Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba prisijungiant pirmą kartą šiame forume

1. Forumas tikrai prieinamas visiems ir sveciams ir dalyviams.

Kai ieinote kaip svecias virsuje matote:"Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )"


2. Reikia spausti "Prisijungti"


3. Toliau randate eilute "Aš pamiršau savo slaptažodį! Spauskite čia!". Spaudziate.

4. "Įveskite savo vartotojo vardą ". Ivedate ta, kurio prisijungdavote sename forume.

5. Toliau ivedate saugu patvirtinimo koda - skaiciau rinkinys. Spaudziate "Pradeti".

6. Atsiranda uzrasas: "Elektroninis laiškas su aktyvacijos instrukcijomis buvo išsiųstas. Jį turėtumėte gauti per ateinančias 10 minučių.".

7. Einate i savo pasto dezute ir laukiate kol ateis laiskas.

8. Ateina tokio turinio laiskas. Man ateina normalus be hieroglifu, vadinasi tai priklauso tik nuo jusu pasto dezutes nustatymu.

QUOTE
"SuperMama,
Ši žinutė jums atsiųsta iš http://supermama.com...Board/index.php.

Jūs gavote šį laišką, kadangi pageidavote atkurti savo vartotojo sąskaitos slaptažodį Supermamos forumas.

------------------------------------------------
SVARBU!
------------------------------------------------

Jeigu jūs neprašėte šio slaptažodžio pakeitimo, ignoruokite ir tuoj pat ištrinkite šį laišką. Tęskite tik tuo atveju, jeigu tikrai norite
pakeisti slaptažodį!

------------------------------------------------
Aktyvacijos instrukcijos
------------------------------------------------

Mes reikalaujame, kad jūs patvirtintumėte slaptažodžio pakeitimo operaciją, siekdami įsitikinti, kad jūs iš tikrųjų norite atlikti šį
veiksmą.

Norėdami pakeisti slaptažodį, paprasčiausiai paspauskite ant pateiktos nuorodos:

http://supermama.com...DE=lostpassform

------------------------------------------------
Neveikia?
------------------------------------------------

Jei negalite patvirtinti savo registracijos, paspaudę ant pateiktos nuorodos,
apsilankykite šiame puslapyje:

http://supermama.com...DE=lostpassform

Jūs būsite paprašytas įvesti vartotojo identifikacijos numerį ir patvirtinimo raktą. Jie parodyti žemiau:

Vartotojo identifikacijos numeris: 589

Patvirtinimo raktas: faasdasdl;asdl;asdjasld38954546454464

------------------------------------------------
Vistiek neveikia?
------------------------------------------------

Jei vistiek negalite aktyvuoti savo vartotojo sąskaitos, gali būti, kad ji buvo pašalinta.
Jeigu tai yra tikroji priežastis, susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią problemą..

Siuntėjo IP adresas: 200.200.200.200
Linkėjimai,

Supermamos forumas komanda.
http://supermama.com...oard/index.php".


9. Spaudziate ant pirmos nuorodos.

10. Atsiranda:
"Pamesto slaptažodžio pakeitimas"
Ivedate du kartus nauja arba sena slaptazodi ir patvirtinate.

Viskas.
Atsakyti
sveika, supermama,
sename forume buvau ICE-T. na, niekaip nepavyksta prisijungti is naujo, sako blogas slaptazodis.. o ,atkurti savo vartotojo sąskaitos slaptažodzio irgi neiseina, sako. kad nera duomenu bazej... sad.gif
padek!
Atsakyti
gaudyk asmeninę žinutę wink.gif
Atsakyti
Sveika Supermama,
niekaip nepavyksta atkurti vartotojo saskaitos slaptazodzio unsure.gif
Gal gali padeti. Ir prie charto prisijungti pavyksta tik pakeitus savo varda huh.gif
Atsakyti
Aciu Super!!!
Mane ileido!!!
P.S. i pasto deze ne vieno laisko su slaptazodziais negavau g.gif
Atsakyti
Norejau prasyti pagalbos, kazkur pries metus dalyvavau forume kaip vakare, dabar nebegaliu prisiregistruoti siuo vardu, be to negaliu prisiregistruoti ir kitu vardu, nurodydama savo elektroninio pasto adresa, nes raso, kad jis jau yra priregistruotas. Noredama registruotis, turejau nurodyti kita el. pasto adresa.
Atsakyti
Buvau INDRĖalex , bet man parašė "labas , svety" ... nieko geriau nesugalvojau , kaip registruotis iš naujo ... norėčiau , kad galiotų ankstesnė registracija. sad.gif unsure.gif
Atsakyti
Pas mane kitokia problema,anksciau mane kiekviena karta prijungdavo automatiskai,o dabar kiekviena karta turiu prisijungti is naujo,noreciau,kad viskas vyktu kaip ir anksciau (prisijungiant visada zymiu,kad noriu kita karta buti prijungta automatiskai)
Atsakyti
aš irgi nebesuprantu... atsinaujino niekieno neprašyta mano mozilla ir dabar supermama nebeužfiksuoja manęs senuoju vardu. buvau prisijungusi kaip Jenifer, norėčiau vėl atgauti senąjį vardą...please
teko užsiregistruoti iš naujo mad.gif
Atsakyti
sveikos,
gal zinot kas kaip reikia tema uzdaryti?
Atsakyti
SVEIKI, heart.gif
ANKSČIAU BUVAU PRISIREGISTRAVUS KAIP ALMUKAS, BET DABAR TAI PADARYTI NEBEPAVYKSTA. AIŠKINA mad.gif ,JOG TOKS VARTOTOJAS JAU YRA. LAIŠKŲ Į PAŠTO DĖŽĘ NEGAVAU NĖ VIENO. LABAI NORIU IR TOLIAU BŪTI TUO KUO BUVAU. JEI ĮMANOMA g.gif ,GRĄŽINKITE MANE Į "SENĄJĄ TROBĄ".
Atsakyti
QUOTE(rudaake @ 2004 11 28, 22:27)
sveikos,
gal zinot kas kaip reikia tema uzdaryti?

Parasyk to skyrelio moderatoriui ir uzdarys wink.gif
Atsakyti