėme bendrą darbą ''Nojaus laivas''-prie jo ir sutūpėme
user posted image
Papildyta:
gal vėliau įkelsiu dar vieną kitą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(giria @ 2007 04 15, 23:58)
O kur tu?  biggrin.gif
tas "Nojaus laivas" tai ispudingas  g.gif  4u.gif


Sveika, užėjusi pas mus mirksiukas.gif .Aš - prie savo ''Skarabėjaus'' drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
Ash pati neuzsiimu skiautiniais, bet mano mama skiautiniu fane ir desto pati skiautiniu technologijas wink.gif

Vat keli jos darbeliai, bet daug ishdalinta smile.gif

Mamos skiautiniai

Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 04 16, 20:52)
atleiskit, kad paklausiu ne į temą, bet gal žinot kur Vilniuje rasti raudonos medžiagos su baltais taškais  blush2.gif



mes su dukra pirkom Manto g. , prie Kalvarijų turgaus. Ten buvo smulkūs balti taškai raudoname fone ir tik likutis, deja. Dar yra šansas Vilkpėdės bazėje , ten ir pigesni audiniai šiek tiek.
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2007 04 16, 21:13)
mes su dukra pirkom Manto g. , prie Kalvarijų  turgaus. Ten buvo smulkūs balti taškai raudoname fone ir tik likutis, deja. Dar yra šansas Vilkpėdės bazėje , ten ir pigesni audiniai šiek tiek.



Vilkpedes bazese??? O kur konkreciai jei nepaslaptis??

Zinau, kad Manto gatves parduotuve turi filiala Svitrigailos gtv. pries Norfa.
Atsakyti