Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrui

jau mane pradeda erzinti visu artimuju klausimai, ko reikia tavo vyrui, buk gerute padek, nezhinom ka jam nupirkt ir pan. nebeishnesha makaule mad.gif

gal galetumet kasdien naudojamu, praktishku dovanu sarasheli sudaryt. gal kas ir kitoms tiktu smile.gif

help!!!
Atsakyti
Automobilistui: Visokios smulkmenos į automobilį - nuo kvepalų automobiliui iki automobilio "tiuningo", t.y. pavarų dėžės rankenos antgaliai ir t.t., ką dar eina suprasti moteriškam protui... biggrin.gif
Namų židinio žmogui: daiktai, sukuriantys jaukumo ir šilumos jausmą - nuo šlepečių iki šilto chalato. tongue.gif
Stileivai: stilingi daiktai - nuo kojiniu iki prabangaus laikrodžio. tongue.gif
Verslo žmogui: praktiški daiktai - nuo darbo kalendoriaus iki gero rašiklio. tongue.gif
Gurmanui: skanūs ir apetitą keliantys daiktai - nuo bokalo ar kamščiatraukio iki brangaus vyno butelio. tongue.gif
Kas dar? g.gif
Sodininkui: daiktai, padedantys darbe - nuo kastuvėlio iki žoliapjovės. tongue.gif

Na, gal papuolė tavo vyras į kurį nors tipą?
rolleyes.gif wink.gif wink.gif wink.gif
Atsakyti
Eina svilpt kaip nemegstu praktisku dovanu, bet siemet ir mano galvele kolkas tuscia dar.... mad.gif
eilines pypkes tikrai nedovanosiu mad.gif
Atsakyti
Aš šiemet irgi sukau sukau galvą, ką čia tokio nupirkus, ir susisukau clap_1.gif
Karts nuo karto mėgstame surengti kokteilių vakarėlius, tai nupirkau knygą "Pats sau barmenas" su visais gėrimų, taurių aprašymais ir krūva receptų. Ir dar galvoju supirkti visus reikiamus įrankius (ledo smulkintuvą, ilgą šaukštelį,etc. ir svarbiausia - matuoklį, o tai dabar "į trasą eina" nenaudojamas mažojo buteliukas laugh.gif laugh.gif Manau, kad turėtų apsidžiaugti clap_1.gif Nes pernai, gavęs fondiu rinkinį tai kaip kūdikus klapsėjo rankomis laugh.gif Ot ir žinok tuos vyrus laugh.gif wub.gif
Atsakyti
Fainas sumany
mas, bet mano vyrui netiks, jis pripazysta tik viski.... sad.gif Reiks toliau sukti galva doh.gif
Atsakyti
ish to sarashelio i kai kurias vietas manishkis tikrai patenka... plius dar yra pamishes del medzhiokles mad.gif atrodytu lengva, nueini i spec. parde ir ishrenki, ale ten tokie spec. dalykai. o paskui ir metosi po kelis komplektus irankiu ginklams valyt.

man labiausiai patinka tokios dovanos, kurios tikrai zhinau patiks adresatui. o manishki labiausiai nudzhiuginsi praktishku daiktu. o ne skrydzhiais nuo bokshtu. prisishokinejes jis jau ish lektuvo... blink.gif
Atsakyti
ditux, aciu tu man viena minti pakisai thumbup.gif
Atsakyti
kokia, gal pati pasinaudosiu... zhinai kaip su tom mintim priesh kaledas... pati saves negirdi smile.gif
Atsakyti
Summer, paskaiciau tavo posta ir prisiminiau, kad Sveicarijoje ragavau surio fondiu ir man labai patiko, tad norejau padovanoti sesei, net is katalogo parsisiusti, bet paskui persigalvojau. O siaip kur pirkai, kiek mazdaug Lietuvoje kainuoja , ar daznai naudoji ir gal zinai receptu? smile.gif
Atsakyti
Na, su medžiotoju truputėlį sunkiau čia man gautųsi... g.gif
Atsakyti
Na, dar gi visokių kitokių įrankių yra (raktai, grąžtai ir pan.) Čia vyrams-meistreliams.
Vyrams-kompiuterastams galima atrasti įvairių kompiuterinių niekučių, pvz., pagražinimų kompams kur naktį šviečia ar pan., ar šiap rimtų papildomų kompiuterio "elementų".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 14 gruodžio 2004 - 14:59
QUOTE(nerile @ 2004 12 14, 14:03)
Summer, paskaiciau tavo posta ir prisiminiau, kad Sveicarijoje ragavau surio fondiu ir man labai patiko, tad norejau padovanoti sesei, net is katalogo parsisiusti, bet paskui persigalvojau. O siaip kur pirkai, kiek mazdaug Lietuvoje kainuoja , ar daznai naudoji ir gal zinai receptu? smile.gif


Mokėjau apie 90 litų, pirkau Akropoly, Maximoj. Bet šiaip tam pačiam Akropoly (Maximoj ir Contactus indų parduotuvėj) galima rasti nuo 50lt iki 300 ir daugiau. Receptų tai atmintinai nežinau. Prie fondiu komplekto pirkau knygą "Fondiu.Ugnies puodas. Ir ? (neatsimenu kas g.gif )". Ten nemažai receptų. Kitus traukiu iš interneto. Šiaip pasakysiu - žiauriai geras daiktas. Jau metus pas mus yra, bet mažiausiai kartą per mėnesį prie jo pasėdim ir dviese, ir su draugais thumbup.gif
Atsakyti