Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Didžiulienė

Kokie jūsų atsiliepimai apie šią gydytoją? teigiama bei neigiama nuomonė 4u.gif
aš laukiuosi ir bandau išsirinkti tinkamą gydytoją 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguoler: 26 kovo 2007 - 10:11
QUOTE(aguoler @ 2007 03 26, 11:11)
Kokie jūsų atsiliepimai apie šią gydytoją? teigiama bei neigiama nuomonė  4u.gif
aš laukiuosi ir bandau išsirinkti tinkamą gydytoją  4u.gif



sveika, aš pas ją lankiausi seniau, tai man ji nepatiko, nors ir vedėja. dabar aš laukiuosi ir lankausi pas Ragauskiene irgi iš šilainiu polk, nieko blogo pasakyti negaliu, bet užtat jos sesutė yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 03 26, 20:18)
sveika, aš pas ją lankiausi seniau, tai man ji nepatiko, nors ir vedėja. dabar aš laukiuosi ir lankausi pas Ragauskiene irgi iš šilainiu polk, nieko blogo pasakyti negaliu, bet užtat jos sesutė yra  thumbup.gif


o gal gali pasakyti kuom nepatiko? net nezinau ka daryti.. niekaip neissirenku gydytojo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aguoler @ 2007 03 27, 09:18)
o gal gali pasakyti kuom nepatiko? net nezinau ka daryti.. niekaip neissirenku gydytojo  doh.gif



aš pas ją lankiausi, kai buvau paauglė ir man nepatiko, nes ji nuolat man kišdavo visokius kontraceptikus, poto turėjau cistų, tai jos diagnozė buvo, kad galiu neturėti vaikų ir pan. mano draugė pas ją lankėsi, jai buvo kažkoks mažas uždegimas, o ta daktarė nustatė net nedarius echo kad jei nevietinis nėštumas ir išsiuntė išvalymui i 2 ligonine. nuo to laiko pas ją neinu schmoll.gif
Atsakyti
Lankausi pas šią gydytoja. Ji prižiūrėjo mano pirmajį nėštumą, taip pat ir gimdymą priėmė, prižiūrėjo ir antrą nėštumą, bet gimdymų ji nebepriiminėja pati. Blogo apie ją negaliu ko pasakyt, bet kad būtų super irgi nėra, nors gal neverta ieškot bėdų ten kur jų nėra, tiesiog paskutiniu metu man trūksta jos dėmesingumo ir įsiklausymo į pacientą.
Atsakyti
As pas Gyd.Didziuliene lankiausi budama nescia, tik gimdymu ji jau nebepriimineja. Nieko blogo apie ja pasakyti negaliu. Niu svelnumu ji nepasizymi apziurint, bet juk sunku rasti gyd., kuris visapusiskai butu geras mirksiukas.gif .
Atsakyti
pas Didziuliene, lankiausi visa nestuma, beja pagimdziau pries tris menesiu, man patiko, konkretus zmogus,nelelekina be reikalo, tyrimus padare visus kurie buvo reikalingi,as labai patenkinta. man nerei pas gydytoja nuejus,kaip pas kirpeja bendrauti, cia aktuolu kiti dalykai, o priziurejo mane tikrai gerai thumbup.gif
Atsakyti
o man ji labai nepatiko schmoll.gif .nuejau dar budama jauna,tik pradejus lytini gyvenima...tai ji taip is manes issityciojo,kad pasiutus isbegau is kabineto schmoll.gif .po siai dienai negaliu i ja ziuret.ir jos vyras labai nepatinka schmoll.gif -chirurgu dirba toj pacioj poliklinikoj. reikejo karpa salint nuo kruties tai ne apie karpa daugiau kalbejo,o kokios mano krutys grazios bash.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 06 spalio 2007 - 17:35
O man tai Didžiulienė super gydytoja. Pas ją lankaus jau septynis metus ir jokių priekaištų netriu. Apžiūrų metu ji visada švelni ir atsargi, ir klauso ką jai sakai ir pataria ko aš klausiu. Nėštumo metu irgi lankiaus pas ją. Nesuprantu kodėl kai kurioms iš čia esančių ji nepatinka g.gif
Atsakyti
Pas Didziuliene buvau gal du, tris kartus nestumo viduryje ir man labai nepatiko verysad.gif
net labai pasigailejau pas ja nuejus jau po pirmo karto, bet buvo nepatogu atsisakyti jos paslaugu, kadangi uosve mane pas ja uzrase ir nuvede- jos senos geros pazistamos doh.gif doh.gif doh.gif
tai si gydytoja per pora menesiu sugebejo man ismatuoti pilva, liepe pasisvert pries kiekviena apsilankyma, israse begale mokamu slapimo tyrimu ir pasiule mokamu skiepu blink.gif pasisaipe is to, kad vartoju nesciuju vitaminus blink.gif ir dar pareikalavo, kad pristatyciau echo aprasymo is privacios klinikos kur anksciau lankiausi doh.gif doh.gif doh.gif
zodziu, truksta zodziu man pasakyti ka as apie ja galvoju blink.gif blink.gif blink.gif
tik nesinorejo jos izeisti, nes visgi mano uosves drauge drinks_cheers.gif blush2.gif
bet visdelto pabegau- isvaziavau i kita miesta nestumo metu lotuliukas.gif taip atsifutbolinau lotuliukas.gif dabar vel grizau i ta pacia poliklinika, taciau daugiau pas ja nei per klaida neuzsirasyciau schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
O man Didziuliene labai gera gydytoja ir savo darba ismano tikrai gerai. Neveltui ji yra vedeja nors dabar jau nebe atrodo. Bet Laukiuosi dabr ir tikrai nuodugniai apziuri kiekviena karta kai ateini pas ja ir kas svarbiausiai as jai nieko nemoku. smile.gif
Atsakyti
o man ji nepatiko ir nuo jos teko pereiti pas kita ir labai gailiuosi kad taip ilgai delsiau, ji visas ligas gydo kontraceptinemis tabletemis, ir ligas nustato be jokiu tyrimu, tik isklauso nusiskundimus ir pripaiso liga, kuria gydo kontraceptikais tai ir viskas, o kaip pastojau ir pradejau kraujuoti, jos saltumas ir nenoras ka nors daryti, padejo kuo greiciau apsispresti ir begti nuo jos
Atsakyti