Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl manęs neįleidžia į pokalbių skyrelį?

Sveiki. Nenoriu pasirodyti kvaila, bet niekaip nesuprantu ką ne taip darau. Į kiekvieną forumo skyrelį galiu rašyti atsakymus, skelbti temas išskyrus vieną - „Gyvenu su negalia“. Gal priėjimas prie šio skyrelio yra ne visiems?
O gal as ką ne taip darau? Bet tada kodėl į kitus įleidžia? schmoll.gif
Atsakyti
tikriausiai į tą temą įleidžia tik parašius tam tikrą žinučių skaičių. mane ten įleidžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2006 11 13, 09:18)
Sveiki. Nenoriu pasirodyti kvaila, bet niekaip nesuprantu ką ne taip darau. Į kiekvieną forumo skyrelį galiu rašyti atsakymus, skelbti temas išskyrus vieną - „Gyvenu su negalia“. Gal priėjimas prie šio skyrelio yra ne visiems?
O gal as ką ne taip darau? Bet tada kodėl į kitus įleidžia?  schmoll.gif

pasiskaityk pagalba turetu rashyti.
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2006 11 14, 00:58)
pasiskaityk pagalba turetu rashyti.


Pagalba skaiciau pora kartu, nieko ten nerandu. Jei ten neileidzia nauju nariu, tai labai keista. kai sunku be galo ir nori pasidalinti su kuo nors, turi surinkti tam tikra kieki zinuciu? butu labai keista. schmoll.gif
Atsakyti
Manes irgi neileidzia verysad.gif , kai noriu ka nors atidaryti , tai ismeta lentele>>>>¬


Forumų pranešimas
Atsiprašome, įvyko klaida. Jei nesate tikras, kaip naudotis šia galimybe, arba nežinote, kodėl gavote šį klaidos pranešimą, informacijosa ieškokite pagalbos failuose.

Įvyko klaida:
Atsiprašome, tačiau nuoroda, kuria pasinaudojote bandydami patekti į šį puslapį, jau neveikia.


help.gif Prasau padekite ir parasykite, ka as darau ne taip... g.gif
help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella2003 @ 2007 03 04, 00:53)
Manes irgi neileidzia  verysad.gif , kai noriu
Įvyko klaida:
Atsiprašome, tačiau nuoroda, kuria pasinaudojote bandydami patekti į šį puslapį, jau neveikia.
  help.gif   Prasau padekite ir parasykite, ka as darau ne taip...  g.gif
help.gif  help.gif

panašu, kad temą buvo uždaryta..todėl neleidžia pasisakyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalita: 04 kovo 2007 - 18:49
Kodel man tajp rodo?Kadangi esu naujoke,o man tajp norisi paplepet,susipazinti su kitom mamytem. unsure.gif smile.gif Dar daznaj tajp buna verysad.gif
Atsakyti
Apie kokį skyrelį čia kalbama? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki.As irgi nieko nesuprantu,kodel man neleidzia bendrauti pasnekesiuose.Esu naujoke,gal del to?
Atsakyti
vakar kažkas darėsi su internetu, tad taip ir rodė. mane labai dažnai atjunginėjo ir rodė kaip svečią, negalėjau į savo favoritus įeiti.
čia tikrai ne dėl to kad esat naujokės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 27 kovo 2007 - 15:45
Svejkos 4u.gif Nejaugi tajp gali pastoviaibuti? g.gif Nu kajp pvz <Po gimdymo>nebeatsimenu tiksliai pavad kazkas AR AS FREZOMANE,KAD NENORIU MYLETIS ejau,nes man idomu,nors pati problemu neturiu.Parasyt lejdzia komentara,o skaityti jau ne!!!!!! Ir man tajp daznaj.O tajp norys pabendraut su jaunom ir nebutinaj mamytem. schmoll.gif
Atsakyti
Nugi pasinaudokit forumo paieška.
Taip reikėjo visiems, tiek skandalų buvo, kai atjungėm, o dabar niekam nebereikia, niekas nebemoka.
Į tokius klausimus jau buvo atsakyta begalę kartų.
http://www.supermama...howtopic=132669

O jeigu klaida ne tame, tai parašykite konkrečiai kame reikalas. Kokią klaidą meta?
Mes negalim atsakyti į klausimą nežinodami klausimo.

Ką reiškia: neleidžia atsakyti? Neįleidžia ar pan.?

Jeigu neleidžia rašyti galimi atsakymų variantai:
-išjungtas kompiuteris
-sugedo klaviatūra
-neleidžia vyras
-rankos užimtos
-t.t. ir pan. biggrin.gif

tas pats ir su problema: neleidžia skaityti


Arba, jeigu, meta klaida: neįmanoma rasti reikiamų failų - tada atsakymas nuorodoje, kurią pateikiau aukščiau.

Atsakyti