Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės ligos atveju

Turiu problemą. Vaikui beveik trys ir jis eina į darželį. Bet pradėsiu dirbti, o neturiu su kuo palikti kai serga(o serga bent kartą per mėnesį) arba kai vėliau iš darbo pareini. Iškabinau skelbimus ,išklausinėjau kaimynų, perskambinau Noriu visoms auklėms. Niekas nesutinka, kai neaišku nei kada nei kiek reikės vaiką prižiūrėti. Nemanau kad be manęs niekas nebuvo susidųręs su tokia situacija. Ką mamytės darėte. jau nežinau kaip ir ieškoti.
Atsakyti
Mums irgi nesenai toks klausimas iskilo g.gif Vaikas eina i darzeli, as pati dar kol kas nedirbu... Bet butu gerai tokia aukle turet extra atvejams. Ypac dabar, kai arteja sventes, visokie vakareliai... Aisku, yra tevai, kurie niekada neatsisakys paziuret anukelio, bet beda tame, kad jie gyvena kitam mieste sad.gif Nors jei jau labai labai reiktu, tai galetume issikviest, nes gyvena uz 50km. Tai dar nors tiek gerai smile.gif
Atsakyti
Musu mamos ne tik kad kitame mieste bet dar ir dirbančios. O kažin kiek kainuoja auklės pagal agentūrą ir ar kiekvieną kartą (kai reikia) gausi vis tą patį žmogų?
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2004 12 12, 13:17)
Bet pradėsiu dirbti, o neturiu su kuo palikti kai serga(o serga bent kartą per mėnesį) arba kai vėliau iš darbo pareini.


Tam atvejui, kai vėliau iš darbo pareini, pabandyk paieškoti netoli gyvenančios studentės. Manau, sutiktų. Tik neaišku, kaip dėl dienos laiko... g.gif
Atsakyti
Pamėgink pati iškabinti skelbimus ant aplinkinių namu(pvz. kilometro spinduliu smile.gif ). Tik patariu iškart nurodyt,kad valandų susidarys mažai. Aš kaip tik tokiu būdu susiradau auklę ir esu patenkinta. thumbup.gif Ir nusiteik, kad gali tikėtis tik studentės arba nuobodžiaujančios pensininkės( tai nebūtinai blogai biggrin.gif ). Jokia "normali", norinti rimtai užsidirbti auklė dėl kelių negarantuotų valandų nenorės įsipareigoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2004 12 12, 15:16)
Niekas nesutinka, kai neaišku nei kada nei kiek reikės vaiką prižiūrėti. Nemanau kad be manęs niekas nebuvo susidųręs su tokia situacija. Ką mamytės darėte. jau nežinau kaip ir ieškoti.

o gal nesutinka todel, kad priziuret reiktu tada tik kai serga? kas joms is to? keli litukai ir dar plius liga, nuo kurios paskui tures gydytis uz tuos litukus biggrin.gif as tai tikrai nesutikciau, kad ir kiek moketu schmoll.gif vien del to, kad paskui ka uzdirbtum tektu isleist ant vaistu schmoll.gif
Atsakyti
Tikrai sudėtinga situacija. Auklei studentei būtent tuo metu gali būti svarbūs koliokviumai, ruošimasis sesijai ir pan. ir ji tiesiog neaukoks savo mokslų (ir ateities) dėl kelių litukų smile.gif Gal išeitis būtų bandyti mokėti stabilų kasmėnesinį mokestį žmogui nepriklausomai nuo to, vaikas serga ar neserga, reikia jį žiūrėti ar nereikia, arba tiesiog mokėti DAUG, bet... čia jau spręsti šeimai, gali ji tai leisti ar ne...
Atsakyti
Mes persikelem i kita raj. ir iskilo tokia pati problema. Sunui 3 m. pradejau leist i darzeli, o kai sirgs ne visuomet galesiu buti salia. Pakalbinau senute kaimyne, bet ji atsisake, tuomet jos paprasiau rekomenduoti kokia drauge. Prisibijojo moteryte, bet sake pasikalbes su kita mociute. Zodziu apie tai, kad ieskom aukles greitu laiku suzinojo daugiau moteryciu ir taip atsirado viena pensininke is gretimo namo, kuri sutiko tik kartais ateiti ir pabuti su vaikuciu thumbup.gif jai nesinori dirbti visa menesi, bet pora savaiciu ar savaite i menesiuka padirbeti jai labai gerai. Ji pati pas mus atejo, labai maloni, su vaiku duksta labiau nei jauna musu anksciau samdyta auklyte. Ir myli maziuka ir rupinasi wub.gif
Tiesa, mokam siek tiek daugiau nei musu rajone auklytems mokama, bet ir daugiau moketi negaila, kai zinai, kad jei kas bus zmogus kuris ateis ir vaikucio neskriaus. Sunui ji labai patinka, laukia tetos, tuomet net nesigalvoja apie pinigus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 26 rugsėjo 2006 - 10:06
Pas mus lygiai tokia pat situacija. Reikia auklės ligos atvejais. Susiradus turiu "ant rezervo" tokią močiutę, kuri be galo myli vaikus. Susiradom per gimines, pusseserė vesdavo pas ją savo vaiką. Bet ieškau dar kažko, nes matau, kad dukrytei nelimpa ta močiutė, nors tu ką doh.gif Šiaip dedu skelbimus nuolat jau du mėnesiai į alioreklamą (buvo vos keli skambučiai), ir į netą vis kalu ir kalu skelbimus, kai netingiu. Va tada daugiau skambučių sulaukiu. Bet kadangi turiu tą moteriškę atsargai, tai galiu leisti sau pabūti išrankiai, užtai neskubu kviestis bet ko. Dar nebandžiau to gero varianto - iškabint skelbimus aplinkiniuose namuose. Mes patys gyvename naujos statybos name, tai vien jaunos šeimos doh.gif Dar turiu variantą - važiuosiu šiomis dienomis į kokį universitetą užkabinsiu ten skelbimą. Nes aš tikrai labiau už jauną auklę.
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2004 12 13, 14:24)
Mums irgi nesenai toks klausimas iskilo  g.gif Vaikas eina i darzeli, as pati dar kol kas nedirbu... Bet butu gerai tokia aukle turet extra atvejams. Ypac dabar, kai arteja sventes, visokie vakareliai... Aisku, yra tevai, kurie niekada neatsisakys paziuret anukelio, bet beda tame, kad jie gyvena kitam mieste  sad.gif Nors jei jau labai labai reiktu, tai galetume issikviest, nes gyvena uz 50km. Tai dar nors tiek gerai  smile.gif

Na, 50km tai nedaug. Mano teveliai gyvena uz 600km ir tai, kai man labai reikejo pagalbos, mama pasieme nemokamu atostogu ir pabuvo pas mus su anukeliu net 1,5men. Anyta irgi visada mielai padeda, pazaidzia, pabuna su vaikuciu, bet ne visada gali, o ir serga daznai. Net ir pati ne karta mane perspejo, kad nedeciau daug vilciu i jos pagalba bet kada, nes jinai pati negali buti tikra, kad tikrai gales ateiti vien del silpnos sveikatos. As jau imu pratintis prie minties, kad reikia rasti konkretu zmogu, kuris galetu ateiti extra atveju, nes siaip as pati dar namie su vaikuciu esu visada. Maciau skelbima, akd musu rajone yra naujai apmokytu aukliu, tereikia pasiskambinti ir tartis. Taciau kazkodel kazkoks stabdis manyje isijungia sia tema ir as taip ir lieku nepasiskambinus. Matyt, nepasitikiu zmonemis.
Kaip jus pasiryztate palikti savo brangiausia turta svetimam zmogui? Man tai turbut problema, kuria reikia tinkamai isspresti. g.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos. Vaiką auginau pati iki 2,5 metų. Pirmą savaitę vedam į darželį. Vis su vyru atodėliojom auklės klausimą. Manėm, reaguosim pagal situaciją. Ir ką. Stresas auga. Nosis jau varva. Aš pakeičiau pareigas ir dirbti reikia. Ar realu surasti auklę, kuri prižiūrėtų vaiką ligos atveju? Manau, kad kokias dvi kritines ligos dienas galėsiu ir pati būti namuose. Tuo pačiu suprantu, kad auklei irgi reikalingas aiškumas. Aiškus darbo laikas, o ne kada sirgs. Gal geriau ieškoti tokios, kuri kartais ar kasdien paimtų iš darželio, o ligos atveju globotų jį namuose. Patarkite, prašau. kaip sukatės? Neviltis jau mane apėmė.
Atsakyti
QUOTE(mamse @ 2007 09 13, 16:19)
Sveikos, mamos. Vaiką auginau pati iki 2,5 metų. Pirmą savaitę vedam į darželį. Vis su vyru atodėliojom auklės klausimą. Manėm, reaguosim pagal situaciją. Ir ką. Stresas auga. Nosis jau varva. Aš pakeičiau pareigas ir dirbti reikia. Ar realu surasti auklę, kuri prižiūrėtų vaiką ligos atveju? Manau, kad kokias dvi kritines ligos dienas galėsiu ir pati būti namuose. Tuo pačiu suprantu, kad auklei irgi reikalingas aiškumas. Aiškus darbo laikas, o ne kada sirgs. Gal geriau ieškoti tokios, kuri kartais ar kasdien paimtų iš darželio, o ligos atveju globotų jį namuose. Patarkite, prašau. kaip sukatės? Neviltis jau mane apėmė.

Gal paieskokite aplinkiniuose namuose,gal kokia pensininke ar studente yra,kuriai kaip tik butu naudinga tik kartais padirbeti 4u.gif
Atsakyti