Įkraunama...
Įkraunama...

Ką išgyvena mamytės ir visa šeima

Ka isgyvena mamos pagimdzius netoki zmoguti . Sunku nusakyt zodziais, nes patenki i tamsa, skausma, lieki suzlugdyta, jautiesi siaubingai, sutepta, sutersta, sumaisyta su purvais, isniekinta, isjuokta pries visa pasauli,tu jautiesi kaip raupsuotoji dar ir uz ja baisiau, kalta pries save, savo artimus, pries visa pasauli, nes tu nemokejai, nesugebejai isnesiot sveiko kudikio ir jo pagimdyt. Pries savo sveikus vaikus, del juju vaikuciu, nes tu atnesei sita prakeiskma, gal but ir juju vaikams, dar labiau pergyveni, tada dar labiau save keiki. Didziule kalte, kalte, labai didele kalte pries savo dukra, kad jin kitokia;;;; labai sunki si kalte, bet turi ja temt, nes neigaluji vaikeli myli labai labai, gi sirdeles taip plake arti viena kitos, negali nuskriausta dar skriaust labiau, tai ziauru. Ir tavo gyvenimas virsta negyvenimu, egzistavimu, skausmo kamuoliu, ( nors ir stengiuosi tuo jausmu atsikratyti, bet matomai nepavyks, jis liks iki mirties. Gal, kad artimiausias zmogus nors dalele pasiimtu atsakomybes butu lengviau, bet jis visa atsakomybe suvercia motinai, ne jis gimde …….?sad.gif
As sypsausi nors vidus skausme, asarose pasriuves, bet gi jo niekas nemato, nes visi mato isore. Nors kartais ..........


Nesakau kad skauda

Kai sirdi lyg kumsciais spaudzia ir ora ikvept vis sunkiau
As nesakau, kad skauda, as sakau: pavargau.
Kai nervai lyg zaibo kirciais, degina vis astriau,
Ir tada nesakau, kad skauda, sakau, kad buna sunkiau.
Kai dukra matau kenciant kancia ir vilti iziebti sunku,
Tada skausmas sirdi man pleso ir darosi sieloj baugu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 11 vasario 2005 - 12:01
Stiprybės tau console.gif Sunku susitaikyti su tokiais likimo kirčiais, bet būna juk ir blogiau. Net jei motulė gamta pagailėjo sveikatos tavo vaikui, tu vis tiek jam būsi pati nuostabiausia mama.
Atsakyti
nuostabiausia mama, taip noreciau ja but savo dukrytei, bet ;;;;( niekada as ja negalesiu but, nes as ja pagimdziau kitokia. Ji negali gyvent pilnavercio sio gyvenimo mad.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2004 12 20, 19:04)
nuostabiausia mama, taip noreciau ja but savo dukrytei, bet ;;;;( niekada as ja negalesiu but, nes as ja pagimdziau kitokia. Ji negali gyvent pilnavercio sio gyvenimo mad.gif

as manau , kad negalima kaltinti saves, kad tavo vaikutis kitoks.
stiprybes tau.
kaip sakiau as zaviuosi tokiomis mamytemis kurios nesa toki sunku kryziu kaip tu.
ne visos tam ryztasi.
as manau kad tu esi saunuole, supermama.
dar karta tau dideles stiprybes .
linksmu tau artejanciu svenciu newyear.gif
Atsakyti
Esi nuostabiausia mama, jau vien del to, kad sitaip rupiniesi savo neigaliuoju ir kitais vaikuciais. Geru svenciu tau ir tavo seimynai newyear.gif
Atsakyti
Melodija, tu pati nuostabiausia mama! Linkiu stiprybes ir sveikatos tavo seimai
Atsakyti
nezinau ka patarti, nes as to nepatyriau. ir nesakysiu kad nesijaustum kalta, nes mano zodziai turbut nieko nepakeistu. as tik galiu pasakyti, kad tavo mergytei tu esi pats nuostabiausias ir artimiausias zmogus. todel linkiu pacios didziausios tau laimes ir stiprybes, nes tavo mergytei bus geriau, jei matys kad jos mama laiminga rolleyes.gif sekmes tau heart.gif
Atsakyti
Zinai, tu nuostabi savo vidumi! Zinau skamba kvailai tongue.gif Tik galvoju, kiek yra tokiu mamu, kurios nesugebejo myleti kitokio vaiko. Tavo meile vaikui yra tokia stipri, kad turetum didziuotis savimi. Tu gi tikrai supermama supermama.gif , pati tikriausia. Tik nesuprantu kodel jauti kalte - tu gi nuostabi moteris, daug nuostabesne uz tas, kurios pagimdo sveikus vaikus, o paskui juos ismeta sad.gif Tu gi turi didziuotis savimi, kad esi tokia nuostabi mama thumbup.gif Sekmes tau, tik negalvok tokiu nesamoniu ir nekaltink saves, nes as manau, kad yra daug tokiu zmoniu, kurie zavisi tavimi biggrin.gif Pavyzdziui, as jau zaviuosi wink_3.gif
Atsakyti
Na metukai paugejo jau 2005 su naujais:), o mes metukus vel pradekim nuo sausio pirmos dienos skaiciuot. Pasistenkim, kad jie butu romantski, pilni meiles, dziaugsmo ir visus norus issipildykim siais metais, kad metu gale thumbup.gif thumbup.gif

Asaros bega, net negaliu rasyt, kaip man skaudu. Kad but skausmas tik dukrytes negalia bet...
Gi turiu sunu sveika, grazu ir gera. Jis isimylejo mergaite, manau kad irgi puikia.
Kaip graziai, romantiskai prisipazino jis jei meileja per kaledas. Net nustebau, kad jis sitaip moka. pakolkas viskas grazu. O man su dukra norisi dingt is sio pasaulio ir netrukdyt sunaus laimei:( As bijau ir pagalvot kas gali but kai suzinos jos mama, kad mano sunaus sese neigali ir ........ nebenoriu gyvent;;;;;;;;;;;;;;;;;;; mmm mad.gif
Atsakyti
Melodija - negalima saves sitaip grauzt.............
Jei taip bijai ka ta seima pagalvos - siulau paciai zengti si zingsni, arba tegul sunus viska papasakoja savo drauges seimai..............Cia ju likimai - jei bus tvirti - pasieks savo jusu neskaudine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2005 01 01, 16:57)
Na metukai paugejo jau 2005 su naujais:), o mes metukus vel pradekim nuo sausio pirmos dienos skaiciuot. Pasistenkim, kad jie butu romantski, pilni meiles, dziaugsmo ir visus norus issipildykim siais metais, kad metu gale thumbup.gif  thumbup.gif

Asaros bega, net negaliu rasyt, kaip man skaudu. Kad but skausmas tik dukrytes negalia bet...
Gi turiu sunu sveika, grazu ir gera. Jis isimylejo mergaite, manau kad irgi puikia.
Kaip graziai, romantiskai prisipazino jis jei meileja per kaledas. Net nustebau, kad jis sitaip moka. pakolkas viskas grazu. O man su dukra norisi dingt is sio pasaulio ir netrukdyt sunaus laimei:(  As bijau ir pagalvot kas gali but  kai suzinos jos mama, kad mano sunaus sese neigali ir ........  nebenoriu gyvent;;;;;;;;;;;;;;;;;;; mmm  mad.gif

Manau, kad sūnus pats tai turėtų pasakyti mergaitei. Mano sesuo taip pat neįgali, bet tai netrukdė man susirasti draugą. Jam tai irgi netrukdė. Dabar jis mano vyras. Mano anyta ir seniau, kol dar nebuvo oficiali anyta, ir dabar dažnai paklausia, kaip sekasi sesei. Ir tai niekada nebuvo kliūtis mūsų draugystei. Jeigu žmonės supratingi, jie tikrai supras. wub.gif
Suprantu kaip tau sunku, nes matau kaip mano mamai sunku. Stiprybės tau. wub.gif
Atsakyti
Dekoju visoms sicia apsilankiusiom ir uz isakytus grazius zodzius smile.gif
Bet neigalumas vaiko yra skaudus (rasysiu) tevams jei dar ira broliu sesiu ir jiem ir taip pat paciam neigaliajam. Sis pasaulis yra sveikuju, o sveikieji nenori priimti neigaliuju lyg jie butu kalti. Isvis gaunasi sumaistis. Kuriame pasiklysti ir nebezinai kaip isikapstyti. Geriausia butu, kad pastebeja gydytojai, kad kitoks vaikelis neleistu jam gyvent. Geriau tuscios rankos ir skausmas trumpesnis negu iki gyvenimo pabaigos pasiklydusiam gyvent. Neigalieji irgi laimes nemato gyvendami.
Tik noreciau, kad mano dukryte iseitu anksciau i kita gyvenima uz mane, nes as ja labai labai myliu ir nenoriu jos niekam palikt, nes jin laukta, issvajota mano mergaite, kad tai bus mano pagalbininke.
Del sunaus sendien tvirciau jauciuosi, kitaip mastau, tik nuo baimes vistiek nepabegu.
Manguste, kokia negalia tavo sesei? Ir dziugu, kad sutikai protingus zmones, bet zinau, kad yra ir kitokiu ........ AS del saves kuo maziausiai pergyvenu, nes atlaikysiu viska tik bijau del sunaus laimes ................
Anksciau as kaskaip nesusimasciau augo sunus as juo dziaugiausi, bet dabar.......
Viena mama dabar jin mano drauge augina dvi dukras ir abi ta pacia liga turi. Jin sako kad as daug laimingesne nes as turiu viena sveika ir as su situo sutikdavau, bet dabar ne.
Atsakyti