Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminiai kombinezonai ir jų priežiūra

Patarkit mamytės, kaip rengti vaikiuką žiemą, jei kombinezonų su kailiu parduotuvėj praktiškai nėra blink.gif O gal čia tik man nesiseka rasti??
Atsakyti
Man rodos,su tikru kailiu ir nebuna unsure.gif Buna su tokiu baltu dirbtiniu 'kailiuku'. Jis is 100% vilnos, dar buna ir 50% vilnos. Labai shilti,- rekomenduoju. Yra 'Cipoline'ir 'Riki2' wink.gif
Atsakyti
Manau tikro kailio pypliukams 2.gif tikrai nereikia, nes jie net skuros normalios neuzsiaugine... kodel turi nesiot svetima (ji sunki ir oro nepraleidzia). Siuo atveju geriau lengva sintetika.
Ka manot apie tai?
Atsakyti
Aš pirkaau su avies vilna , labai šilta gariūnuose . Mokejau 90 lt .
Atsakyti
Man nepatinka kombinezonai su kailiu. Visiskai uztenka sintetika pasiltintu drabuziu: jei ir skalbiasi gerai, ir dziusta greitai, ir lengvi. O jei labai salta, uztenka pavilkti silta megztuka. Geriau keletas sluoksniu, nei vienas...
Man patinka kombinezonai ir striukes is MADA Vaikams: ir kainos normalios, ir kokybe pakankama (kartais buna fokusu...). Pramastytos detales: rankoves uzsiaurintos, kad sniegas nelistu, kelnes reguliuojamos, gobtuvai ir t.t.
Atsakyti
O vaikučiui nebus šalta su kombinezonu be kailio, jei aš jį ketinu vežioti autokėdutėje (kur dedasi ant vežimo rėmo), ten nei po apačia pakloti, nei ant viršaus užtiest beveik nieko neina. Apžiūrinėjau aš tuos kombinezonus, bet man pasirodė, kad ir po kombinezonu privilkus, vaikui plonai užklotam būtų šalta g.gif
Atsakyti
Aš pirkau Čipoline puikų kombinzoną su dirbtiniu kailiu, dukrytę iš lauko parnešu šiltą, kaip bandelę thumbup.gif Man juokingi tie "šilti"kombinzonai iš dviejų medžiagos sluoksnių blink.gif
Atsakyti
egliuk,tai kad tavo dar labai maziukas.As tai saviske dedavau i kombinezona ir dar i vilnoni dekuti susukdavau, o tada i vezima.O keduteje tai kiaurai pucia.Na cia as taip manau.Kazkaip vis tiek norisi kad daugiau pridengtas leliukas butu.Vasara tai suprantu, bet ziema g.gif .Ir zinai net ir siemet va dukrele aprengiau kombinezonu pasodinau i roges ir vilnoniu dekuciu apsukau.Bent jau kojytes.Man kazkaip atrodo kad jei kojom silta tai ir visam kuneliui.
Atsakyti
Gariunuose yra tokie neblogi su naturalia vilna Kaina apie 120lt gal galima ir pigiau rast ( as neieskojau,tik taip paklausiau), bet analogiskas "Karolyje" pasilaiciuose kainuoja 170lt
Atsakyti
As taip pat pirkau Gariunuose uz 110Lt su naturaliu vilnos kailiu.Mazyle tikrai labai siltai jaucias, ramiausiai sau miegojo prie -5 C°.Ir nereikia po apacia daug prirengt.Man patiko!
Atsakyti
Kaip tik sestadieni apziurejau kombezus Gariunuose-vientisas kombezas su naturaliu kailiu-100lt., atskirai striuke ir kelnes(irgi su kailiu)-120lt.;su dirbtiniu kailiu 70lt., striuke su kailiu+kelnes sinteponines-80lt.; sinteponinis-90-120lt.; naujosios medziagos(nezinau kaip vadinasi, bet tipo super silta ir super plona)-140lt.
Atsakyti
Na as vat Ugnelei nupirkau vakar kombinezona is "mada vaikams", cia Kaune p.c."SAVAS". Jau anksciau buvau nuziurejusi, bet vis delsiau, galvojau gal kokia dailesni gausiu.Perejau parduotuves ir net i baze buvau nulekusi.Na pakraupau nuo tu kombinezonu.Ir kokybe ir vaizdas ne koks.Na maciau as tuos su naturaliu kailiu, nu nepatiko jie man.Vaikas apkutotas kau su kaldra, nei pajudet negaletu.O vat as pirkau tai be kailio, nera storas labai, betvaikas gali lakstyti ir judeti, tai manu nesusals.O be to kai jau bus -15 tai ir i lauka nevesi.Tiesa dabar "mada vaikams" sako kas savaite vis kitiems kombinzonams darys nuolaidas.Tai as ta kur buvau nusiziurejusi uz 115 Lt, nusipirkau tik uz 85 Lt.
Atsakyti