Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas, antras, trečias gimdymas -

sveikos nutaraiu sukurti tokia tema, nes mane labai neramina mintis apie antra gimdyma, pirmas gimdymas lyg ir vykes buvo be siuvimu ir plysimu o kaip su antru?
Pasidalinkite mamytestos kurios gimde antra ir daugiau kartu, kokia tikimybe kad siuti teks kitus kartus, nors pirmas kartas praejo puikiai, ir jei butu dvynukai ar bus cezaris 100% ar tuomet 100 jog sius tave?
Atsakyti

sveikos nutaraiu sukurti tokia tema, nes mane labai neramina mintis apie antra gimdyma, pirmas gimdymas lyg ir vykes buvo be siuvimu ir plysimu o kaip su antru?
Pasidalinkite mamytestos kurios gimde antra ir daugiau kartu, kokia tikimybe kad siuti teks kitus kartus, nors pirmas kartas praejo puikiai


Nesijaudink, visi kirpimai/siuvimai yra susija su gimgymo veikla, jei viskas gerai, tai ir apsieinama be pagalbiniu priemoniu, pvz. kirpimo, bet jei kudikis pradeda dusti, motina praradus daug jegu, tai tada ir imasi tokiu budu. As manau jei pirmas gimdymas buvo labai sklandus, tai ir antrasis toks bus bigsmile.gif sekmes 4u.gif
nenoriu gasdinti, bet pasakysiu is savo patirties: antras gimdymas nera lengvesnis, gal lengvesnis tuo, kad zinai ko laikti g.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti
Aš žiaaaauriai plyšau po pirmo gimdymo ir labai ilgai mane siuvo. Tai antro ne tiek gimdymo bijojau, o tų plyšimų ir siuvimų. Bet praėjo viskas normaliai - man šiek tiek įkirpo ir padarė tik kelis susiuvimus, be to siuvimo metu nieko nejaučiau, ne taip kaip buvo po pirmo gimdymo.
Atsakyti
Mano drauge gimde antra vaika,kuris svere 4500g ir jokiu plysimu,cia manyciau nuo kiekvieno organizmo priklauso. o mano mama,kai gimde mus (dvynukes) nedare jokio Cezario pjuvio,sake islindom labai greitai,o as dar pirmoji ir prieki kojom,bet matai viskas gerai bigsmile.gif
Atsakyti
aš skaičiau,kad jei pirmą kartą buvo plyšimai,tai taip pat sėkmingai jie gali būti ir antrą...
o jei nebuvo,tai matyt labai priklausys nuo tarpvietės raumenų būklės...
šiaip yra pratimų jiems stiprinti ir aš pati labai galiuosi,kad jų nedariau,nes per gimdymą turėjau ir plyšimų ir kirpimų verysad.gif
po to beveik mėnesį lovoj pragulėjau kiek tai buvo įmanoma(gerai kad dukrytė buvo ramuolė),nes kikevienas judesys kėlė nežmonišką skausmą unsure.gif
Atsakyti
Va del tu plysimu ir praeina noras gimdyti g.gif
To Doviljana>>> jau tavo dukryte tokia grazute bigsmile.gif Vot kartais buna graziu vaiku. Gal ir man kadu pasiseks 4u.gif
Atsakyti
Per antrąjį gimdymą plyšau mažiau, kaip akušerė išsireiškė "įdrėskimai tik". O va gimdyt sunkiau buvo verysad.gif
Atsakyti
Pirmo gimdymo metu laaaabai daug plysau verysad.gif ,galvojau daugiau vaiku neturesiu,nes privargau as su tom siulem,o dar ir negerai susiuvo,bet antrasis gimdymas buvo daug lengvesnis,nes truputi greiciau viskas vyksta, neplysau ir nekirpo rolleyes.gif nors ir lelius didesnis buvo,manau,kad gimdymas gimdymui nelygus.
Atsakyti
Gimdziau du kart ir kirpo dukart. Mano abu vaikai buvo dideli vienas 4 kg ir
56 cm, kitas 4.6 kg ir 57 cm. Tai reikejo praplatinti kelia atejimui.
Atsakyti
na man tai prakirpo ir pirma ir antra karta....
Atsakyti
Labutis 4u.gif,

Norėjau jusus paklausti kaip sekesi gimdyti antrą leliuką ? Daug kas sako kad antras kartas buna lengvesnis, bet kaip yra iš tikrųjų ? g.gif
Ar antrą kartą verta daryti nejautrą ? Ar kirpimai kartojasi, jei pirmą kartą teko kirpti ir pan. ?
Atsakyti
Buvo daaaug sunkesnis. Bet tik del to, kad viskas buvo laabai greitai. Dvi valandytes ir Martukas gimė. Nebuvo kalbos apie jokį nuskausminimą, epidūrą ir pan. Savijauta daug geresnė, galėjau iš karto vaikščioti, tiesa, niekur nei plyšo, nei kirpo thumbup.gif
Atsakyti