Įkraunama...
Įkraunama...

Osteopatija

sveikos. drinks_cheers.gif noreciau paklausti ar esate kuri susidurusi su osteopatija?tiesiog vakar perskaiciau lietuvos ryte apie ja.butu idomu suzinoti apie tai. g.gif
Atsakyti
kodel nieko nerasote? g.gif
Atsakyti
Esu susidurusi. Lankiausi pas osteopatę. Atstatė iškrypusį stuburą ir labai sumažino galvos skausmus.
Atsakyti
na va.pagaliau po pusantru metu kazkas atsiliepe... bigsmile.gif jeigu nieko pries noreciau suzinoti viska smulkiau...jeigu galima-parasykite i az. 4u.gif
Atsakyti
Pries kelias dienas teko pirma karta lankytis pas osteopate del nugaros skausmu. Siek tiek placiau parasiau apie tai temoje apie stuburo isvarza. Kadangi buvau dar tik viena karta, negaleciau dar 100 % teigti, kad man padejo, bet pirmas ispudis buvo labai geras. Kol kas geriausia ir svelniausia terapija, kuria esu isbandziusi del nugaros skausmu.
Atsakyti
ledinuke-parasiau tau i az. 4u.gif
Atsakyti
Vedzioju vaika pas osteopate. Turejom problemu su klubais-buvo isnires, veliau nesiojom freiko pagalve, gipsa, specialius dirzelius, zodziu virs metu buvom supakuoti. Kojyte kaip ir susitvake, bet ta kur buvo sveika, pasidare ilgesne, tad nusprendem pabandyti su osteopato pagalba maziuliui pagelbeti. Buvom tris kartus ir matau akivaizdu pagerejima-koja ( ta kur buvo istempta) jau graziau laiko, daugiau nusileidus, laisvesnes rankytes, bando sukti ne tik galva, bet ir kuneli, labai gerai miega smile.gif
Atsakyti
as vaikstau pas osteopate.
as turiu stuburo skolioze ir pries metus patyriau dar viena stuburo trauma, luzo pirdikaulis g.gif
dabar 7 menesi nestumo, skausmai tragiski, tai tikiuosi kad ji man pades...
Atsakyti
Sveikos!
Man irgi didziausi skausmai nugaroj.
Nepadeda jokie elektriniai masazai nei sportas.
O jus lankotes pas osteopatus privaciai ar ju yra ir poliklinikose? verysad.gif
Atsakyti
Aš igi vaikštau pas oteopatą - padėjo nuo nugaros skausmų ir migrenos thumbup.gif Kadangi dirbu sėdimą darbą, tai dabar karts nuo karto profilaktiškai apsilankau smile.gif
Atsakyti
Kai gydžiausi prieš 4m savo išvaržas man taikė ir osteopatiją ir manualinę terapiją. Gaila jog Lietuvoje ir vieni ir kiti ne visada pasako, jog po to būtina daryti mankštas. Tiksliau gydymą turi pratęsti kineziterapeutas, nes jei ne, po kurio laiko vėl bus tas pats. Po kelių manualinės kursų stuburas pasidaro žymiai paslankesnis ir tada pakanka neatsargaus judesio ir slankstelis vėl gali užspausti nervą schmoll.gif .

Esu tokia protinga, nes praėjau labai ilgą gydymą cool.gif biggrin.gif . Kai atsisakiau operuotis, chirurgas mane palaidojo schmoll.gif , nes aš jau beveik nebevaikščiojau. Bet štai - per nepilnus metus manualinė terapija ir kineziterapija mane vėl pastatė ant kojų. Bet nei dienos be mankštos ir periodinės konsultacijos su kieziterapeute.
Kam aktualu, gali parekomenduoti savo auksinių rankų kineziteapeutę Žydrę, kuri dabar dirba reabilitacijos klinkoje Gemma thumbup.gif Bent jau jos konsultacijos tai tikrai mažiausiai verta pasiklausyti thumbup.gif 4u.gif

Lankausi privačiai, nes jau esu išbandžiusi - poliklinikoje taip pat kainuoja, nes jei nemoki, tai ir žiūri į tave pro pirštus. Privačiai nelabai daug brangiau gaunasi, o dirba dažniausiai tie patys kurie ir poliklinikose etatus turi. Ir aplinka visai kita - nei eilių, nei piktų bobučių......... biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ar uztenka nueiti viena karta sakykim per menesi? Ar reikia kursa isbandyti?
Atsakyti