Įkraunama...
Įkraunama...

Panika dėl svorio ir raukšlių

sveikos. man tik 22 metai, ir jauciuosi...ne, ne sena, bet toks jausmas, kad jaunyste tuoj tuoj prabegs, ir man teks naudoti kremus nuo rauksliu ir pan., vienu zodziu, busiu "brandi moteris". sitos mintys mane jau apsedo pries pora menesiu. kai issiskyrem su draugu ir jis susirado 18 metu drauge. jam paciam 28. as asmeniskai manau, kad jis tokia jauna drauge susirado todel, kad turi nepilnavertiskumo kompleksa, beje, yra mamytes sunelis. gal jis bijo suaugusiu, savarankisku moteru?
kaip ten bebutu, as pasijutau kazkaip nekaip. as atrodau normaliai, nors nuolat kovoju su svoriu (ugis 164, svoris 54-56) ir vis dar labai del to pergyvenu (4 metus gydziausi nuo bulimijos). as apskritai perdetai pergyvenu del savo isvaizdos. pirkineju visokius kremus, sportuoju, deginuosi, dazausi, tiesiog dirbu, ir mane daznai suima l. stiprus pyktis, kad prisiziuriu visai ne del saves, o tik del sitos slykscios visuomenes, kur reikia buti "pasitempusiai". mielai vaiksiociau su kedais, nesidazius, susivelus, uztat gal bent sypsociaus...paciai slykstu, bet as negaliu ziureti i storas spuoguotas panas, kurios neprisiziuri.
bet atgal pria problemos: as nesuprantu, ar as jam per sena? beje, tai ne atsitiktinumas, kad jis su tokia jauna drauge buvo - pas ji radau susni lapu is interneto su 16-20 metu panu anketom! kas jam???
ka darytumet jus, kaip elgtumetes?
pamirsau parasyti, kad vasara buvom issiskyre dviems menesiams del mano neistikimybes, kartu esam is viso trys metai, ir kad jis sitom "pazintim" anot jo uzsiiminejo tik tuos du menesius. mes vel kartu, jis tipo mane labai myli. beje, jis su niekuo, isskyrus mane, nesimylejo ir as jam esu vienintele ir pirma.
man tik labai neramu, ar jis neturi kokio potraukio paauglems?ar jis ne iskrypelis? mes su juo daug k. kalbejom, kad pergyvenu del svorio, ir kad mane labai iskaudino tie lapai su merginu amzium, ügiais, svoriais ir pan., o jis sako, kad jau viskas praeity, kad tik siaip ziurinejo, norejo mane uzmirsti ir kad as tik fiksuojuos ant to. ka manot? labai tikiuosi issamiu atsakymu, nes esu labai pasimetus, nepasitikiu savim ir...nezinau. ar jus jaudinates del savo amziaus?
Atsakyti
Man 25 m. bet kad galvociau, kad as sena, cia jau butu "nuodeme". Paprasciausiai tu susiradai drauga, kuris yra dar nesubrendes ir vertina gyvenime tik blizgucius. Daug, ka pasako, tai, kad jis "mamytes sunelis"...
Del svorio ir isvaizdos.Turbut kiekviena save gerbianti mergina nori save prisiziureti. As irgi sportuoju, perku kremus, dazausi..., bet skirtingai nei tu, as darau tai del saves...Na, man taip pat slykstu ziureti i spoguotas, neprisiziurincias merginas.
Kas liecia jusus santykius, atsakyma turi rasti pati, nes niekas geriau jo nepazista nei tu....o tos anketos, mano manymu, tai tiesiog nesubrendelio elgesys, norejimas gal kazkaip atkersyti, o pasirinko butent tai, del ko tu labiausiai pergyventum. Tubut jis tave irgi gerai pazista......
Atsakyti
Ar tu nepasitiki savimi del to, kad draugas susirado jaunesne???? blink.gif O tai jeigu jis susiras drauga, grausiesi, kad esi mergina? wink.gif Ir isvis, maziau kreipk demesio i aplinkinius, visiems juk neitiksi! O kodel negalima vaikscioti su kedais ir nepasidazius? Galima is susivelus, svarbiausia, kad galva isplauta! tongue.gif - juk buti nepasidazius ir atrodyti neestetiskai tai du skirtingi dalykai.
Na, o jeigu jautiesi, kad jaunyste praeina, tai ismok megzti kojines, juk senatve cia pat......
Atsakyti
Ne, mielosios, jeigu jau norit del ko nors panikuot, tai priezasti visada rasit. Tik malonekit panikuot del ko nors vieno, nes kai zmogus panikuoja ir dek svorio, ir del rauksliu - durnai iseina. Gi seniai zinoma, kad stori zmones rauksleti nebuna... biggrin.gif Del amziaus moteriskei kompleksuot nereikia is viso, kol dar yra bent vienas vyresnis vyras... O paskui jau vienodai pasidaro laugh.gif

Aisku, uzuojauta, kad tavo draugas ar buves draugas (persiprasau, nesupratau) kazkoks, atsiprasau uz nuomone, pirstu darytas. Bet leiskite pastebeti, kad diedo kokybe neturi nieko bendro su bobos isvaizda, ar dar iki siol nepastebejai? Gal taip yra todel, kad geriausi vyrai ziuri ne i bobos isvaizda, o i anos kulinarinius sugebejimus ir zavinga vidini pasauli... rolleyes.gif Akivaizdu, kad baisiausios bobos nusirauna geriausius diedus. Beje, diedu meiluzes buna dar baisesnes uz zmonas. Tai kam tada rupintis del grozio? Nebent nori senmerge likt biggrin.gif
Atsakyti
Borderline,dabar pati perskaityk ka parasiusi... blink.gif Ir dar karta...
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 12 08, 19:38)
Ne, mielosios, jeigu jau norit del ko nors panikuot, tai priezasti visada rasit. Tik malonekit panikuot del ko nors vieno, nes kai zmogus panikuoja ir dek svorio, ir del rauksliu - durnai iseina. Gi seniai zinoma, kad stori zmones rauksleti nebuna... biggrin.gif Del amziaus moteriskei kompleksuot nereikia is viso, kol dar yra bent vienas vyresnis vyras... O paskui jau vienodai pasidaro laugh.gif

Aisku, uzuojauta, kad tavo draugas ar buves draugas (persiprasau, nesupratau) kazkoks, atsiprasau uz nuomone, pirstu darytas. Bet leiskite pastebeti, kad diedo kokybe neturi nieko bendro su bobos isvaizda, ar dar iki siol nepastebejai? Gal taip yra todel, kad geriausi vyrai ziuri ne i bobos isvaizda, o i anos kulinarinius sugebejimus ir zavinga vidini pasauli... rolleyes.gif Akivaizdu, kad baisiausios bobos nusirauna geriausius diedus. Beje, diedu meiluzes buna dar baisesnes uz zmonas. Tai kam tada rupintis del grozio? Nebent nori senmerge likt biggrin.gif

Oi, nu cia tai geras... smile.gif thumbup.gif clap.gif thumbup.gif clap.gif
Ypac patiko... biggrin.gif Del amziaus moteriskei kompleksuot nereikia is viso, kol dar yra bent vienas vyresnis vyras... O paskui jau vienodai pasidaro laugh.gif
thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Jau del ko bet taip panikuot del isvaizdos ypac jei kokiam diedui nepatiko negalima mad.gif Kartais pasiziuri i tas lelytes is proto eina del kiekvienos smulkmenos, o diedas daznai buna baisus, tai ka jam saves ziuret nereik? Is vis daugiau pasitikejimo visos mes grazios thumbup.gif , tik kiekvienas ta grozi savaip supranta, juk vyrai myli ne tik uz ilgas kojas, yra pilna visokiu savybiu, o be to jei jau susieina du zmones ,tai turi viens kita priimti kokie yra, o ne kazka stengtis padaryti g.gif , juk susieini su zmogum ne tam kad is jo kazka lipdyti wink.gif Na mano nuomone tokia, bet kaip sakoma: kiek zmoniu, tiek nuomoniu nestuke.gif
Atsakyti
Matosi, kad autorei ivarytas 100 ir vienas kompleksas. Mesk is galvos tokias nesamones mad.gif Kas cia per mintys tokiam amziui mad.gif mad.gif Niekada nesidazau eidama i darba, namuose ar i parduotuve. Pasidazau itin retai. Nuo to ne kiek neprasciau jauciuosi. Vaikstau namie ir susivelus, i miesta einu ir su kedais ir t.t. Mesk is galvos tuos nesamoningus kompleksus. Nori buti nepasidazius-nesidazyk, nori eiti kedais-eik. Manau, kad svytincios akys su kedaisyra graziau nei isdazytas liudnas veidas.
Atsakyti
As manau, kad tau tas vyras buvo reikalingas, tik tam, kad patvirtintu tavo patraukluma. O kai su juo issiskyrei, dingo kartu ir tavo pasitikejimas.Pabandyk surasti vidiniu resursu pasitikejimui savimi. Tobulink ne tik isore, bet ir vidu. Daryk tai, kuo galetum didziuotis, pvz., mokinkis naujos uzsienio kalbos ir pan. Pabandyk rinkti pliusus - neprisimenu, as tai perskaiciau sitame ar kitame forume- bet kiekviena karta, kai busi patenkita savimi, kai padarysi ka nors gero dek lapuka su nupiestu pliusu ar sypsenele i dezute. T.y., atsikelei geros nuotaikos +, graziai susisukavai +, aplankei drauge +, iskepei skanu pyraga + ir t.t. Vakare ar po savaites suskaiciuok, kiek pliusu surinkai. Ju turetu buti ne tiek ir mazai smile.gif
Kuo labiau savimi pasitikesi, tuo grazesni atvaizda matysi veidrodyje. Tai galiu patvirtinti savo patirtimi smile.gif Kai buvau paaugle, isivaizdavau esanti labai stora, o dabar savo minciu negaliu paaiskinti logiskai, nes nuo kokiu 13m nei mano apimtys, nei mano svoris labai nekito - tiesiog pasikeite mano pacios suvokimas.
Sekmes tau wink.gif
P.s. O jaunesne - visai nereiskia grazesne. Man pacios graziausios brandzios moterys, nes jos jau zino ko nori ir kodel nori (na tikiuosi jos jau zino smile.gif ). O kas tam vyrui yra, pati atsakei - jam reikia nesavarankiskos mergaites, salia kurios galetu pasijusti "tikru vyru".
Dar karta pagalvok, ar tu tikrai nori buti su juo?
Atsakyti
22 metu sena?Tai ka sakyt sulaukus brandaus amziaus?Mylek save tokia ,kokia esi,tada ir kiti tave myles.Jei buves draugas 28m.dar neturi seimos,tai vargu ar jis butu geras vyras?Ar tau tokio reikia?Auksciau nosi,nes gyvenimas dar tik prasideda.As suprantu tave,nes jaunysteje jauciausi negrazi,o vyra gavau jaunesni,grazu ir gera.Jis ismoke mane myleti save ir irode,kad esu grazi.Dukrai buvo tas pats,gyventi nebenorejo...Dabar ji dziaugiasi gyvenimu,turi drauga ir visada sypsosi.
Atsakyti

Когда моя бывшая свекровь мучилась при климаксе, wub.gif говорила - У каждоговозраста есть свои прелести biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Sever59 @ 2004 12 10, 02:54)
Когда моя бывшая свекровь мучилась при климаксе, wub.gif говорила - У каждоговозраста есть свои прелести biggrin.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

jo, greit ir aš pajusiu klimakso malonumus... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti