Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

Sveikutės 4u.gif
nauja tema smile.gif
2 dalis čia: http://www.supermama...showtopic=97313
Atsakyti
Dėkoju, Mazule, kad suradot temą thumbup.gif - buvo labai smalsu paskaitinėti mirksiukas.gif . Nors ji gal jau ir labai apkalbėta ir išsisėmusi, bet maž ims ir atsiras dar žmogiukų, žinančių kokių negirdėtų ar girdėtų ir neapkalbėtų biggrin.gif planavimo būdų. Ypač, kaip mergaitę susiorganizuoti flirt.gif wub.gif .
Atsakyti
Labutis visoms
As tai jau turiu dukryte, dabar noreciau susiorganizuoti suneli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TITINA @ 2007 03 26, 16:55)
Labutis visoms
As tai jau turiu dukryte, dabar noreciau susiorganizuoti suneli  biggrin.gif


TITINA, mano planai panašūs ax.gif Nors dar beprotiškai traukia rožinė spalva, pradėjau pastebėti ir mėlyną bigsmile.gif
Bandžiau skaičiuoti pagal kraujo, kinų kalendorių ir pan., bet man netinka 4u.gif
Kaip planuoji susiorganizuoti žirnį? wub.gif
Atsakyti
As tai irgi barbine lelyte jau turiu... wub.gif o dabar noriu sūnelio....nuo geguzes pradesim planavima...Kazkaip as galvoju, kad realiausias tas budas del ovuliaciju....na, kad per O berniukas, o po O mergaite....parsisiunciau ARBORITA testa....bandysiu jau dabar kiekviena ryta ziuretis kaip kas vyksta...ir jau geguzes men. gaudysiu visus O.... wub.gif nors musu giminej netrealu butu berniuka turet, nes vienos mergos lotuliukas.gif o ir pagal krauja, kas be skaiciavo, tai vyro silpnesnis kraujas uz mano, tai irgi berniukas mums nenusimato...tai vat sakau, jei kartais per O pastociau ir berniukas butu, tai zinokit nereikia jokiu daugiau irodymu... doh.gif lotuliukas.gif vat kai pastosiu ir jau pagimdysiu, tada butinai pasidalinsiu teorijos tikslumu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 29 kovo 2007 - 08:02
kai planavau pirmąjį vaikelį kažkaip norėjom sūnaus.... nuėjus pas gydytoja pasitikrinti sužinojau, kad man tą deiną ovuliacija (preis mėnesi buvau nutraukusi KT) ir kibom su vyru į darbą... rezultate turim sūnų... tai man ta teorija, kad per ovuliacija pastojus gimsta berniukai kaip ir pasitvirtino.. dabar gal norėčiau ir mergaitės, nes su antru tokiu nenuorama tai gal ir is proto iseiciau.. biggrin.gif biggrin.gif nors siuo metu nenaudoju jokiu kontraceptiku ir noriu ir kazkaip bijau.. darbe truputi tokia nestabili padetis.. nezinau ar verta atideti vaikucio planavima del darbo ar ne.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2007 03 29, 08:01)
As tai irgi barbine lelyte jau turiu... wub.gif o dabar noriu sūnelio....nuo geguzes pradesim planavima...Kazkaip as galvoju, kad realiausias tas budas del ovuliaciju....na, kad per O berniukas, o po O mergaite....parsisiunciau ARBORITA testa....bandysiu jau dabar kiekviena ryta ziuretis kaip kas vyksta...ir jau geguzes men. gaudysiu visus O.... wub.gif nors musu giminej netrealu butu berniuka turet, nes vienos mergos  lotuliukas.gif o ir pagal krauja, kas be skaiciavo, tai vyro silpnesnis kraujas uz mano, tai irgi berniukas mums nenusimato...tai vat sakau, jei kartais per O pastociau ir berniukas butu, tai zinokit nereikia jokiu daugiau irodymu... doh.gif  lotuliukas.gif vat kai pastosiu ir jau pagimdysiu, tada butinai pasidalinsiu teorijos tikslumu... ax.gif


Stebėtina, kaip mūsų planai panašūs bigsmile.gif Mes ir planuojam gegužės mėnesį, ir įsigijau ARBOR bei sieksiu kuo tiksliau nustatyti O wub.gif žirniui pagauti 4u.gif

Smagu turėti bendražygių group.gif Pažiūrėsim, kaip seksis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2007 03 29, 14:31)
kai planavau pirmąjį vaikelį kažkaip norėjom sūnaus.... nuėjus pas gydytoja pasitikrinti sužinojau, kad man tą deiną ovuliacija (preis mėnesi buvau nutraukusi KT) ir kibom su vyru į darbą... rezultate  turim sūnų... tai man ta teorija, kad per ovuliacija pastojus gimsta berniukai kaip ir pasitvirtino.. dabar gal norėčiau ir mergaitės, nes su antru tokiu nenuorama tai gal ir is proto iseiciau.. biggrin.gif  biggrin.gif  nors  siuo metu nenaudoju jokiu kontraceptiku ir noriu ir kazkaip bijau.. darbe truputi tokia nestabili padetis.. nezinau ar verta atideti vaikucio planavima del darbo ar ne..  verysad.gif

Manau, neverta mirksiukas.gif . Jei tik noras yra - pirmyn thumbup.gif . Vat aš tik retkarčiais pamąstau apie mergaitę - visai nenorim su vyru daugiau vaikų ir tik iš tolo pagalvoju, kad gal gerai būtų kasytes turėti wub.gif . Jei tikrai norėtume, tai ir turėtumėm mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lioka @ 2007 03 29, 19:15)
Stebėtina, kaip mūsų planai panašūs  bigsmile.gif Mes ir planuojam gegužės mėnesį, ir įsigijau ARBOR bei sieksiu kuo tiksliau nustatyti O  wub.gif žirniui pagauti 4u.gif

Smagu turėti bendražygių  group.gif Pažiūrėsim, kaip seksis  drinks_cheers.gif



geras... bigsmile.gif ir man smagu.... 4u.gif tai planuosim kartu... mirksiukas.gif ir abi berniukus rolleyes.gif wub.gif man tai faktiskai nerealus issukis berniukas...matysim kaip seksis... ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos..
AS irgi susidomejau sita tema..
Pradesim planavima, tai labai idomu pasidare.

O kas tas ARBORITA testas? g.gif Negirdejau.
Atsakyti
ech,,gal as biski ir ne i tema, bet pasisakysiu ax.gif pati planavau planavau berniuka, galybe skaiciavimu ir t.t.t kaip cia pirmaji pagauti zirniuka. planuoti pradejau is anksto ir labai rimtai, bet labai greitai visi norai tureti berniuka ar mergaite tapo tokie paiki ir bereiksmiai unsure.gif turejome cikla pas genetikus, pati esu med studente, tai patikekite kai jaunos mamos ,normaliai atrodancios, ir t.t. atsinesa savo mazuciukus su visokiais kosmariskais apsigimimais, o tu ligu igimtu galybes doh.gif ir paprastai gimineje nieko nera buve, o tai traktuojama kaip spontanine mutacija, tai patikekit, tai sirdi suspaudzia doh.gif kazkaip dar buvo toks gal sutapimas g.gif kad neretai seimos turi pirma vaikuti sveika , o antras tai ir vargelis su ivairiosiomis bedomis verysad.gif nors jauni zmones, kuriem gyventi dziaugtis ir vargo nematyti, o cia se tau verysad.gif isklausineja ten visokiu dalyku, apie vaistus ligas nestumo metu, ir papratsai buna nieko nevartoje ,nesirge, lyg ir sklandu viskas, o cia va kokia nelaime. pasiziurime i tas mamytes...ir pagalvoju kokia ji stipri, kaip myli savo vaikuti, as galbut to nesugebeciau, nuciuoztu stogas jei taip nutiktu doh.gif taiva,dabar vienintele mano svajone sveikas ir laimingas zuikutis 4u.gif
nors noreti berniuko ar mergaites juk niekas nedraudzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samaria @ 2007 03 30, 08:04)
ech,,gal as biski ir ne i tema, bet pasisakysiu ax.gif  pati planavau planavau berniuka, galybe skaiciavimu ir t.t.t  kaip cia pirmaji pagauti zirniuka. planuoti pradejau is anksto ir labai rimtai, bet labai greitai visi norai tureti berniuka ar mergaite tapo tokie paiki ir bereiksmiai unsure.gif  turejome cikla pas genetikus, pati esu med studente, tai patikekite kai jaunos mamos ,normaliai atrodancios, ir t.t. atsinesa savo mazuciukus su visokiais kosmariskais apsigimimais, o tu ligu igimtu galybes doh.gif  ir paprastai gimineje nieko nera buve, o tai traktuojama kaip spontanine mutacija, tai patikekit, tai sirdi suspaudzia doh.gif kazkaip dar buvo toks gal sutapimas g.gif  kad neretai seimos turi pirma vaikuti sveika , o antras tai ir vargelis su ivairiosiomis bedomis verysad.gif  nors jauni zmones, kuriem gyventi dziaugtis ir vargo nematyti, o cia se tau verysad.gif isklausineja ten visokiu dalyku, apie vaistus ligas nestumo metu, ir papratsai buna nieko nevartoje ,nesirge, lyg ir sklandu viskas, o cia va kokia nelaime. pasiziurime i tas mamytes...ir pagalvoju kokia ji stipri, kaip myli savo vaikuti, as galbut to nesugebeciau, nuciuoztu stogas jei taip nutiktu doh.gif taiva,dabar vienintele mano svajone sveikas ir laimingas zuikutis 4u.gif
nors noreti berniuko ar mergaites juk niekas nedraudzia smile.gif


as sutinku su tavimi 100 % drinks_cheers.gif nes savo seimoje turiu tokia zmogu, kuriam dabar 28 metai. Tai mano pussere. Ji invalide, tiek psichologiniu, teik fiziniu aspektu ir nrea nieko skaudziai uz jos kancias, seimos varga, seneliu, musu visu rupesti, ens tai rtimas zmogus, kuri labai myliu, bet kai matau, kad tuos 28 metus teko is savo gyvenimo isbraukti ir mano dedei su teta, ir seneliams ir paciai pusseserei, tai susimastai apie vaikeli ir jo sveikata. Tai svarbiausia.

Jokio skirtumo is tikro, tik del sportinio intereso pasidomesiu.. mirksiukas.gif Sudomino kas cia per testas g.gif
Atsakyti