Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis Lentvaryje

Būčiau dėkinga, jei kas pasidalintų įspūdžiais apie Lentvaryje esančią arba esančias ikimokyklinio ugdymo įstaigas. Kiek jų ten yra, kokios ir kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Taip yra vienas darzelis - lopselis
As ir ieskojau panasios informacijos, tik deje neradau lotuliukas.gif kazkada vedziau sunu tai man nelabai patiko. o dabar noreciau pabandyti vesti dukryte, bet nezinau nuo keliu metuku ten priima. Gal atsiras tokiu mamu kurios vedate pasidalinkite savo patirtimi.
Atsakyti
Jei neklystu-nuo 2 metuku priima. Ziauriai dideles eiles, vietu nera.

Pati i si darzeli nevedziau, bet girdejau tik neigiamus atsiliepimus apie ji...

Visai nesenai is sio darzelio isejo vaikai, tai kokia tada prieziura? Mergaite ar berniuka , 3 metuku, rado prie pervazos su policija. Kita mergaite isejo i svecius pas savo teta...

Nu as tai pakraupau tiesa pasakius. Nezinau kiek tame teisybes, bet...
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2007 09 01, 15:27)
Visai nesenai is sio darzelio isejo vaikai, tai kokia tada prieziura? Mergaite ar berniuka , 3 metuku, rado prie pervazos su policija. Kita mergaite isejo i svecius pas savo teta...

blink.gif blink.gif blink.gif o kada tai buvo? Gal zinai, kokia tu vaikučių auklėtojos pavardė ar iš kokios grupės?
Atsakyti
Nu geras SB - čia naujieną pasakei doh.gif
Mūsiškis lanko - kol kas nusiskundimų neturiu - tik tai kad dažniau sirgti pardėjo - bet tai turbūt neišvengiama g.gif
Atsakyti
Jo, priima nuo 2m., eiles kilometrines doh.gif 2005m gimusiu vaikuciu uzrasyta 66...Mes bandysim pradet lankyt sia savaite...Kitur eiti irgi be sansu, grigiskese niekur nepriima jau lentvarieciu, nebent gal tik Vilniuj, bet mums i Vilniu nepakeliui...Tai ziuresim kaip cia bus...Nors atsiliepimu irgi nekokiu girdejau...
Atsakyti
QUOTE(Tooraa @ 2007 09 18, 09:49)
blink.gif  blink.gif  blink.gif o kada tai buvo? Gal zinai, kokia tu vaikučių auklėtojos pavardė ar iš kokios grupės?


Lyg tai nesenai cia buvo, tiksliai nepasakysiu. Man pazistama pasakojo, jos dukryte lanke si darzeli (dabar jau i mokykla nuejo). Nei aukletoju nei grupes nezinau...
QUOTE(ADA @ 2007 09 28, 11:40)
Nu geras SB - čia naujieną pasakei  doh.gif
Mūsiškis lanko - kol kas nusiskundimų neturiu - tik tai kad dažniau sirgti pardėjo - bet tai turbūt neišvengiama  g.gif


Man ir paciai buvo kai isgirdau blink.gif Kazkada domke norejau ten vesti...
Atsakyti
Na va, mes šiandien buvom pirmąsias 2 val darželyje šitam, eisim į "Pelėdžiukų" grupę.. smile.gif Kol kas kaip ir viskas neblogai, mačiau tik vieną auklėtoją (rytinę), ir šeimininkėlė, kuri man baisiai nepatiko...Buvau koridoriuje, ir girdėjau kaip ji skaitė vaikams pasakas...Na kol kas daugiau nieko nesakysiu, žiūrėsiu kaip ten bus toliau, tada parašysiu savo pastebėjimus... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 10 03, 18:52)
Na va, mes šiandien buvom pirmąsias 2 val darželyje šitam, eisim į "Pelėdžiukų" grupę.. smile.gif Kol kas kaip ir viskas neblogai, mačiau tik vieną auklėtoją (rytinę), ir šeimininkėlė, kuri man baisiai nepatiko...Buvau koridoriuje, ir girdėjau kaip ji skaitė vaikams pasakas...Na kol kas daugiau nieko nesakysiu, žiūrėsiu kaip ten bus toliau, tada parašysiu savo pastebėjimus... cool.gif

Liepute, o kuom ji tau nepatiko? Ar kaip negerai elgėsi ar intuityviai nepatiko ar dar kas??? Parašyk būtinai, nes po metų, dviejų planuojam ir mes apsispręst kur vest mažąją, tai bet kokia info idomi yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tooraa @ 2007 10 03, 19:41)
Liepute, o kuom ji tau nepatiko? Ar kaip negerai elgėsi ar intuityviai nepatiko ar dar kas??? Parašyk būtinai, nes po metų, dviejų planuojam ir mes apsispręst kur vest mažąją, tai bet kokia info idomi yra blush2.gif

Ir mes labai laukiam kažkokiu tai komentarų apie ši daržęlį.. smile.gif
Atsakyti
Na dabar galiu pasakyti labai gerus atsiliepimus apie mūsų grupę...Vis dėl to pirmas įspūdis visada būna klaidingas...Tuom jau įsitikinau eilinį kartą...Labai fainos mūsų auklėtojos ir ta pati šeimininkėlė faina moteris... wub.gif Pas visus visko būna...Tsakant mes irgi ne šventi... rolleyes.gif Todėl atšaukiu savo postą prieš tai rašytą ir atsiprašau nors ne tiesiogiai... 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 11 19, 19:21)
Na dabar galiu pasakyti labai gerus atsiliepimus apie mūsų grupę...Vis dėl to pirmas įspūdis visada būna klaidingas...Tuom jau įsitikinau eilinį kartą...Labai fainos mūsų auklėtojos ir ta pati šeimininkėlė faina moteris... wub.gif Pas visus visko būna...Tsakant mes irgi ne šventi... rolleyes.gif Todėl atšaukiu savo postą prieš tai rašytą ir atsiprašau nors ne tiesiogiai... 4u.gif  blush2.gif


Liepute, ar yra priešmokyklinė parengiamoji grupė daržely?
Atsakyti