Įkraunama...
Įkraunama...

vyrai keičiasi?

Sveikos,

Mes su vuru vedę neseniai.Tačiau jaučiu didelį skirtumą tarp to koks jis buvo pries vestuves ir po jų.Atrodo kai suprato kad as jau jo ,siek tiek atsipalaiavo.Ne, jis ir toliau kartoja ,kad be proto myli,bet..........
- retai sulaukiu gėlių
-buities darbus atlieku viena(mažai padeda)
-o ir lovoje reikaliukai paprastėjo(čia gal dėl ką tik gimusio vaikučio)
ir dar daugiau galėčiau prirašyti,bet turbūt pačios suprantat apie ką čia aš?????????
AR JUMS YRA BUVĘ TAIP????????????/
O GAL SU LAIKU VISKAS SUSITVARKYS
Atsakyti
Maniskis t.p. visiskai pasikeite, ne i gera sad.gif . Kol draugavom, geles nespedavo vyst pas mane, o po vestuviu iskart pasake, ka dabar geles labai pabrango. per visa laika gavau geliu tik su Moters diena (kai "priklauso"), vaika pasiimant is ligonines ir su antrom vedybu metinem (suprotinau, kai nesnekejau 3 dienas, kai jis nesvente pirmuju..). Viskas, finito. Myliu pasakyt irgi nelabai laiko turi, nekalbu apie apsikabinimus ar pasiglaustymus. Teisinasi, kad nuolat pervargsta darbe (sefai galva isuzia - 2 paras per savaite)+dirba+vaikas, o as tik namie sedziu, taigi kaip ir priklauso viska daryt. Beje, neseniai man "bomba" mete - na, kad namie su vaiku sedziu, tai ir taip aisku, kad atostogauju, internete pletkinu, kai pasakiau, kad cia nera lengvesnis darbas uz jo, isburbejo - ot tai darbas, kai karta per menesi kambari sutvarkai blink.gif . Va cia, blin, apakau. Dabar, jam parejus, prie duru pasitinku ir detaliai isdestau, ka siandien sutvarkiau, kaip, kiek laiko liuobiau namus, ka su vaiku dariau, kiek kartu plaut uzpakali nesiau, kokius indus ar puodus ploviau, kiek laiko sedejau interne, kad perskaityciau darbo skelbimus, kiek laiko JAM valgyt dariau. O kai taip vis dar isizeidusi, tai priverciu pries sedant valgyt padekot ir pavalgius. Plius - kiekviena diena isdidziai pareiskiu - ar nematai, kaip graziai namai sutvarkyti - cia gi tas didysis svarusis kartas per menesi tongue.gif
O apie romantikos stoka labai snekejom kitoj temelej.
Nezinau, ar viskas susitvarkys. Noreciau tiket. Bet kol kas nematau, kad tokia situacija vestu i gera..
Atsakyti
sakyciau po vedybu vyrai tampa savimi biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras po vestuvių irgi pasikeitė wink.gif Bet tik į gerą clap_1.gif Nežinau, gal aš ne tokia reikli pasidariau? g.gif Kažkaip susistygavom, išmokom kalbėtis, kai gimė vaikai netgi valgyt pradėjau gaminti wink.gif Nors kažkokie egzotiškesni patiekalai, kaip pavyzdžiui jūros gėrybės - vyro "daržas" ir aistra. Gėlių irgi karts nuo karto parneša, dabar jau ne tik man, bet ir dukrytei biggrin.gif Kaip dažnai, neskaičiuoju, nes aš jam irgi kasdien kažko nedovanoju. Ir apskritai dažniausiai dovanoju švenčių progomis, tai kodėl jis man turėtų kasdien namo gėles vilkti? Kadaise, kai užsitriušau viena namus kuopti ir sudariau tvarkymosi grafiką, pas mus tą pačią akimirką atsirado namų "darkytoja" laugh.gif Kol buvo maži vaikai, naktimis prie jų keldavausi aš, nors man taip pat reikėdavo eiti į darbą, bet dabar prie mažojo keliasi dažniausiai jisai, nes jis ilgiau gali pamiegoti (tiesą sakant, aš įpratau taip kietai miegoti, kad kartais net negirdžiu kaip jis keliasi prie sūnaus laugh.gif ) Kad mane myli paskutinį kartą girdėjau prieš kokius trejus metus blink.gif , bet aš tai matau iš rūpesčio manimi ir vaikais. Ir pirmenybę teikiu darbams, o ne žodžiams wub.gif
Trumpai tariant, nereikia iš kito žmogaus reikalauti elgtis taip, kaip pats niekada nedarai ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Tam, kad praejus porai menesiu po vestuviu nenustebtumet su kokiu bejausmiu, tinginiu gyvenate biggrin.gif , reikia pries tai kartu bent jau min du metus pagyventi. Mes nusizeninom po 6 metu bendro gyvenimo! Ir ka... Galiu pasakyti, kad mano vyras net pagerejo! Kai anksciau "mokiau ji teisingai gyventi" laugh.gif , jis sakydavo, jo gas ne zmona ir teises tokios neturiu. O dabar mokau toliau, bet jis kazkaip tyli... tik kartais tepasako: nu ir ragana vedziau laugh.gif

Kai pradejom kartu gyventi, tai pirma pusmeti zliubmiau pasislepus. Nebeliko nei meiles, nei sekso, nei geliu, nei sampano.... As be darbo sedejau. Vyras dirbo daug. As visa diena sededavau nevalgius, laukiau vyro skambucio kada jis gris, kad maistas butu svieziai pagamintas, ne sildytas (nu ir durne buvau cool.gif ), o jis budavo grizta, pavalgo, net aciu nepasako ir eina miegoti. Savaitgali as anksciau keldavausi, susitvarkydavau, pasipuosdavau ir jau laukiu kol jis teiksis atsikelti, kad gal kur varysime, o jis prabunda, papraso, kad nupirkciau laikrasti ir dribso visa diena lovoje... Kai po keliu menesiuku radau darba, tuomet viskas ir pasikeite: abu daug dirbom ,abu lovoje dribsojom, bedribsodami ir dar kai sugalvodavom smileysex.gif
Atsakyti
hm..........po vestuviu manasis visai nepasikeite biggrin.gif biggrin.gif ...........koks buvo toks ir liko, t.y. romantikos is jo jokios.......... bet va ka galvoti kai jis pasikeite po 6 santuokos metu g.gif g.gif ........ pirma karta gyvenime gavau geliu siaip sau blink.gif blink.gif ......... niekada neterorizavau, niekada neprasiau...... dar ir zinuciu gaunu ivairiu su sirdutemis....... ir zodziu graziu paraso....... gal kita susirado g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (Summer @ 2004 12 10, 12:21)
Trumpai tariant, nereikia iš kito žmogaus reikalauti elgtis taip, kaip pats niekada nedarai ir viskas bus thumbup.gif

O reikalauti bent minimumo to, ka pati duodi, taip pat yra naivu? Ar bent jau puses to, kaip jis elgdavosi anksciau? unsure.gif Sakoma, meilej negali buti dalybu, reikalavimu, bet elementarus demesys nera kazkas toookio sunkiai igyvendinamo.. Nors siaip jau mane daznai laiko naivuole romantike, bet man yra nepaprastai svarbu, kad mano investicijos (siuo atveju i vyra) atsipirktu ir dar duotu pelna, o kol kas gyvenimas nuolatiniam demesio bankrote nelabai zavi ir liudina, nes visalaik yra dedamos pastangos susigrazinti konforta.. kaip negraziai parasiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (agneklimjan @ 2004 12 10, 12:57)
O reikalauti bent minimumo to, ka pati duodi, taip pat yra naivu? Ar bent jau puses to, kaip jis elgdavosi anksciau? unsure.gif Sakoma, meilej negali buti dalybu, reikalavimu, bet elementarus demesys nera kazkas toookio sunkiai igyvendinamo.. Nors siaip jau mane daznai laiko naivuole romantike, bet man yra nepaprastai svarbu, kad mano investicijos (siuo atveju i vyra) atsipirktu ir dar duotu pelna, o kol kas gyvenimas nuolatiniam demesio bankrote nelabai zavi ir liudina, nes visalaik yra dedamos pastangos susigrazinti konforta.. kaip negraziai parasiau unsure.gif

Jei yra ne taip, kaip dabar pasakysiu, tai prašau ant manęs nepykti, nes, kaip žinia, nežinau, kaip ten pas jus yra iš tiesų.
Tiesiog pabandysiu pamodeliuoti, kaip man atrodo iš tavo vienos pasisakymų.
Klausi, ar naivu reikalauti bent minimumo, ką pati duodi? Tikriausiai ne. Bet ar parėjęs iš darbo vyras kasdien bumba, kad tu neįteiki jam alaus butelio (bilietų į kokias nors sporto varžybas, erotinės vaizdo kasetės, nenumezgei kojinių, ir tt. čia priklausomai nuo kiekvieno vyro pomėgių). Ne? Tai kodėl tu tada bumbi, kad jis neparneša kasdien gėlių? Kaip dažnai tu pati kažką malonaus ir mielo dovanoji jam? Juk jei teisingai supratau, jis net nepriekaištaudavo, jei namuose kas ir netvarkoj būdavo, netrenkia į stalą kumščiu, jei negaruoja vakarienė. Tąkart mestelėjo, kad sėdėjimas namuose - nedarbas greičiausiai tik todėl, kad tau įsiplieskus turėjo kažkaip gintis. Puikiai nutuokiu, kaip pavargstama yra namuose, su vaiku, kada prasikuiti visą dieną, jautiesi pavargusi kaip ciuckis, o akivaizdžių rezultatų nesimato. Bet sutik, kad jis taip pat pavargsta. Tai užuot užsipuldama jam dar nespėjus įžengti pro duris, galėtumėt pasikalbėti baigiantis vakarienei. Kaip praėjo diena? Ar sunki? Kas ką nuveikėte? Kaip jaučiatės ir panašiai. Be kažkokių užsizarazinimų, kad vat aš tai čia ariau kaip jautis visą dieną, o tu - nieko. Norėdama pagarbos sau ir savo darbui, turi pirmiausia gerbti kitą žmogų ir jo darbą. Jei nori, kad jis įlįstų į tavo kailį, gali šelmiškai įsiūlyti visai dienai ar pusdieniui pabūti jam su vaiku ir atlikti tuos kasdienius darbus, kuriuos tu darai (sudaryk tikslų sąrašą). Sugalvok kokią nors priežastį, kad tau būtinai reikia išeiti, o darbai patys nepasidarys.
O dėl "dėmesio bankroto" - ar pati jau dažnai sakai vyrui, koks jis tau brangus, kaip su juo gera ir saugu, ar dažnai apsikabini, ir t.t. Ar tu manai, kad dėmesys - tai tik vakarienės gamyba, tvarkingi namai ir nuolatiniai priekaištai?
Kodėl mes nuolat pastebime tik blogiausius kito žmogaus bruožus ir nesistengiam įžvelgti gerųjų: juk šiuo metu tavo vyras išlaiko jūsų šeimą, vakarais greičiausiai dar nors kiek pasitūsina su vaiku, moka mokesčius, remontuoja mašiną ar kažką pan. Žodžiu, užuot piktinusis, pasistenk įžvelgti gerus dalykus. Kai vyras nesijus nuolat ujamas, gal ir romantika sugrįš.

Dar kartą kartoju - jei pas jus šeimoje ne taip, prašau atleisti, nes sprendžiau tik iš tavo pasisakymų ir galėjau suklysti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Akva @ 2004 12 10, 12:24)
Tam, kad praejus porai menesiu po vestuviu nenustebtumet su kokiu bejausmiu, tinginiu gyvenate biggrin.gif , reikia pries tai kartu bent jau min du metus pagyventi. Mes nusizeninom po 6 metu bendro gyvenimo! Ir ka... Galiu pasakyti, kad mano vyras net pagerejo!

Taigi, kad pries vestuves pagyvenom 1-us metus.Tada viskas buvo idealu.Dabar taip nebera.
O kodel ,Summer, galvoji kad mes tik priekaistaujam savo vyrams ir nerodom jiems demesio.Atvirksciai-rodydamos, nesulaukiam to paties is ju!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ir kas cia blogo,jei zmona nori,kad kai vyras gris, vakariene garuotu ant stalo?
Juk ji gamindama sudejo visa sirdy,visa meile!Juk cia irgi kazkokia prasme yra vyro palepinimas, tai kodel jis negaletu atsilyginti tuo paciu????
Dazniausiai vyrai galvoja, kad skalbti, lyginti, gaminti maista yra zmonos pareiga.Tuo tarpu patys uzsivercia laikrasciais, isijunge telika ir nieko aplinkui nebemato, nebegirdi? Uzuot paklause ar tau padeti? ar tau ne per sunku?
Atsakyti
Tame ir yra reikalas, kad lauki atlygio. Kai jo nelauksi, o darysi viska naturaliai, tada gausi ir demesi ir t.t. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (virgyte @ 2004 12 10, 15:08)
Taigi, kad pries vestuves pagyvenom 1-us metus.Tada viskas buvo idealu.Dabar taip nebera.
O kodel ,Summer, galvoji kad mes tik priekaistaujam savo vyrams ir nerodom jiems demesio.Atvirksciai-rodydamos, nesulaukiam to paties is ju!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ir kas cia blogo,jei zmona nori,kad kai vyras gris, vakariene garuotu ant stalo?
Juk ji gamindama sudejo visa sirdy,visa meile!Juk cia irgi kazkokia prasme yra vyro palepinimas, tai kodel jis negaletu atsilyginti tuo paciu????
Dazniausiai vyrai galvoja, kad skalbti, lyginti, gaminti maista yra zmonos pareiga.Tuo tarpu patys uzsivercia laikrasciais, isijunge telika ir nieko aplinkui nebemato, nebegirdi? Uzuot paklause ar tau padeti? ar tau ne per sunku?

VIRGYTE, augini suneli, tai isauklek ji taip, kad jis zmonai geles temptu tris kartus per diena, akd pats kojines plautu, kad kavos puodeli bent jau iki kriaukles nunestu ir dar savo teveli pastrojintu! rolleyes.gif

1 metai pries vestuves=NULIUI!!! Manau, jog ir tu pasikeitei. O del tvarkymu, valgio darymo tai as taip pasielgiau: viena diena nusprendziau isvis nieko nedaryti! Kai pagyvenom dvi savaites apkakotam bute, tai vyras karta pats sako, grisiu anksciau namus reikia sutvarkyti thumbup.gif , valgyt igi nebedarau!!! Uztat kai dabar sutvarkau namus, padarau pietus: vyras visada tai pastebi ir padekoja! rolleyes.gif Pabandytu nepadekoti... laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Aidar @ 2004 12 10, 14:14)
Tame ir yra reikalas, kad lauki atlygio. Kai jo nelauksi, o darysi viska naturaliai, tada gausi ir demesi ir t.t. tongue.gif

Ir gyvuliukui demesys reikalingas,jau nekalbant apie zmogu.Mano nuomone tada ir pradeda irt seimos,kai budami vienoj patalpoj vienas kito nebepastebi.Arba nenori pastebeti.O jei dar is kito vyro sulauki daugiau demesio nei is savo?
Atsakyti