Įkraunama...
Įkraunama...

ar nepainiojate savo vaikų vardų

ar nevalingai nepainiojat, aš tai jau kai 2 turėjau, tai tiek vyras, tiek aš, tiek aplinkiniai painiodavomės doh.gif , o dabar su trečia tai irgi geras, dažnai pavadinu viduriniosios vardu laugh.gif
Atsakyti
buna visko, supainioju ir as su vyru vaiku vardus biggrin.gif
Atsakyti
daznai biggrin.gif , tada truputi kvailai pasijauciu...lyg neatskirciau wink.gif
Atsakyti
Pas mane identiskos dvynes,buna visko biggrin.gif
Bet dazniausiai per skubejima siaip atskiriu jas laugh.gif
Atsakyti
Painioju tongue.gif ir daznai, nes ir vardai siek tiek panasus, trumpi, prasideda is tos pacios raides ir labai grazus tongue.gif manau ne vieni tevai to neisvengia, tai issprusta savaime blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 15 gruodžio 2004 - 19:20
QUOTE(lengvute @ 2004 12 14, 15:15)
ar nevalingai nepainiojat, aš tai jau kai 2 turėjau, tai tiek vyras, tiek aš, tiek aplinkiniai painiodavomės  doh.gif , o dabar su trečia tai irgi geras, dažnai pavadinu viduriniosios vardu  laugh.gif

Aš savo mažių brolio vardu norėdavau vienu metu vadint, nors vardai visai nepanašūs g.gif
Atsakyti
as saviskio su niekuo nepainioju, nes tik viena turiu ax.gif
bet turiu dar du dvynukus krikstasunius Denas ir Nedas, tai turiu gerai pagalvot pries sakydamas, nes butinai supainiosiu doh.gif
Atsakyti
Dabar, kai jau esu trivaikė, painioju doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tikrai būna kad supainioju. vienai ką nors sakau apie kitą galvoju taip ir gaunas biggrin.gif
Atsakyti
mus su sese painioja....
Atsakyti
hihihi.gif tėtukas kartais supainioja: dukrytę sūnaus vardu pavadina!
Atsakyti
Mes su vyru - supainiojam tik kartais, nu bet ką daryt su seneliais - tai neįsivaizduoju... doh.gif mažoji turbūt nebesusigaudo, koks jos iš tikro vardas... doh.gif
Atsakyti