Įkraunama...
Įkraunama...

dukte uzmiega tik su teciu

taigi va..pries 3 savaites mes is dukrytes(2,5 m) 'atemem' buteliuka,jis buvo nauduojamas vietoje ciulptuko..nuo tada viskas ir prasidejo...dukte pradejo miegoti su teciu,atskirai nuo manes..is pradziu man tai buvo gerai,nes nuolat reikedavo pries tai keltis duoti vaikui gerti,tai galvojau nors dabar issimiegosiu..bet dabar kai tai uzsitiese tai jau ir esu nepatenkinta..o buna pas mus taip-kokia 9 val as turiu eiti i miegamaji (tipo miegoti) o vyras svetainej guli su vaiku,ji uzmiega ramiausiai..jei as tik ateinu,arba atsigulu salia tai prasideda tada -mama niam,niam,arba mama gerti,kad tik nereiktu miegoti,jei as iseinu vaikas vel aprimsta ir ramiai uzmiega..vakar..galvoju vyra isvarysiu miegot i miegamaji o pati pamiegosiu su zuikiu,tai kol ejo tv tai ji neuzmigo,kai isjungiau televizoriu ir pasakiau miegoti ji su asarom nuleke pas teti,as is paskos ir is naujo ta pati situacija-niam,niam ir gert..pasibaige tuom ,kad vyras pasiemes vaika vel nuejo miegot i svetaine...jauciuosi tarytum daryciau vaikui kazkokia neigiama itaka..o taip norisi man i ja miegancia paziuret,juk pasiilgsti vaiko,kol visa diena bunu as darbe,ji darzeli..ka daryti,net nezinau...tiesa darzeli sake,kad ji uzmiega pietu miego tik su kokia baronka rankytei...ka siulytumet musu atvejui?
Atsakyti
pas mus labai panasiai... sad.gif
as anksciau visuomet migdydavau dukryte arba jos lovytej, kartais man ant ranku beziuredama TV nuluzdavo, kartais dar panesiot ir padainuot man tekdavo, bet visuomet uzmigdavo gana greit.
nu dabar kas prasidejo tai irgi nebesuprantu... nebeuzmiega su manim, akytes varto rolleyes.gif praso "apapa" arba zaidzia. As jau pati besupdama luztu, tik pradedu selint is kambario - iskart atsistoja lovytej ir zaist pradeda... Tai nebetekus kantrybes, "pavedziau" paskutinius vakarus sita darba vyrui...
Uzmigde per 5-10 min... smile.gif

ir ka cia man dabar galvoti rolleyes.gif bloga mama - nemoku nuramint vaiko savo ir uzmigdyt? sad.gif
itariu, kad gali buti ir mano kaltes - nes as irgi labai pasiilgstu jos grizus is darbo ir pati noriu ja "paniurkyt"... gal ji tai jaucia? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (spring @ Ketvirtadienis, 27 Lapkričio 2003, 11:51)
...tiesa darzeli sake,kad ji uzmiega pietu miego tik su kokia baronka rankytei...ka siulytumet musu atvejui?

Duot baronka biggrin.gif
Juokas juokais, bet tikrai keista. Mano Adomas irgi su teveliu labai greita isluzta. Man kartais tenka ji valanda tramdyti vis "sa! Liuliuku!" po 100x pakartoji. O vyras moment nulauzia dry.gif
Atsakyti
Spring,

Jus gerai susiejot du dalykus- kai atemet buteliuka, pradejo miegoti su teciu. Kazin kodel taip stipriai pasigedo saugumo, kai buvo atimtas buteliukas- ar jis buvo ypatingas daiktas, prie kurio vaikas buvo prisirises (vaikai daznai turi toki daikta: skudureli, meskiuka ar pan.) Vaikas tiesiog iesko, kaip jam ramu uzmigti, matyt tetis yra toks saugumo garantas.
Nezinau, kodel jai ramiau su teciu, gal yra ipratus, kad mama yra tas zmogus kuris duoda valgyt, reaguoja i visus poreikius, todel, budama su jumis pries miega, praso Jusu valgyt, gerti.
Jeigu darzelyje uzmiega su baronka, tai gal ir Jums verta pabandyti panasu buda, jei norit, kad viena uzmigtu. Bet, manau, su teciu uzmigti daug maloniau.
Atsakyti
Bet kaip mamos nemoka dziaugtis, as buciau labai laiminga, jei tevas dalyvautu vaiko auklejime... Man taip grazu ir pavydas isivaizduoti, kad vaikas miega salia tevelio...
Atsakyti
tai ,kad mes kai gulames apsikraunam barankom ir vistiek..viena suvalgo,kitos praso...
bet gal viskas normalizuosis..vakar bandem uzmigti tryse,tai biskuti buvo asaru,bet galiausiai uzmigom...viliuosi sis toks jos neramumas laikinas unsure.gif
Aciu uz atsakyma smile.gif

KRI,as zinoma dziagiuosi,kad turiu toki vyra kuris tikrai uzsiima su vaiku,bet manau tai kas liecia miega tai kiekvienas turi miegoti savo lovoje-vaikas lovyteje,o tevelis su mamyte wink.gif
Atsakyti
mano maziui dar tik 5men, o vakarais tik tetis sugeba uzmigdyt. diena kuo puikiausiai uzmiega pats arba as uzliuliuoju, o va, vakarais niekaip man neiseina sad.gif unsure.gif tai kas bus veliau? umn.gif g.gif visada dziaugiaus, nors vakarais turedavau laisvo laiko tik sau, o dabar jau ir neramu daros jusu paskaicius unsure.gif
Atsakyti
Musu tetis tik savaitgaliais gali namo grizti. Vaikas problema isprende pats: is nesvariu drabuziu atsikase tecio maike ir nesasi ja su savim i lova. Apsikabina ir uzmiega. Kai nesvariu nera, sueina ir isskalbta, nors nesiotas megsta labiau.
Atsakyti
Foxenas, paskaiciau ir susigraudinau unsure.gif rolleyes.gif Kaip graziai vaikas prisirises prie tetuko rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti