Įkraunama...
Įkraunama...

Pija

noreciau suzinoti mamyciu nuomone apie Varda Pija. Kam nors pasakome kad musu dukryte Pija, Tai daugumos atsivepia apatine lupa.. blink.gif Nesuprantu kodel.. g.gif Ar vardas toks negrazus ar......
Atsakyti
o is kur toki istrauket? ar patys susigalvojot?
siaip tai prie bet kokiu vardu priprantama smile.gif
Atsakyti
O ką reiškia šis vardas? Apskritai- ar tai vardas?
Atsakyti
Aš tai manau, kad nesukite sau galvos. Yra Pijus, vadinasi gali būti ir Pija. Trumpas, gražus. O lūpa greičiausiai atvėpsta dėl to, kad patys nesusiprotėjo tokio savo vaikui duoti ir dabar gailisi, kad pavadino Izaurom, Marijom Selestėm ar dar kuom ten. Mano vaikų vardai irgi nėra labai įprasti tūlo lietuvio ausiai, bet net nemanau dėl to išgyventi ar teisintis prieš kiekvieną, kuriam atvėpsta lūpa. tongue.gif Ir jums patariu elgtis lygiai taip pat. Jūsų vaikas, jūsų pasirinkimas. thumbup.gif
Atsakyti
Labai grazus vardas, ji esu girdejusi ir anksciau... apie ji galite paskaitytiva cia
Labai smagu, kad atsiranda teveliu, nepabugusiu duoti savo vaikams retesniu vardu! clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monie: 13 gruodžio 2004 - 14:00
L. gražus vardelis, mano bernelis Pijus. Draugės dukrytė irgi tokiu vardeliu, tik gyvena Vokietijoj, be to mano draugė ir SM lankosi smile.gif
Atsakyti
Na ir liuks- tai vardas, ir reikšmingas. Nesuk sau galvos dėl kitų nuomonių.
Atsakyti
Nesuprantu ko stebetis siuo vardu, taigi Pijus populiarus vardas dabar, o Pija sio vardo moteriska gimine.
Atsakyti
labai gražus vardas thumbup.gif
juk kiekvienam neįtiksi mad.gif
Atsakyti
Cia, Svedijoj tai labai populiarus vardas clap_1.gif Cia daug yra ir Mia, ir Pia ir Ena ir cia netrumpinti vardai, jie tiesiog tokie... thumbup.gif Man patinka ju trumpumas, tada jie niekaip nera iskraipomi thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif Labai visoms aciu. As ir taip galvoju, kad tai musu reikalas koki varda isrikom savo mazulei, bet vistiek idomu suzinoti ir kitu mamyciu nuomone.

Viena kart buvo juokingas ivykis nutikes. Isejau pasivaikscioti ir susitikau pazistama- tas ir klausia ka turim(paziurejas i vezimuka). Sakau Pija, o jis man- tai koks vardas? blink.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
maziau imk i galva ka zmones sako del vardo, o man jis visai grazus. tongue.gif
Atsakyti