Įkraunama...
Įkraunama...

N.Valaitytė-Wolmer

Gal kas esate bendravusios su N.V.Wolmer? prašyčiau pasidalinti įspūdžiais.

http://www.dharma.lt/
Atsakyti
QUOTE(cat @ 2007 03 23, 17:16)
Gal kas esate bendravusios su N.V.Wolmer? prašyčiau pasidalinti įspūdžiais.

Bendravau ne kartą, esu baigusi daugelį Jos vedamų seminarų. Labai išmintingas žmogus, labai Ją gerbiu.
Atsakyti

Iš pradžių buvau šiek tiek susidomėjusi jos idėjomis, bet kuo toliau tuo labiau man trūko išbaigtumo, pagrindinės minties jos pasaulėžiūroje.... kartais per daug kategoriškumo, kartais trūksta logikos arba platesnio paaiškinimo.

na gal čia tik aš kažko nesupratau... blush2.gif
Atsakyti

As tai klausausi sekmadieniais jos vedamos laidos per radija ,,Kaip danguje, taip ir ant zemes,,.Man tai patinka.Ji ir i klausimus tiesiogiai etery atsakineja, tai naudinga man.
O drauge lanke jos seminarus, tai sake, kad labai jai patiko, ir daug ko ismoko. smile.gif
Atsakyti
O ji buria kortomis? blush2.gif
Atsakyti
ne, tokiu sudu profesionalai neuzsiimineja, tik sarlatanai.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 03 28, 07:46)
ne, tokiu sudu profesionalai neuzsiimineja, tik sarlatanai.


Labai jau kategoriška nuomonė,sakyčiau. Na, kadangi aš esu šarlatanė, kortomis užsiiminėju lotuliukas.gif

Apie Wolmer esu geros nuomonės. Ačiū Dievui už tokius žmones.
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 28, 09:11)
O ji buria kortomis?  blush2.gif

Tikrai neburia. biggrin.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2007 03 28, 22:21)
Apie Wolmer esu geros nuomonės. Ačiū Dievui už tokius žmones.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 03 28, 20:21)
Labai jau kategoriška nuomonė,sakyčiau. Na, kadangi aš esu šarlatanė, kortomis užsiiminėju  lotuliukas.gif

Apie Wolmer esu geros nuomonės. Ačiū Dievui už tokius žmones.



sakyciau nepaprastai protinga pastaba savo atzvilgiu mirksiukas.gif bigsmile.gif gal net pradesiu apie tave geriau galvot, pradedi susivokt 4u.gif

Atsakyti
"Centre vyksta dvasinio ugdymo seminarai, kurių pagrindinis siekis – ne nukreipti žmogų kokios vienos religijos link, bet išmokyti jį savarankiai, sąmoningai formuoti bei išlaikyti ryšį su savo aukštesniuoju aš, Dvasios pasauliu, dvasiniais mokytojais, išmokti suvaldyti, kontroliuoti savo emocijas, mintis, nukreipti jas taikios, sėkmingos, pozityvios pasaulėžiūros, sveikos, doros gyvensenos formavimo link.

Savo praktikose naudojame budistines bei induistines mantras, krikščionišką maldą, sufijų zikrus, tobulėjame sąmoningo kvėpavimo, meditacijų, tai či bei jogos pratimų dėka."



ar mantros, maldos, kvėpavimas ir meditacijos, joga, tai či ir yra tie metodai, kuriais siekiama "išmokyti..." gal kuri galėtumėte smulkiau aprašyti, kaip vyksta seminarai, kokie žmonės renkasi juose. ar pavyko pasiekti deklaruojamų tikslų, papasakoti apie Wolmer vedamus dvasinio tobulėjimo seminarų pakopas.

nelabai įtikina tinklapyje spausdinami seminarų dalyvių atsiliepimai. parašyti viena stilistika, lyg pačios Wolmer.
http://www.dharma.lt...i/atsiliepimai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cat: 29 kovo 2007 - 10:51
QUOTE(cat @ 2007 03 29, 12:41)
nelabai įtikina tinklapyje spausdinami seminarų dalyvių atsiliepimai. parašyti viena stilistika, lyg pačios Wolmer.

Niekada nepatikėsiu, kad ji pati rašo. Ne tas lygis.
O norinčių dalyvauti seminaruose tikrai netrūksta. Ne visus priima.
Atsakyti
nu paskaiciau atsiliepimus ir supratau, kad nenoreciau ten lankytis....
Atsakyti