Įkraunama...
Įkraunama...

vyras tinginys

gyvenu su vyru,kuris daug šneka, bet mažai daro.aišku,jis labai norėtų važinėtis su geresne mašina,bet nesistengia daugiau uždirbti.dažnai jo atlyginimas mažesnis negu mano.bet drįsta man aiškinti kaip aš turiu taupyti pinigus.jo atlyginimas priklauso nuo padirbamo darbo kiekio,tai ir pats galėtų pasistengti daugiau uždirbti. g.gif bet dirba iki 17 val o vėliau drįbso prie televizoriaus ir svaigsta apie mašiną. gun_bandana.gif dabar galėtų pinigėlių prasimanyti parduodamas malkas iš mano mamos miško,bet jam tai per sunku dirbti miške.matai vergija...mama barasi,kad už tokio tinginio ištekėjau.ir pačiai norėtųsi darbštesnio vyro,kuris labiau stengtųsi dėl šeimos.juk šiais laikais iš atlyginimo rūmų nepasistatysi.ar jūsų vyrai stengiasi uždirbti daug pinigų?
Atsakyti
Mano stengiasi.
Keista, kartais net dėl šimto litų eina padirbt už bendradarbį dieną.
Aišku, tai ne mūsų norų lubos, dabar ir iš firmos išeis, eis į nepriklausomą organizaciją, ten atlyginimas ženkliai didesnis, gal darbo ir daugiau, bet anoj firmoj jis išvis pusę savaitės laisvos turėjo (pamaininis).
Bet unsure.gif nebus iš šono juodų pinigų unsure.gif O jie nemaži, dažnai keletą kartų didesni nei atlyginimas. Jei ne jie, tai nežinau, kaip mes būtume ir butą įsirengę.

Tačiau norisi stabilios firmos, o ne tos, kuri išvis jokių ateičių Lietuvoj neplanuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 19 kovo 2007 - 12:47
Manau abu turi stengtis į šeimą parnešti kuo daugiau pinigų ir nesvarbu moeris ar vyras smile.gif O jei stengiasi tik viena ,o kitas tik daug kalba tai tau turi būti labai skaudu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 19 kovo 2007 - 14:14
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 19, 12:44)

Keista, kartais net dėl šimto litų eina padirbt už bendradarbį dieną.


O man atrodo, kad 100 Lt tai dideli pingiai g.gif

Maniskis darbstus. Net per daug. Galetum kur isvaziuot, pailset, bet jis ne - dirbt reikia, laiko gaila. Cia irgi beda.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2007 03 19, 16:51)
O man atrodo, kad 100 Lt tai dideli pingiai  g.gif 

Maniskis darbstus. Net per daug. Galetum kur isvaziuot, pailset, bet jis ne - dirbt reikia, laiko gaila. Cia irgi beda.

Pas mus lygiai tas pats doh.gif .Jis diena,nakti dirbtu ir dirbtu.Cia ir negerai,nes kartais ir mes nukenciam gaudamos per mazai demesio per jo darbus rolleyes.gif
Bet yra ir pliusas didelis,kad kranai niekada nelasejo ir peiliai namuos visada isgalasti biggrin.gif .O sakoma butent is siu pozymu galima spersti,koks vyras namuos gyvena construction.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2007 03 19, 16:51)
O man atrodo, kad 100 Lt tai dideli pingiai  g.gif 
Maniskis darbstus. Net per daug. Galetum kur isvaziuot, pailset, bet jis ne - dirbt reikia, laiko gaila. Cia irgi beda.

Nu jo, bet jis gerai uždirba šitam darbe, tik jis be perspektyvų, ir tikrai galėtų už tą šimtą geriau pailsėt, turiu omeny ne dieną dirba, o visą pamainą, jam su stuburu ne kas, o ten turi nakvot, darbinė lova ne namine, kaip bebūtų.
Tad ir fizinio darbo niekad negalėtų dirbt ir prie gerų norų, užtenka krepšinį pažaist ir aimanuoja, kaip jam skauda unsure.gif

Maniškis nėra labai darbštus, bet niekad nesigėdys belekokio darbo ir darys viską, kad tik užtektų. Ir nekvailas, pavyzdžiui su manim pasitaria, bet neverta, nes protingai viską apgalvoja.
Aš daug darbštesnė, ir daug daugiau dirbu, bet mažiau uždirbu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 19 kovo 2007 - 18:43
Maniskis darbstus thumbup.gif Ir vis ziuri, kaip is sono pinigeliu prisidurt. Jis dabar praktiskai pats vienas mus abu islaiko, nes as dabar labai mazai bedirbu. Taip abu nusprendem. Baigsiu kursus ir ieskosiuos kito darbelio. Ir ne karto nesu girdejusi priekaistu, kad jis daugiau uzdirba ar pan. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(birdie @ 2007 03 19, 20:19)
Maniskis darbstus  thumbup.gif  Ir vis ziuri, kaip is sono pinigeliu prisidurt. Jis dabar praktiskai pats vienas mus abu islaiko, nes as dabar labai mazai bedirbu. Taip abu nusprendem. Baigsiu kursus ir ieskosiuos kito darbelio. Ir ne karto nesu girdejusi priekaistu, kad jis daugiau uzdirba ar pan.  blink.gif


Kitaip būtų ne vyras smile.gif Taip ir reikia
Atsakyti
Maniskis pritingi blink.gif Uzdirba jis gerai, vienas islaiko mus visus ir tikrai pinigu netruksta. Bet... Jo atlyginimas priklauso nuo to kiek jis dirba ir jei eitu i darba dazniau ir dirbtu daugiau jis galetu buti bent du kartus didesnis... doh.gif
Atsakyti
O as net nezinau kaip saviski ivertinti g.gif darbe jis siaubingai daug dirba, visad kazka planuoja, masto ir tt, bet namie... verysad.gif namie jis linkes patinginiauti verysad.gif kazkada teko kabeli paciai susikalti, nes jo nepriprasiau, o ir siaip visokiom smulkmenom tenka rupintis verysad.gif visad girdziu (na beveik visad) kad po darbo jis pavarges, o as dirbdama vakarais is ryto turiu viska sutvarkyt nes rytas protingesnis uz vakara g.gif
Atsakyti
QUOTE(drebulė @ 2007 03 19, 12:48)
gyvenu su vyru,kuris daug šneka, bet mažai daro.aišku,jis labai norėtų važinėtis su geresne mašina,bet nesistengia daugiau uždirbti.dažnai jo atlyginimas mažesnis negu mano.bet drįsta man aiškinti kaip aš turiu taupyti pinigus.jo atlyginimas priklauso nuo padirbamo darbo kiekio,tai ir pats galėtų pasistengti daugiau uždirbti. g.gif bet dirba iki 17 val o vėliau drįbso prie televizoriaus ir svaigsta apie mašiną. gun_bandana.gif dabar galėtų pinigėlių prasimanyti parduodamas malkas iš mano mamos miško,bet jam tai per sunku dirbti miške.matai vergija...mama barasi,kad už tokio tinginio ištekėjau.ir pačiai norėtųsi darbštesnio vyro,kuris labiau stengtųsi dėl šeimos.juk šiais laikais iš atlyginimo rūmų nepasistatysi.ar jūsų vyrai stengiasi uždirbti daug pinigų?



pisk ***** toki lodariu nuo savo galvos doh.gif as siap esu neutralus bet siandien ziauriai piktas gun_bandana.gif ko dar kenti su ?/tik nesakyk kad mylii doh.gif
ko lauki kol rojus prazys tavo sode???? doh.gif toki adoma tik pakast maza doh.gif
Atsakyti
man net klaiku skaityti apie tokius, ant lovos dribsancius, i lubas zirincius ir apie ferari svaiciojancius diedus doh.gif Jau turbut slyksciau nebebuna. Dar nors vaidintu, kad jam nieko nereikia, bet dabar... doh.gif
Maniskis darbstus, kartais net perdaug, taciau tai viena is mane labiausiai zavinciu jo savybiu wub.gif
Atsakyti